10 טיפים לבחירת הבן הזוג המושלם

בעוד שלגברים היופי משחק תפקיד מרכזי בבחירת בת זוג מסתבר שאצל נשים זה קצת אחרת. יציבות כלכלית ונאמנות אלו רק הקריטריונים הבסיסיים בבחירת הבן זוג המושלם - 10 טיפים לבחירת הגבר הנכון

אם חשבתם שנשים שמות את המראה החיצוני במקום גבוה ברשימת הקריטריונים החשובים להן בבחירת בן זוג- יש לכם טעות. בקרב גברים זה נכון. המראה החיצוני תופס חלק מרכזי בבחירת בת הזוג וכמה שהיא יותר יפה וסקסית, יותר טוב. אצל נשים לעומת זאת, המצב שונה לגמרי. לא רק שהן אינן מייחסות חשיבות מכרעת למראה החיצוני, אלא שאם הגבר ממש נראה טוב- זאת עלולה אפילו להיות בעיה. להלן עשרה קריטריונים לבחירת הבן זוג המושלם עבורך:

 

יציבות כלכלית

חשוב שהגבר יהיה מבוסס כלכלית, לא בחובות, בעל רכב ורצוי שיהיו לו חסכונות.

 

מקום עבודה קבוע

נשים מעדיפות גברים שיש להם מקום עבודה מסודר וקבוע עם ותק ותנאים סוציאליים, ואם הם אקדמאיים- זה בונוס מבורך.

 

 

נאמנות

ככל שאישה יותר מתבגרת היא סולדת מגברים שלא נאמנים, חשוב למצוא מישהו שתסמכי עליו בכל היבט מגידול הילדים יחד עד זה שהוא לא יפזול לאחרות.

 

 

"גבר גבר"

חשוב שהגבר בחייה ישרה עליה ביטחון שהוא שומר עליה, ומהווה עבורה גב, אך יחד עם זאת שלא יהיה שתלטן או מאצ'ואיסטי מדי.

 

 

משיכה מינית

מבחינת חלק מהנשים המשיכה המינית מבוססת לאו דווקא על מראה חיצוני (אם הוא חתיך או לא) ,אלא על מה שהגבר משדר. לדוגמה אם הוא מקרין בטחון עצמי גבוה, זה יכול להיות מקור למשיכה או שאולי האשה נמשכת אליו ברמה האינטלקטואלית או כי הוא חבר טוב ואוזן קשבת. כלומר המשיכה לא חייבת להתחיל ממקום פיזי.

 

משפחתיות

נשים אוהבות גברים בעלי אופי משפחתי, כאלה שאוהבים להיות בבית עם האישה והילדים ולא מנצלים כל הזדמנות אפשרית כדי לצאת עם החברה.

 

לארג'יות

אחת מהתכונות הכי שנואות על נשים היא קמצנות. גם אם מדובר בבחור הכי חתיך, הכי מוצלח, הכי מצחיק - אם הוא קמצן, הוא אוטומטית נפסל.

 

רגישות והתחשבות

לצד הרצון שהוא יהיה "גבר גבר", חשוב לא פחות שיהיה רגיש. ולמה הכוונה ב"רגיש"? שיבין את צרכי אשתו/חברתו ויתחשב בה, שייקח אותה ברצינות כשהיא מתלוננת על משהו ביחסים שלהם, ושיהיה אפשר לנהל אתו שיחה על נושאים עמוקים.

שיוויון

בעידן של היום כבר בקושי נתקלים בעקרות בית. רוב הנשים עובדות במשרה חלקית או מלאה, וחוזרות מהעבודה למשמרת שנייה של טיפול בילדים ותחזוקת הבית. המון ממריבות היום הן על חלוקת התפקידים בבית ונשים לא מעטות חשות תסכול מהעובדה שהכל נופל על כתפיהן. ברגע שהבחור הוא שיוויוני, ומשתתף (עד כמה שהוא יכול) בנטל הטיפול בבית- זה עוזר פלאים למניעת מריבות.

 

ראש פתוח

כמו שגברים אוהבים להיפגש לפעמים עם החבר'ה שלהם (בלי נשים), גם רוב הנשים אוהבות להיפגש לבד מדי פעם עם החברות שלהן. חשוב שהגבר יפרגן במקרים האלה וייתן לה חופש.  

 

 

 

הכותבת: הראלה ישי, בעלת רשת משרדי שידוכים "דו-לב". אתר: www.doo-lev.co.il, טלפון:  03-6565000

 

>>> סקס סקס סקס - אבל בטוח

>>>10 דברים שמדאיגים אותך בהכנות לחתונה

>>> איך (לא) להיפטר מבחור בדייט הראשון

>>> מה באמת עובר על נשים לפני הדייט?