יש תשובה: מה נשים באמת רוצות

כמה פעמים ניסיתם להבין מה נשים רוצות ונפלתם בכך? בשביל לדעת מה אישה רוצה באמת, אתה צריך להיות אישה. או פשוט לקרוא את הטור הזה, ולעשות סדר בדברים הבלתי מובנים

לא סתם קוראים לנו "העם החזק". אנחנו דעתניות, אסרטיביות ויודעות בדיוק מה אנחנו רוצות. יחד עם זאת, אנחנו מורכבות לעיתים אף יותר ממה שנדמה לנו ובטח שלא פשוטות להבנה. אם תהיה לכם הגברים,  את הסבלנות הדרושה להבין, כל הצדדים ירוויחו. למען האושר וההרמוניה ההדדית, אלו הדברים שעליכם הגברים להבין, על מנת שתדעו באמת מה נשים רוצות.

 

 

הקשבה

 

נשים רוצות שיקשיבו להן. הכוונה בלהקשיב בניגוד ללשמוע זה שתוכל לחזור על הדברים שהיא אמרה לך דקה לפני כן, שתבין אותן ושתפנים. זה שתהנהן בראשך שלוש פעמים בזמן שאתה צופה בכדורגל, לא נקרא הקשבה, בטוח שלא הבנה ואין מצב להפנמה. אז לא, היא לא שאלה אותך איזו קבוצה מובילה, היא שאלה אם אתה זוכר שיש לה עוד מעט יום הולדת ו"תיקו 2:2" אינה התשובה הנכונה.

 

תשוקה

 

תשוקה לא מגיעה בהזמנה. אתם אולי לא מבינים את זה אבל נשים אחראיות לרב מטלות הבית, אולי אפילו לכולן. אנחנו מחויבות לעבוד, לפרנס או להישאר בבית לגדל את הילדים שהם גם שלכם ולעיתים אף לשלב את שתי המשימות בו זמנית. לאחר יום עבודה או יום מלא עם הילדים, אנחנו חוזרות למשמרת שניה - אחזקת הבית ומיותר לציין שתפקיד האמא לעולם לא נגמר. אז אם בדיוק עכשיו מתחשק לכם שניכנס לפאזת ארנבת הפלייבוי, תחשבו שנית. או שבעצם תתחלפו אתנו, ליומיים. אחרי יומיים כאלו בהם עבדתם, טיפלתם בילדים נון-סטופ, ניקיתם ומירקתם את הבית, שילמתם חשבונות, חזרתם מאסיפת הורים ורבתם עם הועד, חכו לנו בבקשה במיטה. בואו נראה מי יירדם קודם. תשוקה לא דורשים, גורמים לה לבוא, אם תעזרו ותחלקו אתנו את העומס בגידול הילדים ובארגון הבית והיו קשובים, נהיה פנויות בהרבה ונשמח לחשוק איתכם.

 

סובלנות

 

סובלנות משמעה אורך רוח. אנחנו זקוקות לכם לתמיכה רגשית, לאוזן קשבת ולסובלנות בהקשר לשיגעונות שלנו. זה אולי נשמע סבל איום ונורא להיות בן הזוג של אשה במחזור, אבל לא תאמינו כמה סבל זה להיות האשה במחזור, עצמה. גם אנחנו סובלים מההורמונים האלו, גם לנו קשה ומעיק, היו סובלניים אתנו. יש ימים בהם כל שאנו רוצות זה חיבוק חם ואוהב, ליטופים נעימים והתחושה האולטימטיבית שאתם שם בשבילנו, זה לא בלתי אפשרי לביצוע וזה הכי מפרגן שיש.

 

שופינג

 

כשאלוהים הרכיב את תכונות האישה הוא חיבר לשם שופינג לכן תאמינו, זה בדם שלנו. אנחנו אוהבות שופינג כמו שאנחנו אוהבות לאכול, או לשתות או לישון. התכונה הזאת בסינרגיה מושלמת לשאר תכונותינו. אז בפעם הבאה שאתם מתכוונים להתלונן על השופינג שלנו, תחשבו אם אתם הייתם מוותרים על שינה או על ספורט. ביום שתגיד לה "מותק אין לי חשק לראות את המונדיאל היום, בואי נעשה משהו רומנטי" הא מוותרת על השופינג, בדוק.

 

מתנות

 

בניגוד לשופינג, מתנות שבאות מכם ובמיוחד אלו שבאות בהפתעה הן המחווה האולטימטיבית. נשים אוהבות מתנות. נכון שאנחנו מעדיפות רב הזמן לקנות לעצמינו אולם יש גברים שלקחו את זה לקצה ובכל יום הולדת מתקצבים לאשה שלהם סכום מסוים למתנה. זוהי לא מחווה נעימה. יום הולדת הינו יום מיוחד מספיק על מנת להשקיע ולקנות מתנה מפנקת עבורנו מבלי שנכוון אתכם למוצר ספציפי. אם תהיו מספיק קשובים במהלך שאר ימות השנה, תדעו בדיוק איזו מתנה היינו רוצות לקבל ואין דבר נפלא מזה שהגבר שלך קונה לך במפתיע, בדיוק את מה שאת רוצה.

 

אהבה

 

נשים רוצות אהבה. אהבה אמיתית, נקייה שאינה עטופה בסרטים של אבק. אנחנו בעד אהבה ישירה ומפנקת, מחמיאה ולוטפת אגו. אהבה בה כל הצדדים מקבלים ונותנים וכל אחד מאתנו מסופק ורגוע בקשר. זה נורא קל איתנו בעצם, אם אתם אוהבים אותנו באמת נהיה מאוד סלחניות לגביי השאר. נשים רוצות אהבה, כל שאר הדברים הם רק דובדבנים מתוקים פזורים על הקצפת.