BETA
חוזרות לעצמן ומעצבנות נשים
חוזרות לעצמן ומעצבנות נשים
,אינסטגרם

בר ורותם מציגות בטן שטוחה רגע אחרי לידה: איך הן עושות את זה?

אי אפשר להתעלם מהתופעה בה הנשים הכי יפות בארץ חוזרות לעצמן שנייה אחרי לידה ומציגות את הבטן השטוחה שלהן. איך הן עושות את זה ולמה זה כל כך מעצבן נשים?

בר רפאלי העלתה אמש תמונת בטן שטוחה שלה, שלא משאירה זכר להיריון והלידה שהתרחשה לפני כחצי שנה. חודש אחרי הלידה של רפאלי, היא חזרה למסלול הדוגמנות וכך גם רותם סלע עלתה על הבגדים הצמודים ונחתה היישר לפריים טיים כאילו מעולם לא ילדה שלושה ילדים, וחופשת לידה היא באמת נופש של בטן גב. גם מרינה קבישר שילדה ממש לאחרונה נכנסה לסקיני שלה בקלילות, והיא נראית רעננה מאי פעם. למה עצם העובדה שהן רזות, מצליחות, שמחות וגם אימהות מטרידות כל כך הרבה נשים?

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

אימון הכדור שיחטב את כל הגוף ב-20 דקות

בלי תירוצים: ככה מתאמנים יחד עם התינוק

 

כשהייתי בהיריון הראשון שלי, הרופא אסר עלי להתאמן למרות שאני מאמנת כושר ונמצאת יותר בכושר מהרבה אנשים. במקום להיכנע לבטטה שהוא רצה שאהיה החלפתי רופא. בלי להיכנס לכמה עליתי בהיריון, עשיתי המון כושר בשני ההיריונות שלי כמו ריצה, ספינינג ויוגה כל עוד הרגשתי שזה עושה לי טוב, וזה עשה לי פלאים. היום רוב הרופאים יודעים שספורט הוא חלק בלתי נפרד מהיריון תקין וכמובן שמירה על משקל תקין. רופאים שיגידו אחרת - הם סכנה לנשים בהיריון. ואני לא מתכוונת כמובן לאלו מכן שנמצאות בהיריון בסיכון. כל אישה בריאה בהיריון צריכה לזוז, כל אחת לפי הרמה שלה.

 


עובר שוקל בממוצע 3 קילוגרמים, ועדיין יש נשים שאיכשהו עולות במשקל 20 קילוגרמים ויותר. לא, לא מדובר בגנים שוררים, אלא בחוסר משמעת ומודעות עצמית. אישה בהיריון לא אמורה לאכול בשביל שניים. אלא לאכול בריא בשביל עצמה ולהוסיף עוד 300-500 קלוריות ביום, זהו. עוגות, פיצות, ממתקים, מטוגנים ושאר ממתקים - לא באמת נחוצים להתפתחות העובר ועדיין, נשים רבות חושבות שהיריון זה זמן לפריקת עול. בתקופת ההיריון אנחנו צריכות לשמור על הבריאות עם היד על הדופק יותר מכל תקופה. סוכר ושומן מסכנים את ההיריונית והעובר וזאת עובדה.

 


חן טל העלתה תמונה פוסט היריונית שלה שבוע לאחר הלידה, שם היא חשפה בטן "אמיתית" של אישה שילדה. לרוב הנשים יש שומן ועודפי עור לאחר הלידה, אבל כולם הריעו לה על אקט הגבורה ואכן יש בו מן האומץ. נשים לאחר לידה חשו הזדהות ואהדה. לעומת זאת, כשבר רפאלי ורותם סלע חוזרות לגזרה לוהטת לאחר הלידה, לצד התגובות המפרגנות יש עוקצנות, קנאה והרמת גבה. האם היא אנורקסית? היא מרעיבה את עצמה? או שהיא חוצפנית עם גנים של אלילה? ובכן, הן אנושיות בדיוק כמונו, העלו במשקל בהיריון וסבלו כאבי לידה כמונו. אז למה כל כך קשה לנו לפרגן להן מכל הלב ואיך הן עושות את זה?

 


זה מתחיל ונגמר במודעות. מודעות לבריאות, לספורט ולהקשבה לגוף. חשוב להן להיראות טוב כי זאת חלק מהקריירה שלהן אז הן שמרו על הפה בהיריון, חלקן התאמנו וחזרו לתזונה בריאה לאחר הלידה. לאחר 6 שבועות ניתן לחזור לפעילות גופנית מתונה ולהעלות את רמת הקושי בהדרגה. לאחר ניתוח קיסרי, יש להמתין כחודשיים עד שמתחילים להתאמן. בשורה התחתונה, אכילה נכונה ומאוזנת בכל 3 שעות עם תנועה וכמובן גם שעות שינה, אפשר להיראות חטובות ובריאות אחרי הלידה, אז אם זה חשוב לכן - פשוט תעשו את זה במקום להרים גבה. כל אחת יכולה.