"אל תתנו לאנשים לנשק את התינוק שלכם"
"אל תתנו לאנשים לנשק את התינוק שלכם"
,פייסבוק

התינוקת מתה מהרפס: "אל תתנו לאנשים לנשק את התינוק שלכם"

טרגדיה: ימים ספורים לאחר שילדה, מתה תינוקת מדלקת קרום המוח, ממנה נדבקה לפי החשד בעקבות נשיקה שהעבירה לה את נגיף ההרפס

ניקול ספיריט, איווה, ארה"ב, איבדה את התינוקת הקטנה שלה, ימים ספורים לאחר הלידה. הרופאים סבורים שהוירוס שהתינוקת הודבקה הועבר בנשיקה וגרם לדלקת קרום המוח שהובילה למותה.

 

אמה שבורת הלב, שיתפה את הטרגדיה המשפחתית בעמוד הפייסבוק שלה ומבקשת מההורים הטריים לשמור על התינוקות הזעירים ולא לתת לאנשים לנשק את התינוקות שלכם.


רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

הסוד לחיטוב: מה המפורסמות שלנו אוכלות לארוחת בוקר?

המשפט שגרם למהפך בחייה: "בעלי אמר לי שאני שמנה ושהוא לא נמשך אלי יותר"

 

כך היא כתבה בפוסט אחרי מותה: "הנסיכה שלנו מריאנה ריס פרשה את כנפי המלאך שלה בשעה 8:41 בבוקר בזרועות אביה ואמה ממש לצידה. עכשיו היא כבר לא סובלת והיא עם אלוהים. תודה לכל מי שעקב אחרי המסע שלה ותמך בנו. במהלך 18 הימים בהם היא חיה, היא השפיעה רבות על העולם ואנחנו מקווים שבעזרת הסיפור שלנו נציל יילודים רבים אחרים".

 

 

טרגדיה
 

טרגדיה(פייסבוק)

 

ניקול ובן זוגה הביאו את בתם הבכורה ב-1 ליולי ולאחר 6 ימים התחתנו, אבל שעות ספורות לאחר שהזוג נישא, הם הבחינו שמשנו לא בסדר עם התינוקת שלהם. היא הפסיקה לאכול והפסיקה להגיב. הם עזבו את חתונתם מוקדם מהרגיל ופנו לבית החולים, שם נודע להם שהיא בסכנת חיים לאחר שנדבקה בנגיף ההרפס סימפלקס.

 

הרופאים אמרו שייתכן שהתינוקת נדבקה מנשיקה של אחד מבני המשפחה. לאחר בדיקת ההורים, לא נמצא נגיף ההרפס בגופם. 

 

 

 

משמחה לטרגדיה
 

משמחה לטרגדיה(פייסבוק)

 

"אל תתנו לאנשים לנשק את התינוק שלכם ותבדקו שהם מבקשים אישור לפני שהם מרימים אותם", מזהירה כעת האם את ההורים הטריים. מצבה של מריאנה התדרדר ובתוך שעתיים בבית החולים אבריה החלו להיכשל והיא מתה בזרועות אביה.