אחרינו הזימה

אין קשר כקשר המוזר בין אב לבתו הלסבית: מהרצון לנשל אותך ועד שיחות הזימה, מהווי המילואים ועד להתבגרות הבלתי נמנעת. לולה גת על כל השלבים כולם

במשפחה שלנו הכול בסדר. כולם אוהבים את כולם, כולם אוהבים אותי והעובדה שתמיד יש בחורה תלויה לי על הכתף, במקום גבר שאני תלויה לו על הכתף, מתקבל בטבעיות רבה. רבה מדי. על אף שאני מסתכנת בטוקבקים עתירי נאצה נוסח "תגידי תודה, כלבה" ו" מה את מתלוננת, לסבית כפוית טובה ונטולת חיי מין", בכל זאת אשתף אתכם במאחורי הקלעים של מראית העין, והפעם מצידו של ראש המשפחה, הרי הוא אבא.

יש לי אבא עם כזה סולם

רצה הגורל והאיש לא זכה להעמיד צאצאים זכרים. אדם נאור שכמותו, ובכל זאת העובדה שהתברך בארבע בנות גרמה לו למיחושים קלים של פספוס פה ושם. אבל אבא'לה, איש משכיל וחד כתער, הבין מהר מאוד שלמרות שאין לו בן זכר להוריש לו את מיגון התכונות הכה מיותרות שיושבות לו על כרומוזום Y, הוא לא חייב להפסיד הכול, וגם אם אין לו הזדמנות להפיץ את הבשורה וללמד מישהו להשתין בעמידה, עדיין אין זה אומר שהבונדינג היחיד שהוא יכול לעשות עם ילדיו הוא סביב בית בובות ורדרד.

ואכן, אחרי שאבא שלי סיים לרצות את החברה ולהפגין זעם, אכזבה ותסכול על הקלקול שהתגלע בבתו הקטנה, הוא לקח את עצמו לדיון רווח והפסד, ונולד מחדש כאב מאושר לביתו הלסבית רוויית החיבה למנועים, בשר וכוסיות.

שלב א' – מתסכול לדיסטנס

כל אבא שמכבד את עצמו, יגיב כמובן לבשורת אהבתך המושבעת לבנות מינך קודם כל כמו אידיוט. אם מתוך עלבון על המום הנורא בצאצא שלו, מתוך כעס על העולם ועליך או סתם מתוך קינאה שלך היה אומץ לצאת מהארון; כך או כך, אבאים מתחילים בלחטוף את הג'נענע.

אחרי הפרק המביך הזה באבולוציה שלהם, שלפעמים הרבה פחות משעשע ממה שזה אולי נשמע, יגיע השלב של לנסות לרצוח את החברה שלך, או כל בחורה אחרת שהם יצליחו לשים עליה יד והעזה לעבור לידך. אם את השלב הזה הם יעברו ויישארו מחוץ לכלא, הם בדרך כלל ימצאו את עצמם בקרוב מאוד מאבדים את הדיסטנס ביניכם ויחד איתו את שאריות הכבוד העצמי שלהם, שנותרו מהאפיזודות הניאנדרתאליות שעברו עד שהגיעו עד הלום.

שלב ב' – מחוסר דיסטנס לזימה

הורים נורמאלים מקפידים בדרך כלל על סוג של דיסטנס עם הילדים. יש פשוט דברים שלא כל כך מדברים עליהם עם הילדים שלך: כמה אין בבנק זו דוגמה אחת. מה קורה בחדר המיטות שלהם זו דוגמה שניה, ומה קורה בראש שלהם למראה פרטי אוכלוסייה אטרקטיביים, דוגמת השכנה הבלונדינית שמעדיפה לתלות כביסה ערומה ב-1:00 בבוקר , זו דוגמא שלישית.

בשלב בקריטי הזה, אבא שלך, מסיבות השמורות לאל בלבד, יבלבל בינך לבין חברים שלו מהמילואים. הוא יוציא מהבוידעם כל טיפת זימה שאי פעם הייתה לו, וישפריץ אותה לכל עבר כל פעם שתיפגשו. את התנהגותו האדיוטית כנגד נטייתך המינית, הוא יחליף באחת בהתנהגות אדיוטית, בעד אותה נטייה בדיוק. פתאום הוא יבין שהבת הסוטה שלו מאפשרת לו להיות האבא הכי מגניב בשכונה, וכל מה שהוא צריך לעשות זה להתיר את חרצובות לשונו ולתת דרור לכל דבר בעל אופי מיני מובהק שחולף לו בראש.

שלב ג' – אחרינו הזימה

אחרי שנים של ניכור, תזכי באיש מבוגר בעל כרס (ברוב המקרים), שמחליף איתך חוות דעת מלומדות על כוסיות מזדמנות, דעות על החזה הנשי באשר הוא, הגיגים בסוגיית "מגולח, כן או לא" ואם יתמזל מזלך הוא ישתף אותך גם בטריקים מארסנל הכיבושים והעינוגים הפרטי שלו. שנים שנים של טיפול לא יספיקו לך בשביל ללמוד להתמודד עם העובדה שלפחות בחלק מהסיפורים האלה, אמא שלך נטלה חלק.

הדרך היחידה להפסיק את האפיזודה הפרוורטית הזו, שבדרך כלל מלווה בשיחות נפש גם על בוכנות ומנועים והרבה קריצות מלאות משמעות והומור של זקנים חרמנים, היא להביא ילד לעולם.

ברגע שמסתובב בעולם משהו שקורא לך "אמא", הם פתאום נזכרים מי את ומי הם, וחוזרים לתפקד כמו מבוגרים אחראים לעצמם ולמעשיהם. הדאגה היחידה שצריכה להיות לך, זה שהבן שילדת זה עתה, יזכה בעוד שנים מספר בחבר מופרע למדי, שבטוח שהוא עשה איתו מילואים.