צילום אמנותי במהלך ההריון

חווית היריון היא חוויה עצומה. כחלק מהרצון להנציח תקופה נהדרת זו מתפתח והולך טרנד הצילום האמנותי של נשים בזמן הריונן

התמורות הנפשיות המשולבות עם השינויים הגופניים המדהימים הם שלב בחיים שכל אישה תזכור כל ימי חייה. נשים רבות חשות מלאות חיוניות והן זוהרות במלוא עוצמתן בתקופה זו, כחלק מהרצון להנציח תקופה נהדרת זו מתפתח והולך טרנד הצילום האומנותי של נשים בזמן הריונן.

נכון, בעלך מצלם מצוין ובעידן הדיגיטלי כמות התמונות שניתן להפיק היא מדהימה. יחד עם זאת הצילום הוא מקצוע וצלם מקצועי יוציא תמונות ששום צלם חובב לא יוכל להן, לשם כך פונות נשים רבות ומבקשות להצטלם צילום אמנותי.

צילום ההריון מתבצע בדרך כלל בסטודיו ע"י צלם המתמחה בנושא והתמונות שמתקבלות הן מזכרת נפלאה מזמן ההריון והנצחת הנשיות בשיאה. הצילומים מתבצעים באווירה אינטימית ורגועה והם חוויה נחמדה בפני עצמה, לרוב הצלם המקצועי משלב בעבודתו ראיה צילומית מקורית.

האישה נתפסת בעין העדשה בשיא פריחתה וההריון מצטלם ומונצח כחלק מתהליך משמעותי בחייה של האישה ההרה. הצילום האמנותי תופס את הרגעים באופן בלתי שגרתי ובתום יום הצילומים הצלם והאשה עוברים יחדיו על התמונות ובוחרים את הטובות ביותר.

כיצד לבחור את הצלם האולטימטיבי ?

חשוב מאוד שתהיה "כימיה" עם הצלם, היות שמדובר בצילומים אינטימיים עם משמעות רגשית גדולה. על האישה לחוש נוח לחשוף את גופה, ולהרגיש חופשייה עם הצלם על מנת שהוראות הבימוי שלו ייקלטו וייושמו בהצלחה. מסתבר כי השגת צילומים איכותיים התופסים רגעים מיוחדים וניואנסים עדינים אינה פשוטה - רק צלם מקצועי ויצירתי יעשה עבודה זו על הצד הטוב ביותר.

המלצות לפני תחילת הצילומים:

• כדאי לוודא כי הצלם אינו מחויב לעוד פרויקטים באותו היום, על מנת שיימנע לחץ בעת הצילומים.
• רצוי לברר בתחילה את גישת הצלם לעניין, סגנון תמונותיו וכמובן את עלות הסיפור כולו.
• כדאי להקדיש יום שלם לצילומים ולפנות את הזמן בהתאם.
• מיותר לציין כי עלייך להגיע רגועה ושלווה לסטודיו, על מנת שתצאנה תמונות מוצלחות.

אלבום ההריון הוא מזכרת לאישה ולבעלה אך גם ליתר חברי המשפחה וגם, התינוק שיוולד ויגדל יהנה מכל תמונה ותמונה.