BETA

המדריך לגבר שלא רוצה להישאר רווק לנצח

נמאס לך מסטוצים חסרי תכלית ואתה מעוניין לצאת מחיי הרווקות? לשם כך אספנו עבורך את רשימת "אל תעשה" המדוייקת על מנת שתגיע לחופה עם נערת חלומותייך יותר מהר ממה שחשבת

יושב בבית ובוכה אל תוך הכרית שעליה הייתה אמורה להניח את ראשה האישה של חייך? כנראה שאתה מקובע מדי או פשוט מתנהל בצורה לא נכונה. אל דאגה, בשביל זה אנחנו כאן. יצרנו במיוחד עבורך רשימה ברורה - מה לא לעשות - שתכליתה אחת: לפתוח לך את הראש ולמנוע ממך להישאר לבד לעוד הרבה זמן. כל מה שאתה צריך להימנע ממנו בדרך אל שבירת הכוס והקולולולו.

 

 

אל תדרוש "אישה של פעם"

 

יופי. אנחנו יודעים שאין אין אין כמו אמא שלך, ובחורות כמוה כבר לא מוצאים היום ברחוב. מה אתה רוצה לעשות עם המסקנה הזאת? לשבת ולחכות שאלוהים ישלח לך העתק של אמא שלך דרך הפקס של משרד הרבנות הראשית? במקום זה אנחנו ממליצים לך לאזור אומץ, לצאת ולהכיר נשים שונות, להיכוות וללמוד על בשרך שדברים טובים קורים כשמתאמצים להגיע אליהם. אם לא תפחד ללכת בשביל אל הלא נודע, אנחנו מבטיחים לך שתמצא בסופו של דבר את אשר לבך חפץ בו. אתה אמנם לא תמצא את התאומה הזהה של אמא (מהסיבה הפשוטה שאין דבר כזה), אבל תוכל למצוא אישה טובה לא פחות, עם חסרונות ויתרונות שהשילוב ביניהם יכבוש אותך.

 

 

אל תתחיל עם תיאורים ספציפיים מאוד

 

אם את אדם רציני ששואף לזוגיות אמתית כדאי שתבין שהאנושות היא לא חנות רהיטים והאישה שלך היא לא סלון באיקאה שאפשר להזמין בצבע מסוים, באיכות מסוימת וברוחב מדויק. אל תתחיל עם תנאי פתיחה בעיתים מאוד שכוללים משפטים כמו: "האישה שלי צריכה להיות רזה, שחומה ובגובה מטר שישים ושבע בדיוק" או "הבחורה שלי צריכה להיות בלונדינית עם עיניים כחולות, אף סולד וציצים במידה C". זה אמנם נחמד שיש לך טעם מסוים ודברים שאתה נמשך אליהם יותר ופחות, אבל אל תגזים ותדרוש דברים ספציפיים מאוד שרק יחבלו במטרה למצוא בת זוג. רשימת פנטזיות זה לילדים, ואתה גבר שרוצה להיות ביחד. תזכור את זה.

 

אל תמהר לפסול

 

הפגישה הראשונה בדרך כלל לא משקפת מציאות. למה? כי אתם שניכם נבוכים נורא, מתנהגים באופן לא טבעי, מקצינים את תגובותיכם, ועסוקים בלעשות שטויות בעיקר כדי למצוא חן בעיני זה שיושב מולכם. אל תמהר לשפוט אותה ולהסיק מסקנה שהיא לא מתאימה לך רק על סמך שיחה בת שעה. תן לה צ'אנס להראות לך צדדים יותר נינוחים בה, ותכונות אופי נוספות שאולי ימצאו חן בעיניך וישנו את כל מה שחשבת עליה קודם. אל תמהר לפסול כי לא תמיד נוצרת אהבה ממבט ראשון. החיים הם לא קומדיה הוליוודית רומנטית.

 

 

אל תחפש אותה רק בדרך אחת

 

מר צוקרברג היקר, צא מהפייסבוק. יש עולם שלם של נשים מציאותיות שמחכות שתבוא ותכיר אותן בדרך הישנה והטובה. להתכתב עם עוד משרבבת שפתיים זה אולי נחמד, נוח וקל יותר, אבל אפשר וצריך לנסות גם בדרכים אחרות. לפגישה הספונטנית, פנים מול פנים, בחוף הים, בפאב או סתם ברחוב יש יתרונות רבים שלא תוכל למצוא בהקלדות הדדיות דרך המסך. אזור את כל האומץ שיש ברוחך, תעמיס את כל קסמך האישי, וצא אל הדרך המעניינת והנכונה יותר להתחיל עם נשים: במציאות.

 

שמור על אופטימיות

 

האופטימיות היא כלי חשוב בכל משחק, לא רק בזוגיות. חשוב מאוד שבמהלך החיפושים המתישים והמאכזבים ברובם, תשמור על התקווה והאמונה שזה עוד יקרה לך ואתה עוד תמצא את האחת שלך. אם תקפיד לחייך וליצור אוירה טובה סביבך הדברים הטובים ימשכו אליך כמו מגנט מאירוע בר מצווה למקרר. צא לעולם עם ביטחון עצמי ואמונה שלמה שאתה ראוי ומגיעה לך זוגיות טובה, שיש כאן ממש לידך את זאת שאתה רוצה לחלוק איתה את חייך. היא רק מסתתרת ממש טוב ואתה צריך לחפש בנחישות.

 

אל תמהר לספר לה את כל חסרונותיך

 

שלא תחשוב לא נכון. גם אנחנו מאוד מעריכים כנות, אבל השאלה היא איך מגישים אותה ומתי. לספר כבר בדקות הראשונות להיכרות שאתה בחור בן 34 שגר עם ההורים ועובד ב"רוני תריסים", זה לא מעשה חכם במיוחד. כי אחרי שתזרוק את האינפורמציה הזאת לאויר, היא תתמקד רק בזה וסביר להניח שתפסול אותך באותה שניה גם היא תמשיך לחייך ולהנהן בנימוס כשתמשיך לדבר אליה. תן לה להכיר אותך מעט, לגלות שאתה בנאדם טוב עם רצונות ושאיפות בחיים, ורק אחר כך, אחרי כמה דייטים, שנדמה לך שהיא כבר יודעת מספיק בשביל להחליט אם זה זה, ספר לה את הנתונים הפחות מרשימים בחייך.