פינוקים לבנים

מטרוסקסואלים מתחילים, גם אתם יכולים להתארגן על עור רענן ומלא לחות. פנקו את עצמכם בטיפול שבועי במסכה לפנים. מדריך

הגברים של היום יודעים לעשות למען עצמם. טיפול במסכת פנים למשל. כל בחורה יודעת, הגברים של היום הם הכוסיות של פעם ולכבודם ארגנו מדריך לניקוי פנים. השאלה הראשונה שכדאי לשאול היא כיצד לבחור את המסכה המתאימה והתשובה היא לפי סוג העור והבעיה.

הסובלים מעור יבש ומתוח ירוויחו מטיפול במסיכת לחות או הזנה שתעניק תחושת נינוחות, רכות ותמנע יובש וקילופים. בעלי העור השמן, הפצעונים וה"ראשים שחורים" רצוי שיסתייע במסכת ניקוי או פילינג ששואבת מהעור עודפים ולכלוך או כזו שמקלפת את שכבת התאים המתים ומטהרת באופן יסודי את העור.

בבחירת מסיכת ניקוי צריך להיזהר מניקוי מוגזם שיגרה את העור וכדאי להתמקד במסכות גרגרים אנזימטיות או ביולוגיות שלא מכילות גרגרים גסים ולכן לא יגרו אפילו עור עדין. חשוב להקפיד על הנחיות השימוש של המסכות על מנת לקבל תוצאות מקסימליות ובטוחות. חשוב לבדוק האם ניתן לקרב את המסכה גם לאזור העדין של העיניים לפני תחילת הטיפול. את המסכה יש להניח על עור נקי ולאחר הסרתה למשוח קרם לחות לאיזון העור. טיפול שבועי חוזר ישפר את המראה לאורך זמן.

האפשרויות:

- מסיכת פילינג גרגירים מנקה את כל הלכלוך והשומנים המצטברים על העור אצל גברים (יותר מאשר אצל נשים), למרוח, לחכות חמש דקות, ולשטוף. פשוט ויעיל.
- מסיכת חימר מכווצת את הנקבוביות ויונקת את כל העודפים הסותמים אותן. למרוח, לחכות חמש דקות, ולשטוף. העור רענן, זוהר ולא מבריק

מעבירת ההדרכה היא גליה תורן-חן, מנהלת הדרכה בשסטוביץ'