לפני המהפך העצום
לפני המהפך העצום
,דיילי

לאחר שהילדים שלה כינו אותה שמנה, היא השילה מחצית ממשקלה - לא תאמינו איך היא נראית היום

עד השינוי, לורה מעולם לא לבשה ביקיני. לאחר שהילדים שלה כינו אותה שמנה, היא החליטה לבצע שינוי בו השילה כמחצית ממשקלה

לורה ג'ונס, 33, מטנסי, תמיד סבלה מעודף משקל, עוד כשהייתה ילדה, היא זכתה לכינויים מעליבים לאורך כל חייה, אבל אלו לא גרמו לה לשינוי. כשג'ונס הפכה לאימא ל-2, והילדים שלה כינו אותה שמנה, זה כבר החל לחלחל ולהשפיע. משפטים כמו "לאמא יש תחת גדול" ו"אימא שמנה", שחזרו על עצמם גרמו ללורה לעשות שינוי מהותי והיא החלה לרזות.

 

חוזרים לשגרה: 7 דרכים שיעזרו לכם להתחיל להתאמן והאימון שיתן את הפוש

5 הרגלי בוקר גרועים שגורמים לכם להשמין ו-5 הרגלי בוקר טובים שיעזרו לכם לרזות

8 מאכלים שעשויים לגרום לעור שלכם להיראות מושלם

 

"המידה הענקית שלי הפריעה לי מאוד בחיים", אמרה ג'ונס. "פחדתי לרכב על אופניים, והייתי גדולה מדי כדי ליהנות עם ילדיי ברכבת הרים. לורה אכלה מדי יום שקיות של צ'יפס וחטיפים משמינים עד שהחליטה לעבור ניתוח ששינה את חייה, וכעת היא זוכה למחמאות מילדייה ואף היא רכשה את הביקיני הראשון שלה.

 


 

הביקיני הראשון
 

הביקיני הראשון(דיילי)

 

בשבוע שעבר, לורה יצאה לבריכת השחייה לראשונה בחייה והתהדרה בגזרתה החדשה. "שנים הציקו לי בגלל המשקל שלי, אבל כשהבת שלי התחילה להציק לי גם, ידעתי שאני חייבת לעשות שינוי", סיפרה לורה. "היא הייתה רק בת 5 כשהיא התחילה לומר לי שאני שמנה, אבל עכשיו אני מודה לילדים שלי שהיו המניע שלי לעשות סוף שוף שינוי. פעם הלכתי לרכבת הרים עם הילדים והוציאו אותי מהתור בגלל המשקל שלי, זה היה כל כך מביך ומביש".

 

לפני: נאלצה לעזוב את התור לרכבת הרים
 

לפני: נאלצה לעזוב את התור לרכבת הרים(דיילי)

 

"לפני ניתוח הקיבה שלי, היו המון מאכלים שנאלצתי לקץץ, ועכשיו אחרי הניתוח אני בקושי יכולה לאכול כמה ביסים. נהגתי לאכול את ההמבורגר הכי גדול במקדונלדס ועכשיו אני אוכלת רק את הבשר שבתוכו. לאחר שלורה הגיעה למשקל היעד שרצתה, היא נותרה עם עודפי עור, בטן עם סימני מתיחה והרבה עור מקומט ונפול. "הרגשי שאני נראית כמו פרדי קרוגר. כל כך הרבה עור השתלשל באיזור הערבה שלי שזה עשה רעש כשזה התנפהף וממש הביך".

 

אחרי הניתוח עם ביתה שכבר לא מכנה אותה שמנה
 

אחרי הניתוח עם ביתה שכבר לא מכנה אותה שמנה(דיילי)

 

לורה נותחה והסירה את העור העודף מגופה. "לשמחתי אני יכולה להמשיך הלאה בחיים שלי עכשיו". העלייה במשקל של לורה החלה בתקופת הילדות שלה כשאביה החל להגיב על משקלה והיא נכנסה לתוך מעגל השמנה שגרם לה להתנחם באוכל. אביה נהג לרדת עליה לכונות אותה שמנה והיא שוב ושוב פנתה לאוכל על מנת להרגיש יותר טוב. כעת לראשונה היא מרגישה בשליטה על מה שהיא אוכלת ומרגישה טוב עם עצמה.

 

התפריט של לורה:


ארוחת בוקר - שייק חלבון

 

צהרים - שקדים ופירות או סלט


ערב - בשר בקר דל שומן עם ירקות