התחפושות הסקסיות שידליקו אותו במיטה

פורים כבר כאן - וזה בדיוק הזמן לקבל השראה לתחפושות המפתות והסקסיות שישדרגו לכם את חיי האהבה - בואו להתגרות

מסיבות פורים מתקרבות וזהו בדיוק הזמן למסיבת פורים פרטית במיטה. משחקי תחפושות וחילופי תפקידים מתאימים לא רק בפורים. פסיכולוגים טוענים שזה מה שעשוי להציל את חיי המין שלכם וסקסולוגים ממליצים לעשות זאת ללא בושה - קבלו את חמש תחפושות שישדרגו לכם את החג.

 

רוצה אותך: אישה מהאגדות

 

אם הוא רוצה אותך אישה מהאגדות - המראה הילדותי ומלא התמימות של כיפה אדומה יעשה את העבודה. עטי על עצמך כובע אדום וגלימה אדומה תואמת. קלעי את שערך לצמות והכיני סל מטעמים קטן. הוא יוכל להתחפש לזאב הרע שרודף אחריך ובזמן שאת מטיילת בבית או ברחוב הוא אורב לך ולוכד אותך בידיו. התחפושת המשולבת הזאת של שניכם, יכולה בהחלט למנף את חיי המין לגבהים חדשים ובלתי מוכרים במיוחד בשל האיום הזאבי שבה.

 

רוצה אותך: מצחיקה וסקסית

 

אם הוא רוצה אותך יותר מצחיקה וכיפית - המראה הצבעוני של הליצנית יגרום לו לא להוריד את החיוך מהפנים. ליבשי שמלה קצרה מנוקדת וגרבי ברך סקסיות מסוגננות. מירחי אודם אדום בוהק ונשקי אותו בכל הגוף. התחפושת התוססת הזו תגרום לכם לצחוק כל הדרך למיטה.

 

 

 

רוצה אותך: חצופה ועוקצנית

 

אם הוא רוצה אותך יותר חצופה ועוקצנית - המראה המפתה של הדבורה בהחלט יעשה לו צמרמורות בכל הגוף. עטי על עצמך שמלת פסים צהובה/שחורה ותנעלי מגפיים שחורים מעור שישאירו אותו פעור פה. התחפושת הזאת תגרום לו להרגיש בחוסר שליטה ותראה לו אחת ולתמיד, מי פה הבוס.

 

 

רוצה אותך: האישה הלוחמת

 

אם הוא רוצה אותך האישה לוחמת - המראה הקרבי של צבת נינג'ה בהחלט יגרום לו לא להתעסק איתך יותר. ליבשי שמלה ירוקה, מסיכה על הפנים ואולי גם כמה חרבות קטנות בכדי להכנס לאוירת מלחמה. התחפושת הזאת תגרום לך להוציא את הנינג'ה שבך - ותגרום לו לגרור אותך ישר למיטה.

 

 

רוצה אותך: רקדנית גמישה

 

אם הוא רוצה אותך רקדנית גמישה - המראה הנשי והנוטף סקס של רקדנית פלמנקו בהחלט יגרום לו לקפוץ איתך לרחבת הריקודים, או מינימום למיטה שבחדר השינה. עטי על עצמך שמלה צבעונית מלאת קפלים ואיספי את שיערך בקוקו חושני. התחפושת הזאת תגרום לך לנסות את התרגילים שלמדת בשיעור פילאטיס בחדר המיטות בלי להרגיש נבוכה.