BETA
8 דברים שיוציאו אותנו מדעתנו אצל גברים
8 דברים שיוציאו אותנו מדעתנו אצל גברים
,shutterstock

50 נשים ענו: 9 דברים שאנחנו לא סובלות אצל גברים

לכבוד הולנטיין דיי שתיכף בא, קבלו רשימה שמיועדת לגברים: קראו והשתפרו - כי נמאס לנו שאתם שוכחים את היומולדת שלנו, להרים את האסלה ומסתכלים על הישבן של השכנה

שאלנו 50 נשים הנמצאות בזוגיות מה מרגיז אותן אצל גברים, וזה מה שנטען: אדישות, בלאגן, ילדותיות, פיזור, אגו ותחרותיות הן חלק מהתכונות המבאסות אצל גברים בעיני נשים רבות, אבל יותר מזה, נשים יכולות לצאת מדעתן כשאתם שוכחים את היומולדת שלהן, לא שוטפים כלים, משאירים את האסלה מורמת, לא מקשיבים להן, מסננים אותן בטלפון, לא מחמיאים כשצריך, ומסתכלים על אחרות לידן. רוצים עוד? יש לנו רשימה ארוכה בשבילכם, במיוחד לכבוד הולנטיין, יש לכם 14 יום להשתפר.

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

 

1. "חכו שלא נהיה בסביבה"

זה לא שאנחנו חושבות שהעיניים שלכם שייכות רק לנו, אבל היי, כשאתה עם אישה, תן לה להרגיש שהיא היחידה, אל תסובב את ראשך לכיוון הישבן של השכנה - אנחנו רואות את זה, ולא אוהבות את זה. בכלל.

 

2. מסנן? חכה חכה

אישה אוהבת להרגיש שהגבר שלה זמין בשבילה תמיד. בפועל, זה לא הגיוני. ראית שהיא התקשרה? תסמס שאתה עסוק, תחזור מאוחר מדי, אבל אל תיעלם - זה עלול לעלות לך ביוקר.

 

 

גם אם יש לך שכנה עם ישבן כמו של ג'יי לו - אל תסתכל ליד האישה
 

גם אם יש לך שכנה עם ישבן כמו של ג'יי לו - אל תסתכל ליד האישה(Getty Images)

 

3. מה הקטע עם האסלה?

האסלה וסביבתה היא אישיו גדול בין גברים לנשים. הגברים יעדיפו שמכסה האסלה יישאר תמיד מורם, ונשים יכולות להתחרפן מהאסלה העירומה. אבל יותר מכל - מרגיז שאתם משאירים טיפות ושאריות לא אסטטיות מסביב לאסלה. תהיו טובים, ונקו אחריכם.

 

4. תעבדו על הזיכרון

אין סיכוי שתשכחו פגישה בעבודה, את ערב הגברים השבועי, או את הגיבוש עם החבר'ה מהצבא נכון? אז איך את היומולדת, יום נישואים, ולנטיין דיי וט"ו באב כן? אל תענו, רק תכתבו ביומן.

 

5. שאתם סתם אומרים סליחה

עובדה: נשים אוהבות לריב כשחייבים, גברים מנסים לברוח מזה בכל צורה. אפשר שלא תבקשו סתם סליחה כי בא לכם לסיים את הריב? ואם אתם כבר מבקשים סליחה, אז לפחות תדעו על מה סבבה?

 

עוד בערוץ הלייפסטייל:

איך ליהור הגיעה מפקידה בחדר כושר למיס פיטנס?

דנה גרוצקי על הלידה והזוגיות: "הדייט הכי טוב שהיה לנו"

5 דברים שחייבים לדעת על ג'חנון: כמה קלוריות ומה הנזק?


 

תוריד כבר את מכסה האסלה!
 

תוריד כבר את מכסה האסלה!(פוטוליה)

 

6. אי התחשבות בסקס

התלונות העיקריות מצד הנשים היו על הירדמות בתום הסקס, או חוסר סיפוק האישה. זאת לא נראית לכם חוצפה?

 

7. השארת הזיפים בכיור

וזה כולל גם: השארת הבוקסר במקלחת, אי הרמת המגבת מהרצפה אחרי מקלחת, השארת כלים מלוכלכים בסלון, שהבית נראה כמו דיר חזירים וזה נראה לכם רגיל, בגדים מסריחים שלכם בכל מקום, מצתים נשכחים בתוך הכיסים בדרך לכביסה. תזכרו את זה?

 

8. כדורגל/כדורסל

גברים שמכורים לספורט יכולים להשתגע לגמרי כשיש משחק חשוב. הטענות העיקריות: "כשיש משחק אסור לי להיות בבית כי הוא מזמין חברים ואני מפריעה לו", "הוא מכריח אותי להיות בשקט וללכת לחדר", "יש לו משחק כמעט כל שבוע, וגם אם החברה הכי טובה שלי תתחתן כשזה נופל על משחק, הוא לא יגיע לחתונה בגלל המשחק הארור".

 

 

למה אתה נרדם תמיד אחרי הסקס?
 

למה אתה נרדם תמיד אחרי הסקס?(fotolia)

 

9. השמנתי?

מכירים את השאלה הזו נכון? נשים אוהבות לשאול אותה מדי יום/שעה/דקה. אף אחת לא באמת מצפה לשמוע את האמת אז תפסיקו לומר אותה. אתם אמורים תמיד לומר "לא" ולסיים במחמאה, אחרת - זה עלול להסתיים באסון!