סיבה טובה להתרגש. צעד ראשון
סיבה טובה להתרגש. צעד ראשון
,צילום מסך dailymail.co.uk

צעד מלכותי ראשון

יורש העצר המתוקשר בעולם - ג'ורג' הקטן של וויליאם וקייט, עושה את צעדיו הראשונים וזו סיבה טובה להתרגש וגם לבדוק אילו נעליים קונים כשהפעוט שלכם מתחיל ללכת על שתיים

ג'ורג' הקטן עושה את צעדיו הראשונים והעולם מתרגש, אבל בואו נהיה כנים - הצעד הראשון של הילד הפרטי שלכם הוא החשוב ביקרום כולו, ולא פחות חשוב מזה - מה עושים עם כל האושר הזה ומה נועלים לפעוט שמתחיל ללכת.
נכון ששיק אופנתי הוא חלק נחמד ומשעשע אבל לפני שאתם בוחרים את הנעל המגניבה כדאי שתבינו מהי באמת הנעל הנכונה עבור הזאטוט שלכם. האירוע, מרגש ככל שיהיה, חייב להיות מגובה באינפורמציה הנכונה - כזו שתסייע לכם לעשות רכישה של נעליים שיעניקו יציבה נכונה והליכה בטוחה.

 

המידה והגמישות - כל מה שחושב לדעת לפני שקונים נעלי צעד ראשון

 

1. בחרו חנות או מחלקה המתמחה באופן בלעדי בנעלי ילדים. כמו כן, רצוי מאוד לרכוש נעל מתוצרת ידועה של חברה המתמחה בייצור נעלי ילדים.
2. רצוי לקחת את הפעוט למדידת נעליים כשהוא רגוע וערני. מדידה בתנאי לחץ, עשויה להוביל להחלטות לא נכונות, הנובעות מהרצון לסיים במהירות את הקנייה.
3. חובה לקנות לפעוט נעליים במידה הנכונה. יש להקפיד למדוד את הרגל בעזרת כף מדידה, שכן רכישת נעל שלא במידה הנכונה, עלולה לפגוע בהליכת הפעוט ולגרום לנפילות.
4. מומלץ לצעוד מספר צעדים בזמן המדידה, על מנת לוודא יציבות בזמן עמידה ובהליכה
5. הנעל צריכה להיות נוחה כבר בשלב המדידה. בדקו שכל אצבעות כף הרגל מונחות זו לצד זו בתוך הנעל ואינן מקופלות.
6. הנעל צריכה להיות במשקל קל ככל האפשר.
7. הנעל צריכה להיות בעלת סולייה גמישה ובולמת זעזועים. יש לבדוק את רכות וגמישות הנעל על ידי כיפופה. ראשית, יש ללחוץ אותה ביד אחת ולאחר מכן לכופף אותה באלכסון בשתי ידיים. רק אם הצלחתם לעשות את שתי הפעולות ללא כל מאמץ, יש לרגל חופש תנועה מספק.
8. מומלץ לבדוק שגפת הנעל עשויה מחומרים טבעיים "נושמים" וסופגי זיעה.
9. יש להקפיד כי רפידת הנעל תהיה בעלת מבנה אנטומי ועשויה עור טבעי, וזאת על מנת למנוע עייפות של הרגל בשעת הליכה או ריצה. משום כך לרפידה חשיבות רבה בעת רכישת נעלי ילדים ובייחוד נעלי צעד ראשון.
10. במידה ובחרתם לרכוש נעל בעלת סקוטשים (צמדנים), ודאו שהסקוטש חזק ושלא ייפתח בהליכה. בנוסף, בדקו שאורך הסקוטש נכון, סקוטשים ארוכים מדי עלולים להכשיל את הילד בהליכה.

 

>> הטיפים באדיבות רשת נעלי נמרוד המשווקת את נעלי צעד ראשון - אלפנטן.