משחררים לחצים

מתח ולחץ ניכרים במראה ובעור הפנים ומקרינים הלאה את התחושות הרעות. אתי דרייפוס מסבירה על הדרכים האפשריות לסייע לגוף ולשפר את המראה ואת התחושה

מראה הפנים שלנו קשור באופן הדוק להרגשה שלנו. כשרע לנו, רואים את זה על עור הפנים וכשטוב לנו, התחושה מקרינה החוצה. בזמנים הללו של מתח ולחץ גם עבור אלה שלא נמצאים במקלטים ומרחבים מוגנים, החדשות הטובות הן שאפשר לשפר את התחושה. אז כדי להתעודד ומעט להתרענן, הנה מדריך קצר לשיטות שיכולות לעזור.

קודם כל עובדה. מתח משפיע לרעה על עור הפנים. החדשות הטובות הן שאפשר למזער נזקים. בתקופות של מתח אנחנו שוכחות לאכול, לשתות ולנשום. קחו כמה דקות לעצמכן, כמה נשימות עמוקות לבטן. זה מרגיע ומחדש את החמצן בגוף, כך שגם העור ירוויח. שתו הרבה מים. זה חשוב תמיד אבל אפילו יותר בזמנים כאלה. עור מיובש נראה מקומט ודהוי. ההזנה החשובה ביותר של העור לא מגיעה מקרמים אלא מבפנים, מהמים.

קחו זמן לאכול. גם אם אין חשק, ירקות ופירות מספקים לעור שלנו ויטמינים ומינרלים. פרי הפסיפלורה ידוע כמרגיע, אז אפשר לצרוך גם אותו. אפשר לעזור לעור גם בנטילת ויטמינים כמו ויטמין C בשילוב B קומפלקס. שילוב שני אלה מרגיע את מערכת העצבים וחשוב לבריאות העור.

אחרי שתעשו את כל הדברים הטובים האלה מבפנים, יש גם מה לעשות מבחוץ וזה החלק היותר נעים. חשוב לא לוותר על קרם לחות איכותי, כזה שייתן זריקת מרץ לעור עייף. בלוריאל פריס חשבו כנראה על זמנים כאלה וייצרו את Happyderm קרם לחות קליל שלפי הצהרת היצרן מספק 24 שעות לחות ומחקה את פעילות האנדורפינים. כן, אותם חומרים שמשתחררים לנו בגוף כשאנחנו עושות ספורט או כשטוב לנו.

גם לדקלאור יש קרם לחות טיפולי שמועשר בשמנים ארומטיים. מי שלא מעוניינת לצאת מהבית, יכולה גם להכין מסיכת לחות יעילה משמן שקדים, שמן זית וכמה טיפות של שמן ארומטי לבנדר. אפשר להתפנק במייק אפ איכותי ולא חייבים להיכנס להוצאות מטורפות בעניין הזה. מוצר כמו Calm triple של סבוקלם יעשה בשבילכן שלושה דברים. הוא גם קרם לחות, גם מייק אפ וגם מקדם הגנה. כקרם לחות הוא מועשר בשמנים בעלי סגולות מרגיעות, כמייק אפ הוא קליל ועל מקדם הגנה אין צורך להרחיב. מוצר מהסוג הזה יחסוך לכן שימוש בתכשירים רבים ושונים.

מי שלא ישנה מספיק טוב ולא רוצה להסתובב עם עיניים נפוחות יכולה לפתור את הבעיה עם תרופת סבתא מצויינת: קומפרסים של תה קמומיל (בבונג) על העיניים. הקומפרסים ייתנו לכן תירוץ לשכב ולהירגע בעיניים עצומות למספר דקות וגם תקומו כמו חדשות.

קרם עינים חשוב תמיד ולאסתי לאודר יש את המסכה לעיניים Stress relief. מי שמבקשת להסתיר עיגולים שחורים מתחת לעיניים יכולה להשתמש בקונסילר וכאן חשוב לזכור לא לעשות את הטעות הנפוצה ולמרוח צבע בהיר יותר מגוון העור. המראה שיתקבל יהיה כמו מריחה של טיט.

לכתמים אדומים מנימי דם (קופרוז), יעזור למרוח קונסילר ירוק. זאת לא טעות דפוס, הירוק והאדום הם צבעים מנוגדים ומבטלים זה את זה, כך שהעור יראה בגוון בז'. קונסילר ירוק אפשר למצוא בחנויות לאיפור מקצועי.

ועכשיו אפשר להתאפר. פלטות הן פתרון טוב למי שנמצאת מחוץ לבית ולא רוצה לסחוב תיק איפור ענקי. להלנה רובינשטיין יש פלטה של צלליות, שפתונים וסומק עם מברשת ולאיב סאן לורן יש מהדורה מוגבלת לקיץ הזה של פלטה שמכילה את גווני הצלליות החמים של הקיץ במראה מיוחד.
טיפ מצוין למוצר אחד קטן שיכול לעשות המון הוא השפתון. הוא יכול לשמש כסומר אם ניעזר בו לצייר עיגול או קו קטן על הלחי, שאותם נטשטש עם האצבע. עם אותה אצבע אפשר לתת נגיעות צבע על אזור עצם הגבה מתחת לקצה החיצוני של הגבות.

זיכרו, איפור הוא יצירה. אפשר לגוון, לנסות ולהשתעשע, גם להראות טוב וגם להרוויח רגע קטן של הפוגה.