לעינייך בלבד: מבחן מסקרות השוואתי

מה היתרון במסקרה של לוריאל, מה החסרון של ג'ייד וכמה זה עולה לנו? לקחנו 10 מסקרות לבדיקה והתנסות וחילקנו ציונים. כמה קיבלה המסקרה שלכם?

פסקה ריקה

פתיח

אם תשאלו כל מאפרת מהו מוצר האיפור שאסור לוותר עליו גם אם צריך להתאפר תוך חמש דקות בלבד, היא בוודאי תציין את המסקרה בעדיפות עליונה. המסקרה לא רק מדגישה את העיניים, אלא מעניקה להן מראה רענן ו"מאופר" יותר, מבלי להיראות מוגזם או מטוייח מדי.

 

בחירת מסקרה מתאימה זה לא עניין של מה בכך. מי מאיתנו לא נתקלה במסקרה שיצרה מראה ריסים גושיים וכבדים מדי, או מסקרה לא עמידה שגרמה לנו להיראות כמו קורטני לאב בסיום יום העבודה? כדי לבחון את הנושא לעומק, לקחנו 10 מסקרות מובילות בשוק - יקרות וזולות כאחד וניסינו אותן בעצמנו. בדקנו בכולן מספר פרמטרים עיקריים: עמידות החומר לאורך שמונה שעות, שימוש באפליקטור, נוחות הנחת ומריחת החומר, האפקט שנוצר בריסים וכמובן המחיר. לבסוף סיכמנו את הכל לציון כללי בין 1 (הכי נמוך) ל-10 (הכי גבוה) והתוצאות לפניכן.

 

המסקרות שהשתתפו בבדיקה:

Wow mascara, לוריאל פריז Volume Million lashes, יוסי ביטון B cosmic, מייבלין The colossal masacara ו- Chic perfect, קלרינס Wonder perfect mascara, סופטאץ' EYE  TECH MASCARA, איב סאן לורן NOIR RADICAL, ג'ייד Intense volume mascara ו- Smashbox Lash DNA.

 

מסקרות 2

לינקים

מדריך: טיפוח עור הפנים בסתיו ובחורף

זהב טהור: סגולותיו של הדבש מחוץ למטבח 

שמן וטוב לו: סגולות השמן מחוץ למטבח 

 

בחזרה לאופנה ולייף סטייל>>