התמונה שהסעירה את הרשת
התמונה שהסעירה את הרשת
,אינסטגרם

סערה בעקבות החזרה למשקל: מנחת הטלוויזיה שחזרה מחופשת לידה עם בטן שטוחה חטפה ברשת

מנחת הטלוויזיה פרן קוטון כנראה עשתה חטא גדול על כך שמציגה בטן שטוחה לחלוטין לאחר 3 חודשים מלדת ביתה השנייה. קוטון היא מנחת טלוויזיה בריטית הידועה בחוש סטייל מפותח וכאחת שהגנים משחקים לטובתה בכל מה שקשור לגזרתה הגבעולית, אבל בואו נודה - אחרי 3 חודשים להציג בטן כזו ולהעלות תמונה שכזו בעמידת ידיים? זה עלול להרגיז נשים רבות שאינן ניחנו בגנים של אלילות.

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

אחרי שדלית נכשלה בכל דיאטה אפשרית היא השילה 3 קילוגרמים ב-3 שבועות. איך היא עשתה את זה?

תפסיקו לנשנש ירקות! בדיאטה והמשקל נתקע? הנה 10 סיבות ופתרונן

 

המנחה בת ה-34 הרגיזה את הרשת, הסעירה, הציפה, או איך שלא תקראו לזה. ולא, היא לא התפשטה או אמרה משהו חמור, רק תרגלה עמידת ידיים במטבח שלה ליד התינוקת בת ה-4 חודשים שלה, ביקשה מבעלה לצלם והעלתה לאינסטוש שלה. "איך זה יכול להיות שאישה נראית ככה לאחר לידה", כתבה גולשת כעוסה. "אסור לך להעלות דברים כאלו, זאת השפעה רעה על נשים שהרגע ילדו ועידוד לאנורקסיה".

 

 

לפני רגע הייתה בהיריון
 

לפני רגע הייתה בהיריון(אינסטגרם)

 

קוטון מספרת שלא עבדה קשה בשביל לחזור למשקלה, היא רק עושה יוגה ואוכלת בריא, בלי דיאטות מיוחדות. בעצם חוץ מזה שהיא צמחונית, נמנעת מגלוטן ומסוכרים, מטוגנים, מאפים וכל מה שטעים.

 

דוברת איגוד התזונה הבריטי, לא נשארה אדישה לתופעה הרשתית ואמרה: נשים אשר רוצות לשוב לגזרתם לאחר ההיריון צריכות להיזהר מדיאטות מהירות מדי ואמרה כי הן עלולות לאבד חומרים מזינים ונחוצים לגוף כמו סידן וברזל. אפשר לרדת במשקל, אבל שכל אחת תעשה את זה בקצב שלה בצורה מבוקרת ומאוזנת".

 

 

ורגע אחרי הלידה
 

ורגע אחרי הלידה(אינסטגרם)

 

 

ועוד מההיריון הדקיק שלה
 

ועוד מההיריון הדקיק שלה(אינסטגרם)