פה היא בחודש חמישי. עדיין חוגגת
פה היא בחודש חמישי. עדיין חוגגת
,דיילי

נהגה לשתות אלכוהול במסיבות עד הלידה: בת ה-25 לא ידעה שהיא בהיריון עד הלידה

פארטי גירל בת 25 שכל מה שעניין אותה הוא מסיבות לא העלתה בדעתה שהיא בהיריון עד הלידה כשהחלה להרגיש כאבים

זה מסוג הסיפורים שאנחנו תמיד תוהים איך זה יכול להיות אבל הם ממשיכי לקרות משום מה. בעוד נשים הריוניות חוות 9 חודשים של בחילות, עולות במשקל, עברות בדיקות רפואיות, מחרימות את הסושי והאלכוהול ומדדות כמו ברווזות חמודות, האימא הטרייה הזו נהגה להעלות תמונות שלה לרשת כשהיא מבלה במסיבות ושותה אלכוהול עד חודש תשיעי בלי לשים לב שהיא בהיריון.

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

סודות הדוגמניות: קנדל שותה תה דיטוקס ומירנדה קר לוקחת תוסף שמשטיח לה את הבטן

סובלים מכאבי גב? אלו התרגילים שישפרו את המצב


רוזי אירלינג בת ה-25 מקולצ'סטר, אסקס, החלה לסבול מלחצים איומים בבטן התחתונה והיא לא תיארה לעצמה שזה בגלל שהיא מתקרבת ללדת. כעת, שהיא אוחזת בתינוקת בריאה במשקל תקין, היא טוענת שהבטן שלה הייתה שטוחה הרבה זמן והמחזור שלה היה סדיר ולכן לא העלתה בדעתה שהיא בהיריון.

 

 

הבטן יצאה רק בסוף חודש תשיעי
 

הבטן יצאה רק בסוף חודש תשיעי(דיילי)

 

רק ביום הלידה היא גילתה. רוזי הגיעה לבית החולים לאחר שלא חשה בטוב. היא סבלה מבחילות קשות שקישרה לאלכוהול ששתתה וכאבי בטן עזים. "הרגשתי שהעליתי קצת במשקל אבל לא ייחסתי לזה חשיבות. התחלתי לאכול בריא יותר וקניתי שמלה מחטבת שהעלתה לי את הביטחון בחזרה", אמרה. "עבדתי מאוד קשה ועדיין יצאתי כמעט בכל ערב ושתיתי אז כשהרגשתי לא טוב או שסבלתי מכאבי גב, הייתי בטוחה שזה בגלל האורח חיים שלי ועודף אלכוהול.

 

 

לא ידעה שהיא בהיריון עד חודש תשיעי
 

לא ידעה שהיא בהיריון עד חודש תשיעי(דיילי)

 

לילה אחד, רוזי התעוררה משנתה באמצע הלילה והרגישה כאבים בבטן. היא רצה לאימה ובכתה מכאבים. אימא שלה אמרה לה שהיא נראית בהיריון ורוזי לא יכלה לקלוט את מה שהיא אמרה. "איך זה יכול להיות שאני בהיריון? אני והחבר שלי קונור תמיד היינו מאוד זהירים וגם לא היו לי שום סימפטומים. הבטן שלי באמת קצת התנפחה מאז התחילו הכאבים אבל היא לא הייתה גדולה במיוחד".

 

כשרוזי הגיעה לבית החולים, היא לא הצליחה להבין איך זה יכול להיות שהיא בהיריון, ובטח הכאבים מעידים שמשהו לא בסדר. לאחר שהאחות עשתה לה אולטרסאונד, היא הודיעה לה שהיא בחודש תשיעי והיא עומדת ללדת. רוזי בילתה 26 שעות עם צירים בבית החולים עד שהיא ילדה תוך כדי שהיא צועקת: "אני לא יכולה ללדת, אני לא רוצה את התינוק הזה".

 

רוזי אמרה שהיא מרגישה אשמה על כל הפעמים בהם היא יצאה לשתות ולא ידעה על ההיריון. כשהבת שלי נולדה, לא הצלחתי לעכל את העובדה שהיא שלי".

 

 

לא ידעה שהיא בהיריון עד חודש תשיעי
 

לא ידעה שהיא בהיריון עד חודש תשיעי(דיילי)

 

כשנודע לבן זוגה הוא היה בהלם, אבל כשהוא הגיע לבית החולים, הם הביטו זה בזה וידעו שיהיה בסדר. "הייתי מותשת, אבל היה לי ברור שזה יסתדר. אמנם התינוקת שלי בריאה, אבל רגשות האשם על אורח החיים שלי עדיין קיימים. אמנם לא ככה תכננתי את חיי בשנות ה-20 אבל אני לגמרי שמחה שזה קרה והיא לא יכולה לדמיין את החיים שלה בלעדיה". כרגע השניים גרים אצל ההורים של רוזי, אבל בימים אלו הם מחפשים בית משותף למשפחה החדשה שלהם.