ספר נשים

הגבר של ימינו משקיע בלוק, תוכלו לראות אותו בחולצת נצנצים צמודה ששרווליה מופשלים על זרועות המרימות משקולות בחדרי כושר, או בבגדי צבא מנומרים ובחולצה פתוחת כפתור החושפת חזה גברי וחלק, שנרכש במכון להסרת שיער לצמיתות. אם הוא נשי, אם הוא גברי, אם הוא שניהם - הוא הגבר העכשווי

הקריירה שבחר כמעצב שיער, המניירות הנשיות שלו וסגנון לבושו המטופח גורמים להרבה אנשים לטעות בו במבט ראשון ולחשוב שהוא הומוסקסואל. כשהיה בן שלוש נפטרה אחותו שהייתה גדולה ממנו בשנה, ואמו, שהצער שיבש את דעתה, פסקה מלגזור את שיערו החלק והגולש והחלה מלבישה אותו בבגדי אחותו המתה. ילדי השכונה הציקו לו והמבוגרים צקצקו לא מעט בלשונם למראה הילד עם הפוני והקוקיות שלבוש בחולצות תפוחות שרוול ולרגליו נעלי בובה מבריקות.

כשגדל הפך לבחור יפה תואר ומחוזר מאוד, נערות צעירות ונשים בוגרות חפצו בעלם עם שיער הדבש הגולש והוא נטה חסדו לכולן, אך לא התחייב לאף אחת. אחר כך נסע לניו יורק ונרשם ללימודים בבית ספר יוקרתי לעיצוב שיער. הוא פרח בניו יורק, דמותו המוחצנת, שיערו הגולש והשיק הנשי של תלבושתו - התקבלו ברחובות העיר שרגילה למוזרויות בשוויון נפש. כשסיים את לימודיו התקבל לעבודה כחופף במספרה בעלת שם בעיר הגדולה.

הוא הפך את החפיפה לאומנות, כל אישה שהתיישבה בכיסא זכתה בתחושה שהיא אחת ויחידה. בשתי ידיו הוא היה אוסף את שיערה של הלקוחה ומנחה את עורפה בעדינות לאחור עד שהיה מונח בשקע כיור החפיפה. אחר כך היה שוטף את שיערן ביד בטוחה, נזהר מלהרטיב את פניהן המאופרות. בטקסיות חושנית היה מפזר את השמפו ומתחיל לעסות את הקרקפת, משל היה פסל המעצב את החומר לדמות נפלאה.

התנוחה לעולם תגרה אותו; אישה מפקירה את ראשה לאחור, צווארה חשוף ובית החזה שלה מתוח קדימה, מפקידה בידיו את שיערה - מן התניה חסרת שליטה. מאות פעמים חזה בהתרגשות עזה כיצד נרעדות שפתיה של הבחורה עצומת העיניים ועורה סומר בצמרמורות תחת ידיו המעסות. נשים רבות השאירו לו את מספר הטלפון שלהן אחרי שעיסה את ראשן ועורפן בחושניות. כמעט מדי ערב היה מבקר במיטה של אחת מהן, אך מעולם לא נשאר לישון אצלן - הרגלים קטנים וסודיים שלו מנעו אותו מכך.

אחרי כמה שנים התגעגע לבישולים של אמא, חזר לישראל ופתח מספרה בתל אביב. תוך זמן קצר הפך לספר ידוע והמקום שגשג. אתמול בבוקר הודיעו שניים מעובדיו שייעדרו מהעבודה, ושוב מצא עצמו בעמדת החפיפה הזכורה לטובה. הוא לא תאר לעצמו שחייו עומדים להשתנות ביממה הקרובה.

היא נכנסה אל המספרה ונראתה מהססת. הוא ניגש אליה וקיבל את פניה בחיוך מזמין, שוחח עמה מספר רגעים והוביל אותה אל הכיסא עם הכיור הנייד. היא ישבה, הרכינה ראשה לאחור ושילבה את ידיה המטופחות מתחת לחזה השופע. השדיים עם הפטמות הבולטות הזקורות מול פניו, והדרך בה שרבבה שפתיה כשעיסה את קרקפתה העבירו בו זרם, אך יותר מכל התגרה מהאצבעות הארוכות של כפות ידיה העדינות, ומציפורניה הצבועות בלק אדום עז. לפני שעזבה את המספרה תחבה לכף ידו את מספר הטלפון שלה.

