BETA

טיפים לדייט מוצלח

יש לך אפשרות לגרום לדייט ראשון מוצלח במו ידיך, אז למה להשאיר את זה למזל? כל הטיפים

נסו להיזכר בדייט האחרון שהיה לכם ולחשוב האם "התכוננתם" אליו. האם ידעתם מה אתם רוצים והולכים לעשות, או ששוב נקטתם את הגישה של "יאללה, נלך ונראה מה יהיה"? אם היתה לכם דרך לשפר את סיכויי ההצלחה שלכם באותו דייט – הייתם עושים את זה?

אם כן, למה עד היום רובנו משאירים את כל נושא הדייטים והזוגיות ליד הגורל? למה לא לנסות ולהשפיע איפה שאנחנו יכולים? לפניכם 10 טיפים שיעזרו לכם להוציא את המיטב מהדייט הבא שלכם:

דבר באמירות ולא בשאלות
אין הכוונה שתכריח את הבחורה שאיתה אתה יוצא לעשות מה שאתה רוצה, אבל במקום לשאול: "מה בא לך לעשות?", אפשר לומר: "בואי נלך לשתות משהו, אני מכיר פאב מעולה". במידה שהבחורה לא תרצה היא תגיד לך, אבל כך לפחות הראית שאתה בעל דעה.

שפת גוף נינוחה
אל תרכון קדימה כאשר אתה יושב מולה. הישען לאחור ונסה לפחות להראות שנוח לך, גם אם זה לא באמת ככה – זה משדר המון בטחון. בנוסף, השתדל לשבת בניצב אל הבחורה ולא ממולה – כך תוכל ליצור איתה מגע בצורה יותר נוחה, ואם יהיה מצב של שתיקה מביכה לא תאלצו לשבת זה מול זה ולבהות.

אל תחשוף את כל הקלפים

לא על הדייט ולא עליך. אם היא רוצה לדעת מה עושים, לא תמיד חייבים לומר לה. אפשר להגיד "זאת הפתעה" או "תראי כשנגיע לשם" - זה יוצר סוג של משחק משעשע ששובר את הרוטינה הרגילה של דייטים. בנוסף, תמיד תשאיר מסתורין סביבך – אם היא שואלת במה אתה עובד אין צורך לחלק לה קורות חיים מודפסים בשלושה העתקים. המטרה היא שבסוף הדייט הבחורה לא תלך הביתה ותחשוב "הבחור הזה בכיס שלי והוא יעשה כל מה שאני רוצה".

תעשה מה שבא לך
כמה פעמים באמת יצאת לדייט ועשית משהו שבאמת בא לך לעשות? בדרך כלל אנחנו חושבים מה הבחורה תרצה לעשות. הפעם, אם מתחשק לך לשבת ולשתות משהו – לכו לשתות. אם אתה מעדיף להסתובב איתה בקניון – תסתובבו. רק שים לב: אם הבחורה לא מעוניינת לשתות, ודאי שלא תכריח אותה לעשות זאת.

שחק במגרש הביתי
אם יש מקום שאתה מכיר אותו טוב ובמיוחד אם מכירים אותך שם – נצל את ההזדמנות. אתה תרגיש יותר בנוח וגם תוכל לנצל את העובדה כדי "לקמבן" דייט טוב יותר (מקום ישיבה מועדף, שרות יותר נעים וכו').

מגע

חובה לשלב מגע בתוך הדייט עצמו. מגע מאוד חשוב ליצירת המתח המיני ולהרגשת הנוחות בין אנשים. צור מגע מכוון אבל רגעי, כך שזה לא יראה כאילו אתה סוטה מין. יצירת מגע רגעית יכולה להגיע בצורת יד על הגב כשנכנסים למקום, או לקיחת את היד שלה לרגע כדי להסתכל על תכשיט מסוים וכו'.

נשיקה באמצע הדייט ולא בסופה
זה הנושא החם של דייטים ובמיוחד דייטים ראשונים. השאלה האם תהיה נשיקה בסוף הדייט היא כל מה שחושבים עליו, עד ששוכחים בכלל להנות. צריך להבין שנשיקה היא חלק טבעי מתהליך המגע שקורה בין שני אנשים והיא לא אירוע מיוחד. לכן, אם יצרנו כבר מגע ומשיכה במהלך הדייט אין שום בעייה לגשת ולנשק את הבחורה באמצע הדייט.

סיום הדייט בשיא
אל תסחט את הלימון עד הסוף. אתה מרגיש שממש כיף לכם ביחד, כנראה שזה הזמן לחתוך. אף אחד עוד לא הפסיד כסף מזה שמכר מניות מוקדם מדי. תשאיר טעם של עוד.

דע את הדייט
אחד החוקים החשובים, המאגד בתוכו את כל שאר החוקים הקודמים: אל תשאיר למזל את מה שאתה יכול להשפיע עליו. כל מה שרשום לפניך נמצא בתוך מעגל ההשפעה שלך לכן אין שום סיבה שלא תתכנן ותדע דברים מראש: לאן הולכים, איפה אני רוצה לשבת בתוך המקום, מה שותים, כמה זמן הולך להיות הדייט, ואם אפשר להזמין מקום מראש כדאי להזמין.

תהנה
אין דבר יותר מושך ממישהו שנהנה ולא לחוץ מהתוצאה. פשוט תזכרו: היא כנראה לחוצה בדיוק כמוכם – אז אם לא תהנו, מה יישאר לכם?

לכתבות נוספות על תקשורת בין אישית, הכנסו לאתר