זה ייגמר בסקס

טריוויה מינית ומשחקי החלפת זוגות: משחקי הלוח והקלפים הסקסיים שיגרמו לכם לשכוח מרמי-קוב. לא לביישנים

אחת מהבעיות בזוגיות ארוכת טווח, מלבד השעמום הנורא, היא השעמום הנורא. אתם יודעים הכל או לפחות חושבים ככה, מכירים כל תגובה, יכולים לצפות ממה היא תחייך עוד מעט, ומאיפה יבואו העצבים הבאים. המיטה, האזור המושמץ ביותר בכל מערכת יחסים ארוכה, סובלת בדרך כלל אף היא מפיהוקים חנוקים. יש שגרה, אולי יש ילדים, יש ריח של בורגנות באוויר. ויש, לצערנו, מספר תנוחות מוגבל: אתם לא מספיק גמישים בשביל הקאמה סוטרה, לא מספיק מתרגשים כבר בכדי למשוך את זה מעל רבע שעה. חצי שעה בחגים, מקסימום. בשביל זה, בנים ובנות, המציאו למענכם מיטב המוחות הכחולים משחקי סקס שיחזירו לכם את הפרפרים לסדיני הסאטן. להלן רשימה מובחרת, המתאימה לכל כיס.

אנגלית 4 יחידות

הבעיה העיקרית בארץ, כפי שכל מי שלא הקשיב לחדשות ב-20 שנה האחרונות יודע, היא שמדברים כאן עברית. אנגלית היא השפה השניה המדוברת ביותר בעולם. מנדרינית היא הראשונה, כמובן, אך לא נלאה אתכם כאן במשחקי סקס סיניים. מכיוון שמרבית האנשים שמדברים אנגלית גם מקיימים יחסי מין באנגלית, מרבית משחקי הסקס הם בשפה זו. אך אל בהלה: במשחקים אלה מדובר, סך הכל, בשפה האוניברסלית של האהבה. רובם מתעסקים בפורפליי ("משחק מקדים" בפלשתינה), מילה שאם תדעו לזהות אותה, אתם מסודרים. הצטיידו בהרבה אלכוהול, בן/בת זוג ואם שורה עליכם הרוח, גם בזוגות נוספים.

קליל ולא מחייב התפשטות

SexSmarts הוא משחק טריוויה המתאים לקבוצות או לזוגות. ל"סקס-סמארטס" קלפי טריוויה המחולקים, שלא כמו בצה"ל, לארבעה תחומים: ההיסטוריה של הסקס, גוף האדם, "קלפים פרועים" ו"דיבור מלוכלך". לכל שאלה ארבע תשובות אפשריות, או שאלות עליהם ניתן להשיב רק בנכון/לא נכון. בשביל ערבי זוגות בלבד, המשחק מציע גם מדריך בן 16 עמודים (כן, באנגלית), המלא בפעילויות מיניות שונות ומשונות למפסידים ולעונים נכונה. המחיר לפני משלוח עומד על 25 דולר, אך משלוח לארץ מייקר את הקנייה בכ-40 דולר נוספים.
יתרון: מצוין לערבים עם חברים שאתם לא רוצים שיתפתחו אל מעבר לגבול הטעם הטוב. חוץ מזה, אולי גם תלמדו משהו חדש.
חסרון: אתם באמת רוצים לשלם 65 דולר בשביל להוכיח לכולם שאתם לא יודעים כלום על גוף האדם?

לא קליל ולא בטיח

Sex Up the Night, ובתרגום חופשי ומעודן – נמאס לי מהפורפליי, תתפשט/י כבר, הוא משחק הכולל ארבעה קלפי משחק מאויירים, כאשר כל קלף מתאר משחק אישיות מינית אחרת – מלכה/שליט, סקסי, כנוע ומתוק, וזנותי. תנו לבן/בת הזוג לבחור למענכם קלף, ואז עקבו אחר ההוראות. הערכה כוללת כיסוי עיניים, נוצת טיזינג, וקעקועים הזוהרים בחושך. באופן מפתיע האריזה מכילה גם סוכריות מנטה חריפות, השד יודע למה.
יתרון: מאפשר להגשים פנטזיות שלפעמים אנחנו מתביישים מדי מכדי להודות שיש לנו אותן. בעזרת משחק זה, אפשר תמיד לעשות פרצוף ולהגיד "בסדר, נו, אז אני אהיה זנותית".
חסרון: למה לשלם 25 דולר לא כולל משלוח, אם אפשר פשוט לגנוב את הרעיון מכאן, ולקנות סוכריות מנטה בפיצוציה.

