נערה עובדת

ערכת שיפוצים בוורוד ופטיש עם עיטורי פרחים בעבודת יד הם רק כמה מהמוצרים וכלי העבודה שמוצעים ברשת לשיפוצניקיות שמעוניינות גם לשמור על סטייל

אין רגעים בהם את מרגישה יותר מזופתת, בוצ'ה ובלתי חתינה כמו הרגעים בהם את נאלצת לעסוק בפעולות תיקון, מירוק ותחזוק הבית. הזיעה הופכת את השיער לאפרו מדובלל, מכנסי הטריינינג מייצרים שפשפות בין ירכייך ובכלל כל קשר בין ההווה המצחין שלך לנמרת הסטייל המלוטשת שהינך בסדיר הוא מקרי בהחלט. מעטים הם העזרים שיגרמו לך לחוש נחשקת ברגעי תפעול סיזיפיים אלו, אך בעולם קפיטליסטי כמו זה, כמובן שקורבנות אופנה חסרות תקנה ממך כבר חשבו על מספר פתרונות.

בבוטיק הרכישות של המגזין האמריקאי "bust" נותנים הרבה כבוד לאישה העצמאית המתחזקת סולו את פיגומי ביתה. בבוטיק המקוון של המגזין תוכלו לרכוש שלל מתנות, מלבושים ואביזרים פופ-ארטיים ובנוסף להם גם ערכת כלי עבודה סקסית ונשית למהדרין. הערכה המוגשת לצרכנית כתיק פלסטיק ורדרד ועמוס כל טוב מכילה פטיש, שלושה מברגים, סכין יפנית, מספריים ועוד שאר מכשירים שנראים יעילים ופרקטיים, במיוחד כשהם מגיעים בוורוד. הערכה הזו תהיה שלכן עבור 23.95 דולרים.

במידה ותחושו עצמכן יעילות ומלאות תושייה טכנית במיוחד תוכלו לשדרג את הערכה על ידי רכישת אביזר קומפקטי נוסף מאתר " מיס A קיט", כלומר "ערכת גברת אלף". הערכה היא למעשה הסכין השוויצית הצבאית הישנה והמוכרת אך גם היא מגיעה כמובן באריזה פוטוגנית בצבע מג'נטה והיא מכילה בין היתר סכין, פנס, מחזיק מפתחות, מראה, פצירה, פותחן בקבוקים, סיכות ביטחון, חוט תפירה ואפילו בקבוקון בושם בו תוכלו להתבשם לאחר עבודת הכפיים המהבילה. עלות הערכה 24.95 דולרים.

מתוקף היותכן נשים אסתטיות, מתורבתות וידידותיות לאיכות וניקיון הסביבה, תוכלו להשליך לעגלת הקניות של האתר בנוסף לשתי ערכות אלו גם את הספוג הקרוי "סמארט וומן". מדובר בספוג פטנט משוכלל בעיטור פיפטיזי המגיע במצב מכווץ, אך במגע של זרזיף מים מתנפח לגודלו המלא ומאפשר לכן להחזיר את סביבת העבודה עטוית הנסורת למצבה המתוקתק והרצוי. מחירו של הספוג, 3.95 דולרים.

בניגוד לקו הקיטשי, המחוכם והצעיר שמציע המגזין, חברת "Cute Tools" מציעה מגוון כלי עבודה מעט יותר קלאסיים ומהוגנים. החברה מציעה ליין כלי עבודה ומטבח "וואן אוף א קיינד" ומצויירים ביד. על פי פרופיל החברה, המוצרים מיועדים לאנשים שמחפשים "אופנתיות ויוקרה גם במכשירים ובכלי העבודה בהם הם משתמשים ביומיום". החברה מציעה מבחר מגוון הנע מפטישים ומברגים ועד כף לחפינת גלידה. באתר תוכלו למצוא בין היתר, ערכת כלי עבודה הכוללת פטיש ומברג מעוטרים בחוטי שיפון כחלחלים וציורי פרחים כפריים וכן ערכת כלי גינה בעיצוב תואם. ערכת הכלים תעלה לכם 37.00 דולרים, וערכת כלי הגינה 30.00 דולרים.

כעת, כשיש בידיכן סטים נאים של כלים פונקציונליים ומעוצבים, לא נאה להשאיר אותם במחסן מאובק ואכול עובש ומכרסמים. במלאכת עיצוב חלל העבודה ניתן להתחיל באמצעות רכישת מתלה כלים מהחנות "ריצ'-דקור". מדובר במתלה כלים קלאסי, עשוי כסף מושחר ומורכב מחמישה כלי גינה המשמשים כקרסי תלייה. והמחיר, 14.50 דולרים.

לאלו מכן המעוניינות להשתדרג בסט כלי עבודה נשי מבלי לרכוש אותו דרך האינטרנט ניתן לנקוט בגישת ה-DIY האהובה והיצירתית. ניתן לרכוש מברג או פטיש פשוטים באחת מחנויות רשת הכל בדולר ולשפץ אותם באמצעות פרוות, מדבקות, נצנצים, טושים, בדים, טפטים ושאר עיטורים ואפליקציות משעשעים.