מדריך: כך תארגנו מסיבה ביתית לרך הנולד

תשכחו מלחגוג את הולדת הרך הנולד באולמי בונבון עם כל מיני דודות שלא ראיתן שנים. הטרנד העכשווי הוא חגיגות ביתיות ואינטימיות. כך תעשו זאת

במשך שנים היה נהוג לחגוג את הולדת הרך הנולד במסיבה ענק באולם שמחות, אליה מזמינים את כל העולם ואת אשתו, שלעיתים תוזזו לחתונה של הורי התינוק/ת רק לפני שנה. כיום אפשר להבחין במגמה שיותר ויותר אנשים, מעדיפים להפיק את הברית/ה  כאירוע אינטימי לחוג משפחה ולחברים הקרובים בלבד.

 

בעזרת רוני אריאלי, בעלים של חנויות הילולה לעיצוב מסיבות קונספט, תוכלו ללמוד איך לארגן ולקשט מסיבה ביתית מדליקה להולדת הבייבי שלכן.

צבעים, פריטים עיצוביים ואוכל

הצבעים הקלאסיים לברית או בריתה הם התכלת לבנים והוורוד לבנות. במקרה של הולדת תאומים בן ובת, ניתן לקשט בתכלת וורוד משולב או לבחור בגוונים פסטלים שונים, שהם יותר יוניסקס אבל עדיין משדרים רוך ותום תינוקי.

 

על המדף קיימים מוצרים רבים המיועדים לחגיגת הברית /ה כמו, ראנרים לשולחן עם הדפס מוצצים, מפיות פסטליות עם רעשנים, קונפטי מוצצים או עגלות, בלוני הליום בצורת מוצץ או עגלה ועוד.

 

בבריתות ביתיות נהוג לרוב להגיש אוכל קל בצורת בופה (לרוב הסבתות או הדודות מארגנות את הסעודה, כיוון שההורים עסוקים כל כולם עם הרך הנולד).

 

כך תעצבו את השולחן והבית

  • על מנת להפיק חגיגה מעוצבת אך קלילה, מומלץ לערוך את השולחן עם מפה חד פעמית בלבן או תכלת, ראנר אורגנזה עם מוצצים או מפיות תכלת תואמות. ניתן לקשור את המפיות בסרט פפיטה תכלת, שעליו מושחל מוצץ פלסטיק קטן.
  • על השולחן אפשר להעמיד צלחות, כוסות וסכו"ם בצבעים תכלת ולבן.
  • ניתן לקשט את השולחן בפרחים לבנים או לשים כלים שקופים עם מרשמלו לבן או כלים על רגל עם נשיקות מרנג לבנות. זה להשגת מראה ענוג וחלומי.
  • בתוך המרשמלו או הפרחים יש לנעוץ קיסמים ארוכים עם דובי או מוצץ.
  • את הבית עצמו אפשר לקשט בבלונים מנופחים בהליום בצבע תכלת או בשרשרת בלונים תכלת עם נקודות לבנות.
  • אפשר אף לשלב עם בלוני מיילר בצורת מוצץ או עגלה.
  • בנוסף, ניתן לקשט בכרזות "it"s a boy " ו "it's a girl" ובפונפונים מנייר משי בצבעים רכים.
  • בסיום האירוע תוכלו להעניק לאורחים מתנות קטנות כמזכרת: בקבוקי תינוק מלאים בסוכריות לבנות, קופסא מקרטון בצורת מוצץ או את הסוכרייה על מקל הקלאסית בצורת מוצץ".

 

החשיבות של הנקת תינוק

סלבריטאיות מפורסמות לשנת 2012

כל הדרכים להרדים תינוק

היתרונות של שאיבת חלב אם לבקבוק

שילוב של הנקה והאכלה מבקבוק

בקבוק המשלב הנקה והאכלה