דברים שנשים משקרות לגביהם

הן כוחניות, עוצמתיות ומלאות כריזמה. אבל למה לעזעזל הן צריכות לשקר? - קבלו את חמשת השקרים הכי נפוצים אצל בנות המין היפה. טור הומוריסטי

"כשאת אומרת לא למה את מתכוונת?", שגיב פרידמן חקר את הנושא לעומק והחליט - נשים משקרות על הכל. אתם תחליטו אם הוא צודק או לא.

 

השקר: "אני לא נכנסת למיטה בערב הראשון"

 

האמת: שקר וכזב - זה תלוי בגבר. גברים מחולקים לשני סוגים, הסוג הראשון, שרובנו שייכים אליו, הוא כזה שאישה תהיה מוכנה איתם לעסקה הבאה: קודם קשר, אחר כך מין. כמובן שקשר הוא כבר לא חתונה כפי שהיה פעם, אלא נכונות לקשר, כלומר דייטים, שיחות טלפון וכדומה. הבחורה צריכה להאמין שאתם יוצאים, או לפחות זה הכיוון. ואז, אם לא תעצבן אותה בדרך, תקבל מין. מתי? זה כבר תלוי במידת הליברליות שלה.

 

הסוג השני של הגברים הם אלה שאישה מוכנה איתם לעסקה אטרקטיבית בהרבה. קודם מין, אחר כך קשר. אלה הם הגברים שמזיינים כבר בלילה הראשון. האישה תשמח שהם יתקשרו למחרת והקשר ימשך, אבל היא לוקחת בחשבון שזה לא בהכרח יקרה.

 

האמת שיש עוד קבוצה של גברים, קטנה מאוד, שנשים רוצות מהן רק מין. בלי קשר. אבל הכתיבה על קבוצה זו גורמת לי להתקף קנאה קשה ואני עובר מיד לשקר הבא.

 

 

השקר: נשים נמשכות לבחורים אינטליגנטים

 

האמת: את מה שציון ברוך זורק בשבוע, עופר שלח לא ישיג גם כל החיים. רוב בני האדם רוצים לחלוק את חייהם בסביבת מישהו אינטליגנטי בערך כמוהם. לא פחות מדי, כדי שהוא יבין מה שאתה אומר ולא יותר מדי, כדי שאתה תבין מה שהוא אומר. כשבחורה אומרת שהיא רוצה גבר אינטליגנט היא מתכוונת אינטליגנט כמוה. זה שהיא חושבת שהיא יותר אינטליגנטית מהממוצע, זו כבר בעיה שלה. לעומת זאת, בנתונים כמו יופי או עושר אין בעיה ואף רצוי שבן הזוג יבורך בהם יותר ממך. שמענו על נשים שמכרכרות (ומקרקרות) סביב מיליונרים. אני חייב לומר שבפעם האחרונה שעברתי ליד מכון וייצמן (לא חס וחלילה כדי להיכנס, הייתה לי חלטורה ברחובות) לא ראיתי אף אישה מטיחה את עצמה על גדרות המוסד כדי להתחכך בדוקטורנט מבטיח לפיזיקה.

 

השקר: נשים נמשכות לבחורים מצחיקים

 

האמת: אם בחורה רוצה אותך, היא תצחק מכל מה שאתה אומר, אפילו אם יש לך חוש הומור של קברן, אם היא לא רוצה אותך, היא לא תחייך אפילו אם אתה סיינפלד. עניין ההומור דורש שתי שאלות מוקדמות:

 

1. עד כמה נשים יודעות בכלל לזהות הומור? מניסיוני, כשאמרתי משהו מצחיק בסביבה שלא ידעה מה מקצועי, התוצאה הייתה זהה: הגברים צחקו, הנשים הרבה פחות. ייתכן שזה בגלל שהן לא חשקו בי.

 

2. האם נשים בכלל זקוקות להומור כדי לצחוק? בצבא שירתי בקריה, מוקף נשים שלא הפסיקו לצחוק אחת מדברי רעותה. יום אחד התפרצתי ושאלתי: "ממה אתן צוחקות, לעזאזל? שנתיים אני פה ולא אמרתן שום דבר שיש בו אפילו שאריות של הומור". כמובן שההתערבות שלי שינתה את המצב. הן המשיכו לצחוק ביניהן והפסיקו לדבר איתי. בינתיים עדיף שניתן למציאות לשפוט: דוגמניות יוצאות עם כדורגלנים, לא עם סטנדאפיסטים. במילים אחרות, אם דוגמנית הייתה יוצאת איתי, נראה לכם שהייתי מבזבז את הזמן על כתיבת טורים שאף אחד לא קורא?

 

השקר: "גברים צריכים לומר לנו את האמת"

 

האמת: tell me lies, tell me sweet little lies נשים טוענות שהן מעדיפות גברים שאומרים מה הם רוצים. ובכן, תלוי מה הם רוצים. אם למשל הם רוצים מנה סביח, הם יכולים להגיד את זה בכיף. אבל מה יקרה אם הם רוצים את מה שברור שהם רוצים ובשביל זה הם התחילו לדבר איתך?

 

דמיינו את השיח הבא: "אה, אתה רוצה מין? אז למה לא אמרת? למה אתה מחכה? קרע לי את החולצה עכשיו". אפילו בתור רומן אירוטי לפרחות "50 גוונים של בלונד" זה לא נשמע אמין. למעשה, אנו יודעים שגברים ואפילו היפים ביותר, שהאינסטינקט שלהם הוא לומר את האמת (נגיד איתן אורבך כזה) יצליחו עם נשים הרבה פחות מגברים פחות יפים, שפעם אחרונה שהם אמרו את האמת הייתה בדרשה בבר מצווה. לראיה, כל אחד שאתם קוראים במדורי הרכילות שמחליף נשים כל שבוע.

 

השקר: "אני מפרגנת"

 

האמת: זה השקר הגדול מכולם לא מספיק שקשה להתחיל עם בחורה, אחרי שאתה עושה את זה אתה מבין שזה החלק הקל. החלק הקשה זה להיפטר מהחברה שלה. הרי אם את באמת חברה טובה ומפרגנת ואת רואה שהחברה שלך בעניין, תפקידך מתמצה בפעולה אחת: לעוף משם כמה שיותר מהר. ממש כמו שעושה גבר בסיטואציה דומה שבה החבר שלו זורם עם בחורה. אבל במקום הפעולה הפשוטה הזו, היא אומרת "דנה צריכה לקום מחר מוקדם". מה את מחליטה בשבילה, מנוולת? "אני שומרת עליה שלא תעשה שטויות". מי מינה אותך, ומי אמר שלדבר עם גבר, או אפילו ללכת איתו, זה שטויות? מפרגנת? בערך כמו שאהוד ברק מפרגן לגבי אשכנזי.

 

 

לעוד כתבות של שגיב פרידמן>>>

 

 

 

>>>תחרות: מצלמים אהבה

>>>20 עובדות על קשר בתחילת דרכו

>>>איך תדע שאתה יוצא עם פריג'ידית - נורות אזהרה