דלית לפני הירידה. מהממת כמו שהיא לפני ואחרי
דלית לפני הירידה. מהממת כמו שהיא לפני ואחרי
,פרטי

אחרי שדלית נכשלה בכל דיאטה אפשרית היא השילה 3 קילוגרמים ב-3 שבועות. איך היא נראית אחרי הירידה?

אחרי שדלית נכשלה בכל דיאטה אפשרית, היא השילה 3 קילוגרמים ב-3 שבועות. איך היא עשתה את זה וכיצד היא נראית אחרי הירידה? בעינינו היא נראית מעולה גם לפני וגם אחרי.

 

שם: דלית גלקר
גיל: 26
עיסוק: פרויקטורית

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

תפסיקו לנשנש ירקות! בדיאטה והמשקל נתקע? הנה 10 סיבות ופתרונן

כל מה שרציתם לדעת על מרתון תל אביב

 

איך ירדתי במשקל: "נרשמתי לאתגר 30 יום לבטן שטוחה של אביבית ושרון שכולל תפריט בריא ואימוני כושר".


למה החלטתי לרדת במשקל:
"אני נמצאת בתהליך כבר 3 שנים. ניסיתי הכל, החל מדיאטת תרסיס הפלא, דיאטת חלבונים, אטקינס, תזונאית, הרעבות, ושום דבר לא ממש עבד. הקסם באורח חיים שאביבית מלמדת היא ההבנה שאפשר לאכול גם פחמימות וגם שומנים ולהיות שבע ולהרגיש בריא, וזה בא לידי ביטוי במלא תחומי חיים. עור, תחושה פיזית , תחושה נפשית ואפילו תוצאות באימונים. שרון ואביבית מלמדות שהחיים לא צריכים לאעצר אפשר לבלות, ולחיות אורח חיים בריא ובמקביל לתת לגוף את תשומת הלב שהוא ראוי לה, לאהוב את עצמך מתוך הבנה שעצם הדאגה והעסוק בעצמך מלמד אותך לאהוב את עצמך הפנימי וההשלכה היא האהבה החיצונית".

 

 

דלית לאחר האתגר
 

דלית לאחר האתגר(פרטי)

 

היה הכי קשה בתהליך: "אירועים חברתיים, ביקורים אצל ההורים, תרבות האכילה שלנו היום היא אינסטנט ולכן ברוב המאכלים קיימים מוצרים מעובדים. תשומת הלב לפריטים הקטנים, סוג המלח, סוג השמן ואפילו המנעות מלעיסת מסטיקים. למרות שזה נראה מזערי אני הרגשתי את השינוי בעיקר בשחרור ההרגלים הישנים".


החולשות שלי:
"יש לי שעת חולשה והיא 17-18 בבית שבה מורגשת נחיתת סוכר, שרון לימדה להקשיב לצרכי הגוף ולא ללכת איתו נגד ולכן או שמתאמנת בשעה הזו או שמפרסמת לעצמי בכוס קפה על חלב סויה עם 2 קוביות שוקולד ו 4 שקדים".


מהי פעילות הספורט האהובה עליי: "ספינינג".


 

החלום של דלית:
 

החלום של דלית: "עוד 5 קילו". השתגעת??(פרטי)

 

טיפ לרוצים לרדת במשקל: "אל תתן לאף אחד להכתיב לך את הנורמה, אתה מכתיב מה נורמלי ומה לא, אם אתה לא מפסיק לחלום על זה, אין סיבה שלא תשיג את זה".


החלום שלי: "עוד 5 קילו"

 

דלית אחרי
 

דלית אחרי (פרטי)