BETA

איך תדעי שאת יוצאת עם ערס - נורות אזהרה

הוא יקנה לך תכשיטים בטעם רע ויכנה אותך בשמות כמו "עיניים שלי" ו- "כפרה" על בסיס שעתי. אך אם את עדיין לא בטוחה - קבלי את עשרת הסימנים המובהקים לכך שאת יוצאת עם ערס – אנחנו הזהרנו. טור הומוריסטי

"ערס" הוא הגבר הכי רועש בסביבה ומלבד הקטסטרופה שהוא יוצר בכל מקום אליו הוא מגיע וצורתו החיצונית הדארוויניסטית, הוא גם ה- האנטיתזה המובהקת למשפט "לא כל הנוצץ זהב" - אצלו הכל זהב וכמה שיותר. אז איך תדעי שאת יוצאת עם ערס? 10 סימנים.

 

 

1. מראה חיצוני

המראה החיצוני של הערס משלב הכלאה בין קוף שאינו התפתח באבולוציה לבין קיפוד מעקצץ. השיער משוח בג'ל, העיניים קטנות וחושדות ותשכחי מכך שהוא יגלח את הזיפים. הם ישארו על הפרצוף שלו כדרך קבע, תזכורת לכך שהוא כאן הגבר, שלא יהיו טעויות.

 

2. בגדים

 

הבגדים שהערס לובש צבעוניים ושונים מהסביבה ככל האפשר, את לא תוכלי להתעלם מהם. אם הגבר שלך יגיע לאסוף אותך בחולצת פולו שמאפשרת לגופו השעיר לשלוח פרוותו החוצה, הג'ינס שלו יהיה נמוך מספיק בשביל שלא לבייש אינסטלטור ונעלי מוקסינים לבנות מבריקות, תדעי שמצאת סימן נוסף.

 

3. תכשיטים

 

הגבר הערס אוהב לענוד על עצמו תכשיטים ורבים ככל האפשר. הוא מת על זהב ולכן סביר שיענוד לפחות גורמט אחד על היד ועל הצוואר תשתלשל ממנו שרשרת כבדה זהובה ובולטת. אך אם את עדיין לא בטוחה, חפשי את התליון עם המילה "חי" או תליון של חמסה כבדה, מצאת? קיבלת סימן שלישי.

 

4. אגו

 

האגו של הערס הממוצע עולה ביחס הפוך למידת האינטליגנציה שלו. ככל שהוא יותר טיפש כך האגו שלו נוסק לגובה התקרה. אם תשאלי אותו שאלת חשבון פשוטה וכתוצאה מכך תקבלי צ'פחה על הגב וחיוך מפגר על הפרצוף שלו מלווה המשפט "תעזבי אותי, באמא 'שלך", הרי שווידאת סימן.

 

5. מנטליות

 

המנטליות של הערס הינה להשפיל את סביבתו ולנצל סיטואציות לכך. אם הבירה שהזמין בפאב לא תהיה צוננת מספיק, או הבשר לא היה שרוף לשביעות רצונו, התגובה לא תאחר לבוא והיא תמיד תהיה משפילה ככל האפשר. הוא יצעק על המלצר ויאיים על הברמן וישלב נפנופי ידיים להעצמת המחווה השלילית. הוא יוודא שאף אחד לא יוכל להתעלם ממנו, גם לא את.

 

 

6. מתנות

 

אפיון נוסף של הערס הינו מתן מתנות. בעיניו ערכה החומרי של מתנה שווה כל מילה טובה שלא תקבלי ממנו. כשתגלי שאת מוצפת מתנות, לרוב גרנדיוזיות ובלתי הולמות בעליל את סגנונך, הרי שקיבלת סימן נוסף.

 

7. צלקות

 

מאחר ותרבותו של הערס מאופיינת בקטטות רבות, תמיד יישארו הצלקות האלו ממלחמות הרחוב בהן הסתבך. אם תגלי צלקת ארוכה על הפרצוף שלו לכל אורך הלחי ובמקום להסתיר אותה הוא יתגאה בה, זה אומר את הכל.

 

8. הגנה

 

הערס שלך יגן עליך ויעניק לך תחושת בטחון, הבעיה שהיא שהמלחמה היא בתחנות רוח, אין באמת במה או במי להילחם. בהתאם לכך, הוא ילביש מלחמות הזויות על סיטואציות פשוטות, הוא יקרע ת'צורה לקופאי בסופר שהסתכל עליך שניה אחת מיותרת ויפוצץ במכות את ועד הבית שהגיע לקחת ממך את השק.

 

 

9. סקס

 

בניגוד לכמה שהוא מדבר על זה ומתפאר בזה, לערס המצוי יש מחסור חמור באינטליגנציה רגשית ואינטליגנציה בכלל, תהיי בטוחה שסקס טוב לא יהיה.

 

10. התפקיד שלך

 

מבחינתו, התפקיד שלך במערכת הזוגית הינו לשרת אותו, לסגוד לו ולבצע את כל אשר יבקש. אם את שמה לב שככל שאת כנועה כך הוא מתרצה, אם את מבינה שככל שהוא משפיל אותך יותר כך הוא מרגיש יותר "גבר", את יכולה להסיק את המסקנה המתבקשת וזה גם בהחלט הזמן ללכת משם ומהר ככל האפשר.

 

 

 

>>>איך תדע שאתה יוצא עם פריג'ידית - נורות אזהרה

>>>20 עובדות על קשר בתחילת דרכו

>>>צפו: הצעות הנישואין הכי מופרעות ומקוריות