BETA

כל השיטות להתחיל עם בחורות

בואו נודה באמת: שיטת הפיק-אפ הקלאסית כבר לא עושה את העבודה. קבלו מספר רעיונות להכיר בחורות בעולם המודרני. וגם: תגובת המין הנשי

חיפוש בגוגל אחר המושג "למצוא סטוץ" באנגלית מביא לא פחות מ-158 מיליון תוצאות. במילים אחרות, הרבה מאוד אנשים יודעים מה הם רוצים לחפש - ובעולם המודרני זה אומר שכולם נלחמים על אותה מטרה. הפתרון? להיות יצירתי. זה אמנם לא טמטום גמור להניח שאפשר להכיר נשים בפאב השכונתי, אבל אפשר כבר להכריז בצורה די חגיגית ועצובה שסצנת הפיק-אפ בברים מתה איפשהו בעשור הקודם.

 

במאה ה-21, בעולם שאחרי "סקס והעיר הגדולה", אפשר כבר להודות שנשים מחפשות בילויים חד-פעמיים לא פחות מגברים, אפילו אם הן לא מודות בזה. ההבדל הוא שלאישה הרבה יותר קל לפתות גבר, והגברים עדיין צריכים למצוא דרכים ומקומות כדי להכיר נשים. למצוא אהבה זה קשה, לא נשקר, אבל החדשות הטובות הן שלהכיר בחורות למטרות פחות רציניות זה דווקא עסק די פשוט. ניסינו לסכם לכם עשר דרכים יצירתיות ופרקטיות להכיר פרטנרית חדשה. חזרנו עם רעיונות מאנשים שהצליחו בלי מאמץ מיוחד.

 

שיטת הנדל"ן


אם יש דבר אחד שקשה יותר להשיג בישראל מאשר אהבה זאת דירה טובה. מיתוס שמסתובב בתל אביב מספר על בחור שגר בדירה שכורה והחליט להעמיד את דירתו להשכרה רק כדי להכיר בחורות נואשות שמחפשות מקום לגור בו. כשגברים או זוגות התקשרו להתעניין בדירה הבחור כמובן אמר שהדירה לא אקטואלית - אבל בחורות בגפן זכו לשמוע פרטים על הדירה ולהגיע להתעניין בה - אז גם השוכר היה יכול לעשות את "הצעד" ולהתחיל עם הבחורה.

 

יתרונות השיטה: ובכן, במקום לנסות להביא את הדייט שלך לדירה שלך - הדייט הראשון שלכם מתחיל בדירה שלך. יתרון הביתיות הזה גם מוסיף מימד אינטימי להיכרות, שכן בדייט ראשון בבית קפה אתה יכול לייפות את המציאות - אבל את הפוסטר של דארת' ויידר שתלוי לך בחדר אתה לא יכול באמת להסתיר.

חסרונות השיטה: אם אתה לא אוהב לשקר לבחורות והמצפון שלך עלול לפגוע לך בביצועים ייתכן שאתה צריך לחפש שיטה אחרת.

הסיכוי להצלחה: בערך כמו למצוא דירה עם חניה בתל אביב. זה אפשרי, אבל בסוף אתה עלול להתפשר.

 

שיטת החבר הכי טוב


הווינג-מן האולטימטיבי מחכה לכם באחת מתחנות האימוץ של צער בעלי חיים. הוא פרוותי, מכשכש בזנב והוא מגנט הבחורות האולטימטיבי. סיבוב בפארקים עירוניים מגלה כמות גדולה של בעלים ובעלות של כלבים שמעבירים שעות פנאי ארוכות בחוץ עם ידידו הטוב של האדם. אפשר לוותר על משפטי פתיחה וישר ללכת על המובן מאליו: "תראי איך הכלבים שלנו מסתדרים, זה יהיה ממש לא הוגן מצדנו לא להיפגש שוב". אגב, גם להשאיל את הכלב של השכנים עובד באותה מידה.

 

יתרונות השיטה: זה נשמע נדוש, אבל אפשר ללמוד מההולכים על ארבע לא מעט על נאמנות. כמו כן תמיד אפשר להאשים את הכלב אם בורח פוק.

