גוף מחוטב לאחר הלידה

תוך כדי התמודדות אינטנסיבית עם גידול הרך הנולד, להשיל במשקל הגוף זה לא קל. על מנת שתוכלי לעשות זאת גם בבית - אספנו עבורך את מיטב מכשירי הכושר שיעשו בשבילך את העבודה

אמא טרייה, עיזבי אותך מדיאטות כסאח שלא עובדות, הגיע הזמן להזיז את הישבן. שילוב בין תזונה מאוזנת לפעילות גופנית תסייע לך להשיל את כל הקילוגרמים העודפים שנוספו במהלך ההריון - הגיע הזמן לשעת כושר. המדריך המפורט.

 

מכשירי פילאטיס 

 

עבור הצרת היקפים רצוי להתנסות במכשיר טבעת פילאטיס. הטבעת מבוססת על טבעת הקסם המקורית של יוסף פילאטיס, היא גמישה ואפקטיבית לתרגול כל שרירי הגוף. מחיר-159 שקל.

 

מהמותניים לבטן

 

את חולמת לצעוד בחוף, עם בטן שטוחה. תתחברי לחבר החדש שלך: כדור ענק PowerBall ABS קוטר 45 ס"מ מבית TOGU . הכדורים כוללים את הפטנט ABS שפותח במעבדת החברה אשר מונע קרעים ונזקים לכדור וככה אפשר לקפוץ ולשחק בו מבלי חשש שיבלא. הוא עובד חזק על שרירי הבטן ובאמצעות אימונים נכונים ניתן להגיע לתוצאות מיידיות ובכך לחסוך הרבה זעה באימוני ריצה של שריפת קלוריות. אמא שלי אומרת שצריך לסבול כדי להיות יפה. אני קונה. מחירו של הכדור: 99 ₪.

 

 

גלגל הכוח

 

הכשיר האימתני העונה לשם גלגל כוח הוא מכשיר לאימון יעיל של מרכז הגוף.המכשיר עוזר לשפר את היציבה ומפחית את הסיכוי לפציעות. POWER WHEEL של LIFE LINE מספק סידרת תרגילים שמשפרים את שרירי הבטן, השרירים האלכסוניים, שרירי הגב והירכיים. אחרי אימון עם גלגל הכוח אפילו תרגישו את השפעת האימון על החזה, זרועות והשוקיים. מחיר: 656 ₪

 

חיטוב ועיצוב

 

כדי לעבוד על אירובי לשיפור הסיבולת חיטוב ועיצוב מבלי לצאת מהבית קיים מכשיר המיני סטפר מבית VO2. מדובר במכשיר בעל משטח עמידה נוח ויציב. התצוגה בו כוללת זמן פעילות, מונה פעילות ושריפת קלוריות ומחירו 393 ₪.

 

שריפת שומנים

 

מכשיר נוסף לאירובי ושריפת שומנים נקרא מדרגה אירובית. העבודה בו אפקטיבית על כל שרירי הגוף לכל רמות המתעמל , מיוחדת במבנה הקומפקטי שלה ובעיצוב החדשני. המדרגה מאפשרת פעילות סיבולת לב-ריאה לשריפת שומנים, לשיפור הכושר האישי ולמגוון תרגילי עיצוב וחיטוב בדרך מעניינת ויצירתית ומחירו  239 ₪.

 

עוד מוצרים בסיסיים

 

להשלמת האימון בצורה האופטימלית נחוצים גם: גומיות אימון במחיר 44 ₪, מזרן התעמלות רך שמחירו 130 ₪ כדור OVERBALL 22 ס"מ (יש עוד שני סוגים נוספים) וכדור OVER BALL איכותי במיוחד לאימון תרגילים לחיזוק הגוף, לגמישות ולשיפור שיווי המשקל. מתאים לפילאטיס ויוגה. מחיר: 22 ₪.

 

את מכשירי הכושר ניתן לרכוש כאן <<<<