נסטה נסטה לחיים!

המדריך תם ונשלם. קיבלתם הצצה לעולם הבדס"מ על כל היבטיו, וגם אם לא תרוצו מחר לקנות קולר או שוט, בפעם הבאה שמישהו ישאל אם את/ה "ונילה" או יציע "סשן", יהיה ברור לך שלא מדובר בגלידה או בשיחה עם פסיכולוג

תרגילים

הופ, שתיים, שלוש, ארבע. הופ, שתיים, מספיק ודי.
הנשלטת שלך עלתה כמה קילוגרמים או לחלופין הנשלט שלך נאבק במנעול הרתמה כי הוא השמין שוב? גם כאן עולם הבדס"מ מספק פתרון יצירתי. שיעור התעמלות. כלומר, אני אגיד לכם מה- ואתם תבצעו. לעיתים, המשקל העודף הוא בעיה לא רק של הנושא אותו על גופו. אם הצד הנשלט מסיבה כלשהי עלה במשקל ומתקשה להסירו ולחזור למימדי הגוף הרצויים, הצד השולט כופה על הצד הנשלט לעסוק בתרגילי ספורט. התרגילים יבוצעו בנוכחות הצד השולט ובפיקוחו המלא. אפשרות נוספת למקור הפטיש שאינו נפוץ בשל ההשקעה הרבה, היא פשוט התמכרות לספורט. גם מכורים לספורט אינם אוהבים להתאמן לבד ולכן אם 'לא בא' לצד הנשלט לבוא להתאמן עם השולט/ת בו, הדבר יעשה על ידי כפייה. לנשלט לא תהיה ברירה אלא, להתלוות לצד השולט ולבצע את התרגילים שנכפים עליו/ה.

תחרויות

יש בעולם הבדס"מ סוגי תחרויות רבים ולכל סוג כללים משלו. ישנם שולטים המכינים את הנשלטים שלהם לתחרויות ידועות, המתקיימות לרוב בפסטיבלים וארועים בינלאומיים, כמו "פולסום סטריט פייר" המתקיים בכל ספטמבר בסן פרנסיסקו קליפורניה. השתתפות בתחרויות אלה כרוכה בתשלום. בחו"ל, הכסף הולך למארגני התחרות או לשולטות/ים עצמם לעומת בארץ, כאן נהוג בשנים האחרונות לתרום את הכסף שנאסף לעמותות, אגודות ומרכזי סיוע שונים לאוכלוסיות חלשות.

ישנה הממלכה הצ'כית האולטימטיבית לתחרויות, הלא היא "אוק". שם הן מתקיימות על בסיס יומי ותוכלו למצוא ברשימת התחרויות היומית מירוץ סוסים (ברור שמדובר בסוסים אנושיים), תחרות ריצה ברגליים קשורות, תחרות זחילה ועוד. בארצנו הקטנטונת קיים טרנד של תחרויות ספאנק (הטוסיק העמיד ביותר), תחרויות קשירה, תחרויות יצירה בשעווה וכו'. הפרס שמובטח לזוכה הנשלט/ת מוענק לדומ/ית בבעלותו/ה הם נמצאים. אם מדובר בכושר ספיגה והצד הנשלט עצמאי ואינו שייך לשולט/ת, הוא יקבל את הפרס בעצמו. ברוב המקרים מדובר בפרסים כמו שוטי זנבות, שוטי רכיבה, קולרים ואביזרים נחשבים בעולם המרצ'נדייז הבדס"מי.

סוטים כחול לבן

קהילת הבדס"מ הישראלית מתרכזת היום באתרים "הכלוב" ו- "דומדומינה". מקימי ומנהלי אתרים אלה הם 'משלנו' ועושים זאת שלא למטרות רווח. באותם אתרים תוכלו למצוא 'ניקים' וירטואליים בלבד וגם כאלה שנפגשים מחוץ למקלדת ויוצאים לבילוי משותף כזה או אחר, ישנם זוגות שחולקים היום שם משפחה הודות לאתרים שהרי בסופו של דבר, אלה אתרי הכרויות בדס"מים. נצעד אל מעבר למקלדת, אל חיי הלילה. מועדון הבדס"מ הראשון בארץ היה מועדון 'הדאנג'ן' המיתולוגי בכיכר קדומים שביפו העתיקה, בשנת 2002. פתיחתו החגיגית לוותה ברעש תקשורתי רב. השכנים לא אהבו את הדיירים החדשים שבאו לחגוג בשכונה והמועדון נסגר בצו בית משפט בשנת 2007 עקב תלונות חוזרות ונשנות של השכנים במהלך כל חמש שנות פעילותו.

