תביאי ת'טלפון?

שכח מזה: מספר כללי אצבע פשוטים שיעזרו לך להבין איך לבקש טלפון מבחורה שאתה מעוניין בה

היא מוצאת חן בעיניך ומתחשק לך להמשיך איתה את השיחה אחד על אחד? לגיטימי לגמרי. אבל אם אתה רוצה למצוא את עצמך עם המספר שלה ולא עם צחקוק ועם הגב שלה, כדאי שתדע לעשות את זה נכון. לפניך מספר כללי אצבע שעשויים לסייע לך, ובטח שלא יזיקו:

אל תשאל, תציב עובדה

כמו בעוד הרבה סיטואציות בתקשורת בין מינית, גם כאן חשוב מאוד לא לשאול את הבחורה אם היא רוצה לתת לך את המספר שלה אלא לומר לה לתת לך אותו. תמיד עדיף לומר "היה ממש כיף לדבר תרשמי לי את המספר שלך ונפגש מתישהו" מאשר "אולי את יכולה לתת לי את המספר שלך ונדבר ?".

בקש את המספר בשיא השיחה

כאשר אתה מרגיש שהשיחה זורמת והולכת ממש טוב, זה המקום לקחת את המספר של הבחורה. עשה זאת נכון, במקום להיות בין 95 האחוזים שדוחים את הקץ ומחכים עד שיגמר הערב בשביל לבקש את המספר. בקשת המספר באמצע האינטראקציה והעובדה שאתה ממשיך לדבר איתה אחרי שקיבלת את המספר שלה תוסיף המון לתחושת הנוחות.

בקש את המספר לאחר שהיא הרשימה אותך

חשוב מאוד לזכור, בחורות צריכות הצדקה מעבר למראה חיצוני לכך שאתה מתחיל איתן. הן רוצות להרגיש שהן "עבדו" בשביל זה שביקשו את המספר שלהן ושהדבר הוא לא שטחי בלבד. לכן, אם הגעת לשלב שבו הבחורה הרשימה אותך במהלך דבריה, זה הזמן לבקש את המספר שלה. כך היא מרגישה שהיא הרוויחה את זה.

היה עקבי

בקשת את המספר ולא קיבלת? לא קרה כלום. יהיו בחורות שלא יתנו לך את המספר מסיבות אובייקטיביות לחלוטין. אבל אל תוותר אחרי פעם אחת. ואין הכוונה לכך שאם היא סירבה תחזור על עצמך ותבקש ממנה מיד שוב את המספר. לאחר הסירוב הראשוני מוטב לא להתרגש, להמשיך לפתח שיחה ולייצר משיכה ולאחר כ-5 דקות לנסות שוב לקבל את המספר שלה, הפעם מזווית אחרת (למשל: אם דיברתם על סרטים, לומר לה: "אנחנו חייבים ללכת לראות את הסרט הזה מתישהו, תרשמי לי את המספר שלך").

הטיית הקולות הצפים

הרבה פעמים תגיע למצב שתבקש מהבחורה את המספר שלה, תרגיש שהיא רוצה לתת לך אותו, אבל משהו עוצר אותה. אולי לא יצרת מספיק משיכה, אולי לא נתת לה להרגיש שהיא באמת עניינה אותך, אולי היא פשוט יוצאת עם מישהו ולא יודעת אם זה מתאים לה עכשיו. במקרה כזה צריך לזכור שמתפקידנו לדחוף את הבחורה להחלטה הנכונה ולא להמתין בשקט עד שהיא תחרוץ את גורלנו. מקרה שכזה קרה לי אישית כשניגשתי אל משהי בגישה ישירה מאוד ולאחר כ-25 שניות בלבד ביקשתי את המספר שלה. כמובן שהבחורה היססה אבל אז אמרתי לה בצחוק "אל תדאגי, אני לא אתקשר יותר מ-8 או 9 פעמים ביום, אני מבטיח". המשפט הזה הניע אותה לבסוף לרשום את המספר. אם אתה מרגיש שהגעת למצב ביניים שכזה אל תהסס לדחוף את הבחורה להגיע להחלטה הנכונה.

"אני אקח את שלך"

מה אם היא אומרת לי שהיא מעדיפה לרשום את שלך? שאלה טובה. כאן קיימות שתי אופציות. הראשונה היא להבין שכנראה לא יצרת מספיק משיכה ולהתייחס לאמירה זו כסירוב לתת את המספר. ולכן עבור לסעיף העקביות. האופציה השנייה היא להתחכם איתה ולומר לה: "מעולה, תביאי את הטלפון שלך, אני ארשום לך אותו". אתה מכניס את המספר שלך למכשיר שלה ומחייג למספר שלך, כך גם לך יש את המספר שלה. תוספת נחמדה לאירוע הזה הוא לשמור את השם שלך בתור משהו מצחיק כמו "מכונת המין מהגלינה" או "החמוד מהוויסקי א-גו גו". דבר זה גם מעלה את הערך שלך בכל הסיטואציה. בהצלחה.

לכתבות נוספות על תקשורת בין אישית, הכנסו לאתר