ד"ר מיכל ינאי

היא ילדה, ויתרה על הסטיגמה הבלונדינית לטובת צבע ברונטי ועם כל הרזומה הזה, היא תחמם בקרוב את כסא המנחה של תכנית בריאות חדשה העוסקת בהריון ולידה

האם הטריה מיכל ינאי (37), מצטרפת לערוץ הבריאות.ותנחה מגזין בנושא הריון ולידה שצפוי לעלות בחודש מאי במסגרת לוח השידורים החדש של הערוץ מבית "ענני תקשורת", שמשודר בכבלים ובלווין.

המגזין הריון לידה בהנחיית ינאי, יעסוק בכל הקשור לשנת ההורות הראשונה כמו גם בכל מה שצריך לדעת על הנושא, החל מרגע ההחלטה להכנס להריון, דרך תהליך ההריון עצמו, הבדיקות הרפואיות הקשורות אליו, הטיפול באישה ובעובר, ההכנות לקראת הלידה והתינוק החדש, הלידה עצמה, השנה הראשונה עם התינוק עד לשלב עיצוב חדר התינוק ובחירת העגלה והציוד הדרוש.

ינאי, מצטרפת בכך לאריק אלפר, זוכה "השרדות 2" ולהדס וענבל, משתתפות "המרוץ למיליון" שיגישו גם הם תכניות אישיות בערוץ הבריאות, "ד"ר אריק" ו"לא רק בלונדיניות" שיעלו כבר בחודש מארס לשידור.

מרב סעד, מנהלת ערוץ הבריאות: "הבחירה במיכל ינאי, אמא טרייה בעצמה שתוביל בעזרת החוויה שלה, דרך האנקדוטות שעברו עליה, הייתה עבורנו טבעית לחלוטין. מיכל, אם סקרנית בעצמה, תוכל להנחות את התכנית מנקודת מבט אובייקטיבית לחלוטין מתוך סקרנות אמיתית ותנסה לפזר את הערפל בתוך ים העצות וההיצע שיש בשוק הזה לטובת כל מי שלפני, תוך כדי או אחרי לידה".