חסרונות השיטה: כנראה הכלב שלה יודע להשתמש בלשון טוב יותר ממך.

הסיכוי להצלחה: גבוה - ובמקרה הכי גרוע תמיד תוכל ללכת לישון מחובק עם פלאפי.

 

שיטת השופינג
כל סטודנט לתואר ראשון בפסיכולוגיה יכול לספר לכם איך כל מסע קניות נשי מתודלק ברצון הבסיסי לאינטראקציה חברתית, כך שלמעשה - חנויות לכלי כתיבה מסוגן של ארטא, קרביץ או דיונון הן לסטודנטיות ישראליות היום מה שחוף הים היה לנשות ישראל של לפני המצאת הערס. דגש מיוחד ניתן לחנויות בקרבת המכללות לעיצוב, רגע לפני תחילת שנת הלימודים, אליהן מגיעות סטודנטיות עם תיאבון גדול כמו של ילד בחנות ממתקים. אז אין בחנויות האלה את היתרונות הברורים של ברים אפלוליים ורוויים באלכוהול, אבל כדאי שתדע שבשביל מעצבת תעשייתית בפוטנציה מציאת כלי החיתוך הנכון שווה לסאטלה מעשר בירות.

 

יתרונות השיטה: אחוז הזכרים בבתי הספר לעיצוב נמוך. אחוז הסטרייטים בבתי הספר לעיצוב - אפסי.

חסרונות השיטה: יכול מאוד להיות שלסטודנטית לעיצוב שאתה מתחיל איתה יש כבר חברה.

הסיכוי להצלחה: גבוהים מהסיכויים של הסטודנטית לעיצוב גרפי שתתחיל איתה למצוא עבודה מחוץ לעולם הפרסום.

 

שיטת הרשתות החברתיות


אם תהיה כן עם עצמך ותדע מה היתרונות והחסרונות שלך תוכל למצוא בקלות בחורה דרך האינטרנט. לא מעט היכרויות מתחילות דרך הרשתות החברתיות, הן למטרות רציניות והן למפגשים חד-פעמיים. למשל, אם הצד החזק שלך הוא המראה החיצוני - תמלא את האינסטגרם בתמונות שלך - תדאג לתייג את עצמך כמו שצריך ואל תשכח לתת לייקים גם למשתמשות שאתה לא מכיר, דרך תגיות שונות או דרך חברים משותפים.במקרה שמתחיל מעקב ולייקים הדדיים על תמונות, אפשר כבר לנסות לקחת את העסק צעד קדימה.

 

עם זאת, אם אתה מרגיש יותר ביטחון ביכולות ההתבטאות שלך מאשר במראה החיצוני - תתחיל להפציץ בטוויטר עם שנינויות שיראו לעולם מה שיש לך להציע. בכל מקרה, קחו בחשבון שבעולם של היום הסיכוי שמישהי תיפגש אתכם דרך האינטרנט לפני שהיא תעבור לכם ביסודיות על עמוד הפייסבוק שואף לאפס - אז אם יש לכם תמונות מביכות או פוסטים בעייתיים - זה הזמן לעשות סינון יסודי בעמוד.

 

יתרונות השיטה: הרבה יותר קל לשלוט במציאות הווירטואלית מאשר, ובכן, במציאות עצמה. סביר להניח שכמו כולם החיים שלך ברשת החברתית עושים רושם מעניין הרבה יותר מאשר הם באמת. חוץ מזה, פחות כואב לקבל ריג'קט באינטרנט.

חסרונות השיטה: אמא שלך ביקשה ממך חברות בפייסבוק.

הסיכוי להצלחה: בערך כמו הסיכויים שמנכ"ל פייסבוק יחליף את הלוגו לגלעד שליט אם תעשה לייק.

