כשהחברה שלך שונאת את החבר

הסברנו כבר מה עושים כשהחבר שלך שונא את החברה הכי טובה. אבל מה עושים כשזה הפוך, כשהחברה הכי ותיקה לך לא יכולה לסבול את הבחור החדש בחייך?

נשים רבות מוצאות שכאשר יש להן חבר, הן מאבדות את החברה הטובה שלהן. לפתע השיחות הופכות קצרות וקרירות, הן לא רוצות לספר על חייהן, או לשמוע על שלך, ולשמוח בשמחתך זו בכלל בקשה גדולה. לא פשוט הוא הדבר כאשר החברה הכי טובה שלך שונאת את החבר שמצאת לך. מה תעשי?

האם היא מרגישה שלקחו לה אותך?
חברות הכי טובות מרגישות נגזלות לא פעם כאשר מוצאים להן "תחליף" בדמות גבר. החברה הטובה יכולה לחשוד שהעברת איתה את הזמן עד שיבוא משהו טוב יותר. יכול להיות שהיא לא שונאת אותו, אלא רק מתגעגעת אלייך.

האם היא שונאת שטוב לך?
לא נעים לגלות זאת, אבל ישנן החברות שתמיד יעמדו לצידך בשעת צרה, יהיו שם בשבילך בכל פרידה, אבל כאשר הכל טוב בגזרה הרומנטית, הן מתרחקות בטינה, מחכות לזמן בו תצטרכי שוב ללקק את הפצעים. במקרה כזה, נמליץ לך לעשות בדק בית בקרב החברות הכי טובות ולהחליט את מי את רוצה בחייך.

הקדישי גם לה זמן
בתחילת קשר זוגי רוצים להיות כל הזמן רק זה במחיצת זו, וכל העולם החיצון נשכח. אם את לא רוצה להותיר מאחורייך אנשים קרובים פגועים, כדאי שתנסי להקדיש זמן גם לחברה הכי טובה, זה לבטח יפוגג את הכעס שלה, וייקל על העתיד.

הזכירי לה איך את היית שם בשבילה
אם החברה מתלוננת באוזנייך כל הזמן על החבר החדש שלך, הזכירי לה איך את היית לצידה ופירגנת גם כשהיא יצאה עם היצור התמוה שאף אחד לא אהב. לפעמים רגע של שיקוף, זה כל מה שצריך.

לעשות סדר
העובדה שהחברה לא אוהבת את החבר לא מוכרחה בהכרח להפריד ביניכן, עשו סדר בדברים: את ובן הזוג אינכם יחידה אורגנית אחת, ואין סיבה שתתייחסו (את והחברה הכי טובה), לדברים באופן הזה. אפשר גם לצאת לבלות בנפרד, זה לא יהיה קל, אבל אפשר להתגבר גם על זה.

זה לא הוא, זו את
אולי זה בכלל לא החבר שלך שהחברה הטובה שונאת, אלא את היחס שלך אליה. בררי עם עצמך ואיתה האם היא כועסת על היחס שלך אליה מאז מצאת לך אהבה. לפעמים קל יותר לנווט את הכעסים אל הגורם החדש והזר, מאשר להתעמת איתך על השינוי במערכת היחסים שלכן.

לא מוכרחים לספר לחבר
הנטייה הראשונית לספר כל דבר לחבר, יכולה לדלג על פרט האינפורמציה שהחברה הכי טובה לא מחבבת אותו – בשביל מה ליצור מתחים מיותרים? הלא דברים משתנים, ויכול להיות שבחלוף הזמן תתרגל החברה הכי טובה לנוכחותו החדשה של הגבר בחייך, ואז את ממש לא רוצה להתמודד עם טינות ישנות שבינתיים נוצרו בצד של בן הזוג. חסכי לו ולעצמך את הבשורה הלא נעימה ונסי למוסס את הקרחון.

אל תתעקשי
יכול להיות שהכימיה בין החברה לבן הזוג לא תקרה אף פעם, אל תלכי עם הראש בקיר, אל תפצחי במסע יחצנ"ות בלתי נגמר כדי לשפר את הדימוי השלילי שנוצר לבן הזוג. הניחי לדברים לשקוע, ויכול להיות שאם את תוכלי להרפות מזה, גם הכעסים ייעלמו עם הזמן.

אל תזרי מלח על פצעים
יכול להיות שאם החברה הטובה מנסה מזה זמן למצוא לעצמה אהבה ללא הצלחה, היא עשויה להרגיש פגיעה במיוחד וחסרת ביטחון, אם אצלך הכל הולך בקלות. חסכי ממנה את הנאומים המשולהבים על האושר העצום שנקרה לחיקך, תיאורי סקס סוער, ובילויים שהיא לא זוכה להם. גלי רגישות, ואל תצפי שהיא תפרוץ מייד בזעקות שמחה בכל פעם שאת מזכירה את שמו. כל אלו יכולים לעזור בהכנסת הגורם הזר החדש אל תוך חייה.

אל תיעלבי
הדבר הגרוע ביותר שאת יכולה לעשות, הוא לבחור להיעלב ולהתנתק. נסי לראות את הדברים מנקודת הראייה של החברה הטובה, ולהבין שיש כאן מורכבות. לא כל מי שאוהב אותך ודורש את טובתך, מוכרח להתאהב גם הוא בחבר שלך

ומה תעשי כשהחבר שלך לא סובל את החברה הטובה?>>