בעל או בעל מקצוע?

אחרי שכבר הסכמת לצאת לפגישה העיוורת וביררת מה הבחור עושה למחייתו, היעזרי במשפטי המפתח שיעזרו לך לכבוש את לבו של בעל המקצוע. המדריך

אז נדחקת כבר לסיטואציה בה חברה טובה שולפת את קלף הרחמים ומנסה לשדך לך את החבר של בעלה. לא נעים להודות, אבל כשאנחנו מתעניינות בנונשלנטיות בשידוך, כאילו שיש לנו משהו טוב יותר לעשות בשישי בערב או בערבים שאחריו, ושואלות "אז מה הוא עושה?", אנחנו מתכוונות רק לדבר אחד. לא מעניין אותנו האם בזמנו הפרטי הוא מקריא לעיוורים, מעביר זקנים את הכביש או נושף על פצעיהם של חתולי רחוב. ממש לא אכפת לנו אם הוא מתעניין ביוגה, טנטרה או קארמה. כשאנחנו שואלות "אז מה הוא עושה?", אנחנו בעצם מבררות מאיפה הוא ישלם על הצימר שכבר סגרנו לאוקטובר.

בעלי מקצועות שונים ומשונים מסתובבים בעולמנו, ולכל אחד מהם יתרונותיו וחסרונותיו. כאן נשלף חריץ שלא במקומו ממכנס שמוט מדי, ושם יש חיוורון ניאונים ואצבעות אכולות חתכי נייר. אך בסופו של יום אין מרתק יותר משיטוט בין עולמות התעסוקה השונים של גברברינו. עבורך, המתכוננת לפגישה העיוורת, אספנו את המשפטים המנצחים שיסייעו לך להשיג את הבחור וגם את המשפטים המפדחים שיגרמו להם לברוח ולבקש מקלט מדיני בקפריסין. מדריך.

כך תצודי לך רופא: קחי בחשבון שרופאים צעירים ונאים פוגשים בכל יום עשרות בחורות שחושבות בדיוק על מה שאת חושבת. בחרי לך רופא שמטפל בתחומים פחות אטרקטיביים כדי לצמצם את התחרות. נגיד רופא עור, מומחה לכפות רגליים או מחלות מין.
משפט מנצח: "תגיד דוקטור, אני יכולה להקפיץ מטבע על שרירי הירכיים שלי, אתה חושב שזה בריא?"
משפט מפדח: "תגיד דוקטור, הפריחה הזו שצמחה לי באזור המפשעה, נראה לך שזה מדבק?"

כיצד תצודי לך מאמן כושר: מאמני כושר הם סוג של אנשים שמקצועם מחייב בהייה ממושכת בבחורות קופצות ומזיעות בלבוש מינימלי. אחרי שסוגייה מדירת שינה זו נלקחה בחשבון, את יכולה להיות זו שתבלוט מתוך ההמון האנונימי ותגרמי לו לאמן אותך באופן אישי מאוד.
משפט מנצח: "אחרי האימון של אתמול, השרירים שלי הרגישו כל כך מתוחים שממש נזכרתי בך בכל צעד שעשיתי"
משפט מפדח: "אחרי האימון של אתמול, נתפסו לי כל השרירים, בגלל זה אני מסריחה עכשיו מבן-גיי"

כיצד תצודי לך איש היי-טק: אנשי ההייטק של היום הם אלה שהתעלמת מהם אתמול, כשהייתם בתיכון (זה 'אתמול' מטאפורי). לכן זכרי, בתוך הקליפה השברירית של עור חיוור ועיניים ממצמצות מעודף שעות מסך מחשב, מסתתרת אישיות שברירית עוד יותר. זה לא הזמן להבהיל בבדיחות מילואימניקים על כל שובל האקסים שלך.
משפט מנצח: "כל עניין המהפכה הטכנולוגית נראה לי כמו דבר מקסים! איך בכלל חיינו קודם?"
משפט מפדח: "כל הקשקושים הטכנולוגים נראים לי אותו דבר, אייפוד שמייפוד, מה רע בקסטות?"

כיצד תצודי לך משורר: את אולי מפלבלת עינייך כלא מאמינה, אבל לא חייבים להגיע לגיל חמישים כדי לצוד משורר. מיני נבגי משוררים מהלכים סביבך טרוטי מבט ומוטרדי מחשבה במציאת משפט בהקסמטר דקטילי. כל שעלייך לעשות הוא להפנות מבטך ולקטוף אותם.
משפט מנצח: האין השקיעה נוגה? זה מזכיר לי פואמה של קיטס/שלי/פו...
משפט מפדח: לדעתי זה מ"היהודים" הוא משורר מדאים ומאמם!

כיצד תצודי לך ברמן: אם משאלת ליבך היא להישאר לבד לילה לילה כשבחורות שיכורות ומצחקקות עושות עיניים לחבר שלך, הברמן הוא בשבילך. עלייך לבלוט מבין שאר העיזות בכל דרך לא הגונה אפשרית כולל מחשוף לא משתמע לשתי כוונות ויכולת ווקאלית מרשימה שתפרוץ מעבר לבאסים של המוזיקה.
משפט מנצח: אני מעדיפה את הבחורים שלי כמו האלכוהול שלי – צוננים, נקיים וחזקים.
משפט מפדח: תשים לי הרבה תפוזים בוודקה, אחר כך זה עולה לי לראש ואני מקיאה כל הלילה!

כיצד תצודי לך פסיכולוג: לא ברור למה תרצי לעשות דבר שכזה אלא אם כן יש לך עניינים לא סגורים עם אבא שרצית לדסקס בחינם. אבל אם כבר בחרת בפסיכולוג, קחי בחשבון שרובם עובדים מהבית (היוקרתי!), ובסוף היום ממש לא מתחשק להם לשמוע שרבת עם אחותך.
משפט מנצח: "ספר לי עוד, אז מה בעצם אתה טוען לגבי הגישה הלאקאניאנית?"
משפט מפדח: "נראה לי שאתה משליך את זה עלי רק בגלל עניינים לא סגורים עם אמא שלך"

כיצד תצודי לך ירקן: תורידי תיכף ומיד את הגבה שקפצה לך, גברים שיודעים לטפל באהבה בפירות, יידעו גם לטפל בפרח שכמוך. אם עדיין לא הזדמן לך להכיר את 'הירקן החדש', סימן שאת מאוד לא מעודכנת. הירקן החדש לא מנקב את עור התוף בזעקות, אלא לוחש בחושניות לכל אפרסמון, ויושיט לך שקית בדיוק כשתצטרכי אחת.
משפט מנצח: "כל מה שאני לוקחת ממך הוא תמיד עסיסי ומתוק, תבחר לי אתה!"
משפט מפדח: "ירקן אתה אומר? ואוניברסיטה, עשית??"

כיצד תצודי לך בנקאי: את אולי מנידה ראשך בסקפטיות ופחד, אבל אנחנו לא מדברים על אלה המפחידים עם השפם ושעוני הזהב. הם כבר נתפסו לפני שלושים שנה. אנחנו מדברות על הבחור החמוד שגם מבין בקרנות נאמנות. את בכלל יודעת מה זה? גם אנחנו לא, בשביל זה יש בנקאים חמודים.
משפט מנצח: "אני פשוט נורא אוהבת לחסוך, על איזו קרן הכי היית ממליץ?"
משפט מפדח: "אני הצבעתי למפלגה נגד הבנקים..."