 

השיטה הציונית


מדי שנה מגיעים לישראל כ-30 אלף צעירים יהודים בני 18-26 במסגרת פרויקט תגלית, מתוכן לפחות 15 אלף בנות. רובן חולמות על בחור ישראלי אסלי, עדיף כזה שהיה קרבי בצבא (וזכור: גם "עובד רס"ר בבקו"ם" נשמע קרבי לצעירה ברזילאית). התנדבות לפרויקט תשים אותך בנקודה מושלמת - גם מבחר ענקי של בחורות שרק רוצות לראות את הדברים היפים שיש לארץ שלנו להציע ("את חייבת לראות את הזריחה מהדירה שלי בפלורנטין, אין דברים כאלה") וגם מסגרת זמן קצרה ומגבילה שמקצרת את התהליכים.

 

יתרונות השיטה: ובכן, הן קצת ברורות מאליהן, לא? גם אף אחד לא משלה את עצמו שזה הולך לכיוון רציני כי היא ממילא צריכה לחזור לקולג' שלה בקרוב, וגם הבדלי השפות ימנעו ממנה לחפור לך יותר מדי.

חסרונות השיטה: יש עליך לחץ חביבי, הביצועים שלך ישפיעו לטוב או לרע על הדעה של הבחורה על כל הישראלים.

הסיכוי להצלחה: גבוהים, בערך כמו הסיכוי שחשבת על יובל סמו אומר "למה את קשהסה" בזמן שקראת את הפסקה האחרונה.

 

שיטת הדאבל-קליק


עד לפני זמן לא רב היכרויות דרך אתרי שידוכים היו עניין מביך ונואש. היום, בעולם שבו הכול חשוף וממילא אתה מכיר מדי יום אנשים חדשים דרך אינספור דרכים אלקטרוניות, אתרי היכרויות הפכו למקום מושלם להכיר נשים - וממש לא רק למטרות רציניות. השיטה היא, כמובן, לסלף מעט את המציאות, כפי שעושים כולם ממילא באתרים האלה - כאשר אחד מהדברים שאסור לך להודות בהם הוא שאתה לאו דווקא מחפש משהו רציני. אישה שהגיעה למצב שבו היא נרשמת לאתר היכרויות כדי להכיר גבר לבליינד-דייט כנראה אינה סובלת מדימוי עצמי גבוה מדי - וכאן בדיוק אתה נכנס לתמונה.

 

יתרונות השיטה: אם אישה ראתה את התמונה שלך, רוצה להיפגש איתך אף על פי שאתה זר גמור ומודה באופן מוחלט שהיא פנויה - עשית 90% מהעבודה עוד לפני שיצאת מהבית.

חסרונות השיטה: הבחורה לעולם, אבל לעולם לא תהיה חמודה כמו בתמונה שלה.

הסיכוי להצלחה: גבוהים לבעלי ציפיות נמוכות.

 

השיטה הביולוגית


זה לא סוד שגברים נמשכים לנשים עם חזה גדול (תשאלו את אורית פוקס). הסיבה, כפי שדרווין הבין כבר מזמן, היא שגברים מזהים בשדיים גדולים סימנים לאישה פורייה, שיכולה להזין את צאצאיו. ברמה השטחית, מאותה סיבה אפשר לגרוס כי נשים מחפשות גבר שיהיה אבא טוב, ובעולם המודרני - אבא טוב הוא פשוט אבא שנמצא שם. אין גבר שמושך אליו יותר נשים מאשר אבא בלי טבעת נישואין. לצורך העניין, אתה אפילו לא חייב להיות אבא. אם יש לך אחיין צעיר, עדיף בגיל שבו הוא עדיין חמוד ועוד לא פולט שטויות, זאת הזדמנות נהדרת להתחבר אליו לאיזה בית קפה או פארק ולתת לטבע לעשות את שלו.

 

יתרונות השיטה: אתה לא צריך לעשות כלום. פשוט שב עם הילד ותשחק איתו, הנשים יגיעו אליך, ולך נותר רק לבחור עם מי אתה יוזם שיחה ומספר לה על כמה שהילד הזה הוא כל העולם בשבילך.

חסרונות השיטה: להחליף חיתול.