מועדון הדאנג'ן היווה תפנית חדה - פתאום היה לסוטים מועדון משלהם, מה שעודד הרבה מאנשי הקהילה לצאת מהארון, כולל כותבת שורות אלה. המועדון קיבל סקרנים בזרועות פתוחות ולימד את המתעניינים על מהות הבדס"מ. מסיבות, ערבי שירה ועוד פעילויות שהתקיימו בו, קנו לו מעמד כמקום הבילוי הבדס"מי היחיד בארץ. סגירתו של המועדון עוררה מחאה חזקה בקרב הקהילה בארץ שאף יצאה להפגנות מול בית המשפט בת"א, חלק מחברי הקהילה אף נחשפו ויצאו מהארון אל מול מצלמות התקשורת. מחליפו של המועדון נכון לימים אלה הוא מועדון הנו-לימיט המספק בית לקהילת הבדס"מ במסיבות, מפגשים וערבי פאב.

תכל'ס

בדס"מ הוא עולם קסום למי שמתחבר ונמשך אליו. הבסיס הבלתי מעורער הוא SSC שפוי, בטוח ובהסכמה. זכרו שאלימות אינה מהווה שום חלק מבדס"מ ושיחת היכרות על גבולות ומילת הביטחון הם בגדר חובה ובפעילות עצמה, אל תשכחו להשתמש באמצעי מניעה וחיטוי אם יש צורך בכך. לפני הכל, חשוב לזכור שמתחת לחצאיות ושמלות הויניל והלאטקס, מתחת לחליפות החתול והמסכות למיניהן, אנחנו בני אדם. שליטה וכניעה אינן נלקחות בכוח, הן ניתנות. כל פעילות בדס"מית חייבת להיעשות בהסכמה מלאה, בכבוד הדדי ובצורה ובדרך הבטוחים ביותר. אם תרצו להעשיר את הידע שלכם ישנם ספרים מאמרים (רק באנגלית, בינתיים), ואנשים מנוסים מהם תוכלו ללמוד. הלמידה היא אחת מאבני היסוד בתחום וגם אם נלמד ונלמד, תמיד נגלה שיש עוד משהו שלא ידענו. לא פשוט אך מהנה ומספק ברמות מטורפות. ללא למידה, אל תסתכנו, לא במנטאלי ולא בפיסי. התוצאות עלולות להיות גרועות משחשבתם.

נגעתי בתחומים רבים אך כל אחת ואחד מוצאים להם את התחומים אליהם הם נמשכים ומעדיפים. ברוב המקרים עם הניסיון, ימתחו הגבולות ודברים שנראו לנו פעם מפחידים ולא חשבנו שנעשה, פתאום יסקרנו וימשכו אותנו. זהו תהליך טבעי. אם הדמיון שלכם פורה ואתם יצריים ויצירתיים תמצאו דרכים רבות ומגוונות לבטא את עצמכם. מה שנכתב כאן הוא קצה קצהו של הקרחון, טיפה בים. ההמשך, תלוי (תרתי משמע) בכן/ם. זהו הבסיס ממנו תוכלו לצאת לדרך משלכם, מקורית ומעניינת, דרך בה תמצאו את עצמכם במקומות ובגבהים שלא חוויתם לפני כן, מקומות מהם תוכלו לצמוח ולהתעצם. אם קראתם רק מתוך סקרנות, גם זה נפלא.

א' - אהבה זה כואב אלימות
ב' - שלישיית מי קשור בונדאג'
ג' - משטרת הגבולות גבולות
ד' - דומיניישן ניישן דומיניישן, דיסיפלין
ה' - שעה יפה להצלפה הצלפה, השפלה
ו' - ונוס בויניל ויניל, ונילה, "ונוס בפרווה"
ז' - יום הפין זין
ח' - חיטוי חטאים חיטוי, חתכים, חשמל
ט' - אחוות הטבעת טיזינג, טרמפלינג, טבעת
י' - במרחק יריקה יריקה, "ירח מר"
כ' - מחאו כף לכ' כאב, כפייה, כאפות
ל' - בגדי המלכה החדשים לבוש, ליקוק, לטיפה
מ' - הכל מהמם מזוכיזם, מסיכות, מדיקל, מקלחת
נ' - היפה והנון נשימה, נשיכה, נעליים, נשיות
ס' - האנקי ספאנקי סגידה, ספאנק, סטירות, סאדיזם
ע' - עין, תחת, עין עינוי, עבדות, "עט הסקנדל"
פ' - לסתום את הפה פטישיזם, פייס סיטינג, פיסטינג
צ' - צדיקה בסדום ציוד, ציות
ק' - שוטרת מקוף קרוסדרסינג, קוקהולד, קללות
ר' - רכוש פרטי ריתוק, רכיבה, רכוש, רימינג
ש' - שעשועי מין שרשראות, שעווה, שירות
ת' - נסטה לחיים! תרגילים, תחרות, תכל'ס