תגידי, את מהחוף?

עזוב אותך משפטי פתיחה עלובים בים: בחורה בביקיני צריכה התחלה קצת יותר מתוחכמת

הקיץ הגיע. המוני אנשים פוקדים את חופי הרחצה ובניהם גם המוני בחורות יפהפיות. אבל לים חוקים משלו ועל מנת שתוכל לגשת בצורה נכונה לבחורה בים ולא להתפס כ"עוד אחד" שמנסה להתחיל איתה קיימים מספר עקרונות מנחים.

חוק מס' 1 - לא באת לים כדי להתחיל עם בחורות

גם אם כן באת בשביל להתחיל עם בחורות, אז תבהיר לעצמך בראש שלא באת בשביל זה. עדיף לשכנע את עצמך שבאת להנות עם החברים שלך. אין דבר פחות מושך מאדם שבכל מקום מחפש עם מי להתחיל ואין דבר יותר מושך מאדם שמתעלם לחלוטין מהסביבה ושקוע בכיף שהוא עושה עם חברים שלו באותו רגע. תוודא שאתה נהנה ותן לאחרים לראות שאתה נהנה – בנות ירצו להצטרף לשיחה וכל מה שאתה תצטרך לעשות זה להזמין אותן. שים לב שאתה לא לוקח את הנושא לקיצוניות ונהיה רועש בצורה בוטה ומעצבנת כדי שישימו לב אליך.

אז ממה להמנע?

• אל תבהה - אם אתה חייב, הרכב משקפי שמש כהות על מנת "לזהות מטרה" אבל שלא תיתפס בוהה בכל הנשים היושבות על החוף.
• אל תתנהג כמו ערס - סיכוייך ירדו פלאים אם תעשה חלק מהדברים הבאים:
1. תשרוק או תעשה קולות שונים אחרים לבחורות שעוברות.
2. תשתכר ותתנהג כמו מטומטם.
3. תדהר אל המים תוך כדי צעקות מטורפות תוך כדי שאתה מתיז מים על כל מי שמסביבך.
4. תנגן מוזיקה בעוצמה חזקה.
5. תגלגל בחוף ותראה כמו שניצל לפני טיגון.
6. תסתובב עם חברים חסרי טקט שיכולים להביך אותך.
7. תבקש ממשהי שאתה לא מכיר שתמרח לך קרם שיזוף על הגב.
8. תציע למשהי למרוח לה קרם שיזוף על הגב (אלא אם כן קיבלת ממנה לפני כן סממני התעניינות).

חוק מס' 2 – טפל בנושאי מעטפת

כמו בכל תחום בחיים, אם תבוא מוכן מראש, סיכוייך יגדלו פלאים. אין הכוונה לגלות לך כאן סודות הופכי עולם, אלא רק לדאוג לנטרל גורמים שייתכן שיפריעו לך וניתן לטפל בהם בקלות. אז מה רלוונטי למעטפת:
• המיקום - אין דרך לתאר עד כמה חשוב המיקום: אתה מעוניין במקום שבו תוכל לראות את כולם אבל לא כולם יוכלו לראות אותך. וכמובן, עדיף לבחור במקום עם ריכוז גבוה של נשים. בנוסף, אל תשב בצמוד למים, אלא תפוס מרחק כך שתהיה לך זווית ראיה רחבה יותר על הנעשה.

• הקפד להיראות טוב - לבוש ומראה רלוונטיים גם בים. אז נכון, יש לנו טווח משחק מוגבל, אבל בוא נוודא שאנחנו לא נופלים איפה שלא צריך. תדאג שיהיה לך בגד ים שיושב עליך טוב, לא כזה שאין לו בטנה או ספידו קצר מדי שעלול לאפשר לדברים שלא אמורים להציץ החוצה. תוודא שאין עליך שאריות של קרם שיזוף כך שלא תראה כמו פנטומימאי לא מוצלח. אסור בתכלית האיסור ללבוש נעליים עם גרביים או פאוצ'ים למיניהם. מה שכן כדאי זה להצטייד בסנדלים/כפכפים, משקפי שמש ומגבת חוף ראויה (לא כזאת עם פרחים או ספיידרמן עליה).

• אביזרים נלווים – צידנית עם שתיה קרה ובירות, כדור עף, צלחת מעופפת, מצלמה, גלשן בוגי ועוד, אלה כולם אביזרים ששווה להביא איתך לים. קודם כל בגלל שהרבה יותר כיף כשיש מה לעשות בים (במקום סתם לשבת ולחשוב על איך מתחילים עם בחורות) ובנוסף, הם יסייעו לך לפתוח בשיחות שונות עם בחורות.

חוק מספר 3 – גש לדבר עם בחורה שמוצאת חן בעינייך

ברור שחיפשתם פה איזה משפט קסמים שיהפנט כל בחורה על מנת שתהיה שלכם בלי מאמץ, אך כמובן שזה לא עובד ככה. בסוף תצטרכו לגשת ולדבר עם בחורות, אבל עכשיו אחרי שסגרתם את נושאי המעטפת מסביב הסיכויים יהיו לטובתכם בצורה משמעותית. הנה עוד כמה עצות קטנות שיעזרו לכם בפתיחת שיחה:

• בקש ממשהי או מקבוצה של בנות לצלם אותך ואת חבריך - צילום היא דרך מעולה להתחיל בשיחה. בנוסף תמיד ניתן לצרף לאחר מכן את הבחורות לתמונה משותפת וכך להתחיל ליצור "הווי משותף".
• צור פעילויות משותפות - אם אתה וחבריך הבאתם כדור או צלחת מעופפת, הזמן בנות שונות לשחק איתכם. אבל אל תעשה את הטעות הנפוצה של להעיף את הכדור לעברן ואז להתחיל לדבר איתן כמו בסרטים אמריקאים זולים.
• גש לבחורות שנראות נגישות – אחרי שכבר אזרת את האומץ לגשת ולדבר עם מישהי, דאג למצוא את הבחורה אשר משדרת בשפת הגוף שלה שהיא פתוחה לשיחה – בנות שיושבות לבד, הולכות על החוף, מסתכלות מסביב וכו'. אל תיגש לבנות שנמצאות בחברת גברים גדולים ושריריים או שמשתזפות עם הפנים לכיוון האדמה.
• גש לקבוצה של בחורות - על מנת לא לשדר עניין מוגזם בבחורה ספציפית אחת, גש לקבוצה של בחורות ונסה לעניין את כולן, כך לא תלחיץ משהי ספציפית בזה שאתה מנסה להתחיל איתה.

לסיכום

לגשת לבחורה בחוף הים זה עניין שאינו שונה בבסיסו מלגשת לבחורה בפאב או אפילו סתם ברחוב. עם זאת, קיימות מספר דקויות שצריך להקפיד עליהן – במיוחד עם המצב הקיים היום בארץ. כל החוקים שרשומים כאן הם בסיס טוב ויציב, אבל שום דבר לא מחליף ניסיון, אז קדימה – תתחיל להתחיל.

לכתבות נוספות על תקשורת בין אישית, הכנסו לאתר