הסיכוי להצלחה: בלי להיכנס ליותר מדי פרטים אנטומיים על מה שקורה להורמונים בגוף האישה, כשהיא רואה גבר שיכול להיות אבא טוב לילדים שלה - נאמר בקיצור שהסיכויים גבוהים מאוד.

 

שיטת הלייט נייט


בחרנו לשמור לסוף את השיטה עם אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר, מכיוון שאף על פי שהיא מוצלחת - היא לא תמיד מומלצת. השיטה פשוטה: כל מה שאתה צריך לעשות הוא פשוט לחכות לשעות הקטנות של הלילה ולארוב לטרף. ליתר דיוק, מה שנשאר מהטרף. מכיוון שאיך לומר, אתה ודאי לא האלפא מייל בלהקה, אולי כדאי שתתפשר על השאריות. בחורה שעדיין יושבת על הבר בארבע לפנות בוקר דינה אינו כבחורה שישבה על הבר בחצות. אם בחצות היית צריך להקסים אותה, להזמין אותה למשקה ולקוות שהיא תרצה לזרום איתך - בארבע לפנות בוקר אתה רק צריך לקוות שהיא לא תקיא עליך. בכל מסיבה או פאב יהיו הנשים שנשארו שם עד השעות הקטנות באמת, והן נשארו כי הן לא רצו ללכת הביתה. כאן אתה נכנס לתמונה.

 

יתרונות השיטה: מעבר לסיכויים הגבוהים להכיר מישהי בלי עבודה מאומצת במיוחד, זו גם השיטה עם הסיכוי הכי גבוה למצוא מישהי שהרבה מעבר לליגה שלך.

חסרונות השיטה: הבוקר יהיה מאוד לא נעים, ואתה עלול לככב במשך שנים בסיפור שבו היא תספר לחברות שלה למה היא כבר לא הולכת למסיבות.

הסיכוי להצלחה: גבוה מאוד, אבל כדאי לא להתמכר לזה ולהפסיק עם זה בגיל צעיר. אתם מכירים את המבוגרים הפתטיים שמתחילים עם בחורות צעירות בפאבים? אנחנו לא רוצים לראות אתכם הופכים לכאלה.

 

הזווית הנשית / רעות ויליק

(לפני שאנחנו פותחים את המייל שלנו לקבלת תגובות נאצה על הכתבה - קבלו תגובה בשם המין הנשי כולו)

 

הייתי יכולה לתמצת את 7 השיטות האחרונות למשפט אחד: צור מצב מאולץ ושקרי שיקל עליך להתחיל עם אלה עם הציצים. אה, ואם זה לא הולך, פנה לשיטה האחרונה: כוון שעון לארבע לפנות בוקר וצא לאסוף גופה מהפאב הסמוך. לא צריך להיות לך קשה ליישם את השיטות הללו - הרי קטן עליך לשחק אותה מציג את הדירה שלך להשכרה, לארגן כלב מהשכן לטיול בחוץ, או להתחבב על ילד קטן בפארק כדי להפגין כישורי אבהות לצופות. אז קשה זה לא.

 

הבעיה היחידה במתכון המופלא הזה היא שהוא מושך קרציות. מהראש של הכלב של השכן. וגם זה בספק. לנשים יש חוש ריח מפותח ורובן מריחות חרטה מקילומטרים. אז במקום לנסות בכוח להציג את מי שאתה לא - תחיה את מי שאתה כן.

 

בחורות מחפשות תוכן טוב. אם היית טלוויזיה הן היו רוצות לראות בך את כל חבילות הערוצים: קומדיה, היסטוריה ואפילו טבע. נכון שהן נתקעות לפעמים יותר מדי על ערוץ הסרטים, אבל ממש לא על מדע בדיוני או פנטזיה. אז תתארגן על לוח שידורים נורמלי, ואם אין לך כזה תתחיל לפתוח את הראש, לצבור קצת תחומי עניין ותוכן. את המאמץ תשקיע בלפתח את עצמך, ולא סיפורי כיסוי כמו "דירה להשכיר".

 

הכתבה המלאה התפרסמה בעיתון ד'קמפוס <<<