בגלל האופי הזה יש לה מותניים צרות
בגלל האופי הזה יש לה מותניים צרות
,אינסטגרם

מחקר אופטימי: לאנשים עם אופי כזה יש מותניים צרות ובטן שטוחה

תהיתם פעם למה לחלק מהאנשים יש כרס ולאחרים מותניים צרות? הסיבה למעשה תלויה בתכונה אחת משמעותית, כך נמצא במחקר שפורסם בכתב העת לרפואה התנהגותית.

 

החוקרים מצאו שיש משהו אחד באופי שמבדיל אנשים מלאים לרזים והוא מודעות לרגע, אנשים שיודעים לחיות את החיים במלואם, חיים את הרגע ומודעים אליו לעומת אלו שחיים את העתיד או העבר.

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל
ההודעה שהסעירה את העולם: המבורגר גורם לסרטן

חושפת את האמת על סרטן השד: "אל תנסו לעשות את זה סקסי כי זה לא קשור לציצים"

 

לצורך המחקר, חוקרים מדדו את מדד מסת גוף ואת כמות השומן בירכיים והבטן של 394 גברים ונשים. לאחר מכן, החוקרים נתנו להם 15 שאלות הקשורות למודעות לזמן. הם קיבלו ציטוטים לדוגמא: "אני מתקשה להישאר ממוקד בכל מה שקשור להווה", ונדרשו למספר מ-1 עד 6 מתמיד עד לעולם לא. סיכום תשובות אלו בממוצע יכלו לקבוע כמה הבן אדם חי את הרגע, והביא את החוקרים למסקנות שלהם.

 

 

תתחילו לחיות בהווה
 

תתחילו לחיות בהווה(אימג'בנק / Getty Images)

 

החוקרים שקללו את התוצאות בנוסף למשתני אורח חיים אחרים, כמו גיל, מין, עישון, יחד עם מידות מסת הגוף שלהם ומשקלם והגיעו למסקנות ברורות.

 

מודעות היא תכונה משמעותית שיכולה לעזור לכם לרדת במשקל, אם רק תהיו שם כל הזמן, דבר שקשה להרבה מאיתנו לעשות. אנחנו רוב הזמן חושבים על מה שהיה או מה שיהיה, ורצים קדימה לעבר הצלחה או הארוחה הבאה. נסו להיות מודעים ולחיות את הרגע אם אתם רוצים לשנות את מסת הגוף שלכם.