כבר באותו הערב נפגשו בביתה הנעים והמטופח, הם שתו יחד כוסית יין אדום ושוחחו מעט. למרות התעוזה של מעשיה היא הצטיירה בעיניו כביישנית, קולה העדין וההבעה המעט אבודה על פניה הסמוקים הסעירו את חושיו. אחרי שהתגפפו מעט בסלון עברו אל חדר השינה העמוס כריות נוי, הם התלטפו והתנשקו ארוכות, האנחה המאושרת-מיוסרת שנפלטה מגרונה כשלבסוף חדר אליה הטריפה את חושיו. אחר כך נרדמה כשהיא חבוקה בזרועותיו, הוא תכנן לקום ולעזוב, אך נשאר לשכב מעט לצדה והקשיב לנשימותיה הקצובות, עד שנפלה עליו תנומה.

באמצע הלילה התעוררה כשהיא עדיין חבוקה בזרועותיו, היא הפשילה את השמיכה מעליו ובחנה את גופו הדקיק והעירום ואת כפות רגליו המכוסות בגרבי ספורט לבנות. מראהו הישן, צבע המוקה של עורו ושריריו המסתעפים בשלמות לאורך ידיו גירו אותה. שנתו העמוקה לא הופרעה כשהחלה מלטפת אותו.

אחר כך הסירה את אחת מגרביו ונשימתה עצרה לרגע נוכח הגילוי - ציפורניו היו צבועות בלק ורוד. לרגע ישבה חסרת תנועה, חוככת בינה לבינה מה לעשות עם התגלית המוזרה.

פתאום ידעה מה היא צריכה לעשות, היא הסירה לאט את הגרב השנייה, קמה לשידת הלילה שלה ולקחה משם צמר גפן ובקבוקון לק בגוון אדום עז. בתנועות איטיות אך מיומנות היא הפרידה את אצבעות רגליו האחת מהשנייה בעזרת פיסות צמר גפן, והחלה למשוח את ציפורניו.

אימה וריגוש אחזו בו כשפקח את עיניו, סודו עכשיו שייך לה והוא נחרד לרגע, אך היא הסתה אותו לבל יזוז והעמיקה אל תוך עיניו חיוך חם ועוטף. כשסיימה למרוח את הלק לקחה שתי כריות לב קטיפתיות היא פישקה את רגליו והניחה מתחת לכל ברך כרית. הוא שכב ללא תזוזה בתנוחה הגניקולוגית, וליבו גאה אל האישה המיוחדת הזאת.

אנקת עונג נפלטה מגרונו כשרכנה אל פנים ירכיו ואפה החל מטייל ומרחרח במעין ליטוף על אשכיו. עיניו נעצמו והוא צלל בעונג כשחש את פיה יונק את האשכים ואת לשונה החמה והרכה לופתת ולוקקת אותם ואת הפס הנמשך מהם עד לפי הטבעת.

שעה ארוכה המשיכה במעשה, מענגת את הבחור אך לא ממהרת להביאו אל השיא. אחר כך לפתה את אשכיו ביד אחת ואת בסיס איברו הזקור בידה השנייה והחלה מרטיבה בנשיקות קטנות את הכותרת המושלמת של הזין, שפתיה נפשקו והיא קלטה לתוכן את מלוא הכותרת הרטובה, היא התעכבה באיטיות על הכותרת, ולפתע שאבה את מלוא איברו אל גרונה כששפתיה יונקות אותו עד לבסיס.

כלי הדם בגופו חישבו להתפוצץ, נקודות הדופק שלו פעמו ברתיחה כשפיה ירד ועלה לאורך הזין, הוא פקח לשנייה את עיניו והתבונן בלק שעל רגליו הפשוקות, על שותפתו לסוד שיונקת בתאווה את איברו, וידע שבבית הזה הוא כבר יישאר לנצח.


עוד "סקס זה כל הסיפור"

כשגדל הפך לבחור יפה תואר ומחוזר מאוד, נערות צעירות ונשים בוגרות חפצו בעלם עם שיער הדבש הגולש והוא נטה חסדו לכולן, אך לא התחייב לאף אחת

נשים רבות השאירו לו את מספר הטלפון שלהן אחרי שעיסה את ראשן ועורפן בחושניות. כמעט מדי ערב היה מבקר במיטה של אחת מהן

והדרך בה שרבבה שפתיה כשעיסה את קרקפתה העבירו בו זרם, אך יותר מכל התגרה מהאצבעות הארוכות של כפות ידיה העדינות, ומציפורניה הצבועות בלק אדום עז

אימה וריגוש אחזו בו כשפקח את עיניו, סודו עכשיו שייך לה והוא נחרד לרגע, אך היא הסתה אותו לבל יזוז והעמיקה אל תוך עיניו חיוך חם ועוטף