סליזי וכיף

ה-Striptease Dart Game הוא משחק קליעה למטרה עם טוויסט. יש לוח, יש חיצים ובכל מקום שתפגעו, תגלו הוראות וציור גרפי למדי של המשימה אותה עליכם לבצע. המשחק כיפי משום שהוא משלב את שני הדברים שגברים הכי אוהבים: משחק שכולל פגיעה באיזושהי מטרה, וסקס. מכיוון שבכל נקודה בה פוגעים יש משימה, אין ממש מפסידים, רק מנצחים. המחיר עומד על 110 שקל, כולל משלוח.
יתרון: מצוין לשחרור אגרסיות, והציורים כל כך בוטים, עד שהם מצחיקים.
חסרון: יש סיכוי שמרוב ההתלהבות שיש לכם קליעה למטרה בבית, תשכחו שאתם אמורים באיזשהו שלב להתחיל להתפשט.

ערכת חשפנות

מעכשיו, בכל פעם שתשמעו את הפרסומות של מועדון הבורסה ברדיו, תוכלו לגחך בסיפוק ולדעת שאין צורך לנסוע יותר לרמת גן. ה-Striptease Kit כוללת צעיף משי שחור, בקבוק של דבק גוף (לא רעיל, כנראה), בקבוק נצנצים, עשרה קלפי תסריטים, ומדריך סטריפטיז מפורט בן 48 עמודים (שוב, באנגלית).
יתרון: אלוהים, כרגיל, נמצא בפרטים הקטנים. קלפי התסריטים, למשל, מסבירים לכם בין השאר איזו מוזיקה כדאי לשים, צעדים לעמעום האור בצורה הדרגתית, איך להתלבש ככה שתוכלו להסיר את הבגדים בצורה סקסית, ועוד. הערכה עולה 30 דולר, לא כולל משלוח.
חסרון: גם בעזרת פירוט מלא והבריחה הנפשית שבמעקב אחר הוראות, המשחק מציב אתגר קשה לביישנים.

קליל ומחייב התפשטות

Dare Devil, משחק בריטי מצליח למדי, הוא הדור השלישי של משחקי הלוח הסקסיים. הכתב גדול וברור, על מנת שתוכלו לשחק בו לאור נרות ואחרי מספר כוסות יין. "דייר דביל" מטעה בתמימותו: הוא נראה כמו משחק לוח רגיל, והוא נפתח עם תיבות של משימות קלות (נשיקה, חיבוק, ליטוף). ככל שהמשחק מתקדם והאלכוהול זורם, על המשימות להיות מבוצעות בעירום חלקי ואז מלא, מה שמוסיף לליטופים ולחיבוקים את אפקט קצב, לכאורה כמובן. ניתן לשחק אותו בזוג, ואפשר לצרף עד 10 אנשים נוספים. במלים אחרות: מרומנטיקה לאור נרות ועד למסיבות סווינגרס.

המשחק מערב מספר אנשים שמשתמשים בחוגה, בשיטת הבקבוק המסתובב ב"אמת או חובה" מהקומזיצים בצופים. מצד שני, אם הייתם עושים כמה מהדברים ש"דייר דביל" מורה לכם, כבר היו מעיפים אתכם מהשבט: אם החוגה נוחתת על המסובב, למשל, על כל המשתתפים לענג אותו לפי המשימה הרשומה על התיבה בה נמצא השחקן שלו. נשמע מסובך? לא אם תפסיקו לשחק באיזשהו שלב, ותעשו את מה שמתכנני המשחק מצפים שתעשו.
יתרון: מצוין לערבים בהם אתם זוממים להכניס אנשים זרים למיטה.
חיסרון: משחק יקר (כ-200 שקל באתרים השונים), עם עלויות משלוח רצחניות (בין 30 ל-40 דולר נוספים).

משחקים בשפת הקודש

משחק חדש בשוק משחקי המין העבריים עונה לשם הביזארי (מרוב שהוא בנאלי) "פנטזיה – משחקי אהבה צרפתיים". מדובר בקופסה המכילה 24 קלפי משחק, 12 לגברים ומספר שווה לנשים, כאשר על כל קלף מפורטת משימה.
בין המשימות לאישה: "המתיני לשובו מהעבודה כשאת עירומה ובעקבים בלבד, בעודך יושבת עם כוס יין בחדר המשפחה". לנשים שבינינו, שבדרך כלל חוזרות אחרי הגבר מהעבודה יהיה קצת קשה עם זה, במיוחד אם בחיים לא שמעו על המונח "חדר משפחה". לא כל כך ברור מה זה, ומה עושים בדיוק עם המשפחה בזמן שאת לוגמת יין בעירום מלא. בין המשימות לגבר: "התנה איתה אהבים במקום שאינו אפוף שגרה". משימה מסובכת מעט, אלא אם יש לכם חדר משפחה שבחיים לא התניתם בו אהבים (מה זה? זה סקס?).

על בן/בת הזוג למלא אחר ההוראות תוך שבועיים מיום המשחק. בהתאם לרוח הקומבינה הישראלית, מעצבי המשחק ממליצים להטיל קנס של 100 דולר (בצורת מתנה מפנקת, אלא מה) על העבריין השכחן. מחיר המשחק 136 שקל, משלוח חינם.
יתרון: זה בעברית.
חסרון: לא יצירתי במיוחד, ואין לכם חדר משפחה בכלל.