רובוט-תיק

התיקים של מותג האספנים kidrobot עושים עליה. זה הזמן להשקיע את הכסף שאין לכם בפריט מעוצב

גלריית אורבניקס משיקה את קולקציית התיקים והארנקים של Kidrobot, יצרנית ומוכרת צעצועי המעצבים מהמובילות בעולם. Kidrobot נוסדה ב-2002 על ידי פול בודינץ (Paul Budnitz), אמן רב תחומי בוגר אוניבסיטת ייל היוקרתית. המותג יצר לעצמו שם והאמנים שמאחורי העיצובים הנמכרים תחת המותג הפכו זה מכבר לשם דבר, וחלקם אף נהנים ממעמד של סלברטיס (דוגמאות מוכרות: Tristan Eaton, Paul Budnitz, Frank Kozik, Tim Biskup, Huck Gee, Joe Ledbetterועוד רבים).

הצעצועים המעוצבים נחשבים לפריט אספנים לכל דבר, ומחירם יכול להגיע אף למאות אלפי דולרים. כיאה למעמדם, יש להם ייצוג נאה ב-moma במנהטן.

בגלריה Urbanix ניתן להשיג את קולקציית התיקים והארנקים של Kidrobot המיוצרת בשני קווי עיצוב: תיקי קנבס ותיקי ניילון (כרגע רק תיקי הקנבס נמצאים בחנות. תיקי הניילון יגיעו בקרוב).

קולקציית התיקים והארנקים, שנוצרה בשיתוף פעולה עם יצרנית התיקים האמריקאית Schifter Partners, מתאפיינת בסגנון המוכר של המותג: ההומור, הצבעוניות והסגנון האורבני כלולים במחיר.

הקולקציה כוללת תיקי יד, תיקי נסיעות, תיקי איפור, פאוצ'ים וארנקים כשלכל תיק מצורפת בובת ויניל של Kidrobot. חלק מהתיקים הנם דו-צדדיים, וניתן להפוך אותם מהפנים כלפי חוץ ולקבל דוגמא אחרת - שלא יגידו שאתם סתם מבזבזים. אחרי הכל, פריטים של kidrobot הם השקעה לחיים.

מחיר: החל מ- 219 ₪ ועד 819 ₪.

גלריה אורבניקס - שנקין 45 תל אביב

עוד בעיצוב
חזרה לאופנה

האתר של kidrobot