סיכום שנה ביחסים

מאז גירושיה נונה ד. מטלטלת בכל פרק בטקסטים צורבים, חפים מעידון ונכנסים לנשמה, מתארת חיים בהם המציאות עולה לעיתים על כל דמיון || איסי ברגר הוא דתי לשעבר, גבר צעיר שעל כתפיו משקל חיים של איש זקן. מאז שיצא בשאלה הוא לא מפסיק להתחשבן עם אלוהים || ועוד משהו שקרה השנה: עולם הסאדו מאזו התקרב אל המיינסטרים ויצא מאלמוניותו, שחף ענבר כתבה לכם את מדריך הבדס"מ מא' עד ת' - חגיגה לסוטים

מי זאת נונה ד.?

אחרי הפרידה מבן זוגה ואבי ילדיה, חייה של נונה הופכים לרכבת הרים מטורפת. צלילות לתהומות אפלים של הנפש, נסיקות לגבהים על אנושיים וחוזר חלילה. ממש כמו שהחיים לא הפגינו כלפיה התחשבות, כך הטקסטים שנובעים ממנה נטולי רחמים כלפי הקורא. הטור השבועי של נונה צבר השנה קהל קוראים קבוע ומכור. כל פרק זוכה לשם מתוך שיר, המצבים המתוארים בו נעים על ציר הזמן בגמישות, הארועים הקשים והקיצוניים מפנים לפעמים מקום למעט רוך או אופטימיות. 28 פרקים של "תמונות מחיי גירושין" מציירים את הדרך של נונה מאז, לפניכם המיטב:

הגר - פרק 1
נונה עוזבת את הבית חסרת כל כמו הגר התנ"כית, ופוצחת ברומן סוער עם המוות

לא עובדת בשביל אף אחד - פרק 4
תחילתה של התפכחות, לנונה נמאס לרצות ולשרת אחרים - היא מתחילה לחשוב על עצמה

רומזים לנו שיש סקס אחר - פרק 10
חוויה מינית סוערת מגיעה בעסקת חבילה עם חבר חדש - פרק למבוגרים בלבד

ערבי געגועים - פרק 16
קירוב לבבות ואיברים נוספים בפרק שעורר ויכוח סוער בין הקוראים

התינשאי לי אהובה - פרק 27
סיטואציה בלתי אפשרית מילדותה של נונה בפרק נוטל נשימה


"תמונות מחיי גירושין" - לכל הפרקים

פרק חדש בכל יום רביעי - יחסים nana10

אם אין גן עדן

למרות התקוות הגדולות שיהפוך לרב חכם וגדול בתורה, איסי ברגר מפנה גב לדת ויוצא בשאלה. בטור אישי הוא מביא את סיפור חייו, חושף טפח ועוד טפח מהתהליך שעבר מאז נזרק למציאות החילונית. התבגרות קשה בבית מתנכר ומתנכל, החיפוש התמידי אחרי חום ואהבה שימלאו את החלל שנפער - והשאלות שלא מפסיקות ללוות אותו. גם כדתי לשעבר החשבון שלו עם אלוהים נשאר פתוח, והיד רושמת:


הכל אודות אמא

תחנה ראשונה: סקס

שנאה מאונס

עונג שבת

פורנו בעזרת השם"אם אין גן עדן" - לכל הפרקים

פרק חדש בכל יום ראשון - יחסיםnana10

מדריך סאדו מאזו למתחילים

2008 תיזכר כשנה שבה תרבות הבדס"מ יצאה מהמחתרת, זכתה לחשיפה רחבה בכלי התקשורת השונים וזלגה אל המיינסטרים כאלטרנטיבה מינית מקובלת. שחף ענבר כתבה עבורכם את המדריך המלא מא' עד ת' עם כל המושגים, האביזרים, הסטיות והתפקידים בעולם הסאדו מאזו.


סאדו מאזו למתחילים - למדריך המלא


לכל סיכומי שנה סוף! 2008


עוד בערוץ יחסים