בנות ישראל

מתחת לחצאית הארוכה ולשרוולים שעוברים מרפק, מסתתרת מיניות שרק מחכה לפרוץ. איסי ברגר עם קווים לדמותן של הבנות הדתיות

נערים דתיים הם החרמנים הגדולים ביותר. נקודה. תגידו שאני עושה הכללות, תגידו שהמגזר השתנה בעשור שחלף מאז שנטשתי אותו, תגידו כל מה שתגידו, אבל מימיי בישיבה התיכונית אני זוכר את כולנו מדברים על המין השני. למעשה, כל אחד מאתנו חזר עם סיפורי מיטה משלו. אומנם לא יצא לי לשכב עם יותר מדי נערות דתיות בנות גילי, אבל אם סופרים גם התמזמזויות קשות ופתרונות שונים ומשונים – שנולדו כדי לפצח את השיטה גם מבלי לקרוע את קרום הבתולין – העבר שלי די מפואר. לא ממש בא לי לנפנף בדגל של הרב-שגל, מה גם שאני ממוקם איפשהו באמצע מבחינת ההספק, לא בטופ או משהו כזה, אבל בעזרת ארבע הבחורות שאיתן יצאתי בנערותי, אפשר לאפיין את כל סוגי בנות המגזר.

1. הדוסית

אם אתה נופל עליה, היא הכי גרועה. לא משנה מה תעשה, היא תשמור מרחק נגיעה, תסרב לרדת איתך באותה המעלית ותעוט עליך בגיל 18 רק אם מדובר בליל הכלולות. סביר להניח שאותה בחורה מחביאה בתוכה נימפומניות עם ביריות, אבל היא לא תחשוף את התשוקה שלה ותהיה פריג'ידית עד הסוף המר.

2. הבונקריסטית

היא מתכננת לשמור את עצמה לחתונה, אבל אם היא אוהבת אותך ואחרי שלושה חודשים תשכח את חליפת הג'נטלמן בבית, יש סיכוי לא רע בכלל שהיא תסכים לעשות לך ביד, אפילו לרדת לך מדי פעם ואז להתחרט על זה שבועות. אם יש לך מזל, אולי אפילו תצליח לשכנע אותה לקיים מין אנאלי.

3. המזגזגת

מדובר בז'אנר של בחורות חסרות עמוד שדרה שבסך הכל לא רוצות להיות לבד. אם אתה דוס, היא תקפיד להיראות מוקפדת וצנועה ולעולם לא תנסה להכניס אותך למיטה. אם אתה בעניין, אתה יכול לקבל הכל כולל הכל. בקיצור, היא תלויה בך הרבה יותר משהיא תלויה בעצמה.

4. הנותנת

רוב הבחורים הדתיים ייגעלו מהקונספט של להתערבב במקום שבו החבר שלהם היה לפני שבועיים, אבל לרוב זה עדיף מאשר לאונן בפנימייה. היא היתה איתך בבני עקיבא, הכינה לך פיתה במדורת ל"ג בעומר, הראשונה שלבשה ג'ינס בטיולים השנתיים. כל החברים שלך עשו עליה את הפרמיירה ואין לה בעיה שגם אתה תשתפשף על חשבונה.

כל השמות בדויים, אבל הדמויות והסיפורים אמיתיים. באלוהים.


"אם אין גן עדן" - לכל הטורים

אומנם לא יצא לי לשכב עם יותר מדי נערות דתיות בנות גילי, אבל אם סופרים גם התמזמזויות קשות ופתרונות שונים ומשונים, העבר שלי די מפואר