הישבן להמחשה בלבד. סלפי של קים קרדשיאן
הישבן להמחשה בלבד. סלפי של קים קרדשיאן
,חשבון האינסטגרם של קים קרדשיאן

נחשף: סוד הישבן החטוב של פיפה

אף אחד לא יכול לשכוח את הישבן המושלם והמעוצב שהציגה פיפה מידלטון בחתונה המלכותית של אחותה לפני שלוש שנים. עכשיו היא חושפת את סודות החיטוב הכי מבוקשים בממלכת הנשים. כנסו לגלות

מוכרחים להודות שבכל פעם שעולות התמונות מהחתונה המלכותית של קייט מידלטון והנסיך וויליאם מי שבאמת תופסת את תשומת הלב ומעוררת השתאות היא דווקא האחות של הכלה, פיפה מידלטון, או אם לדייק, הישבן שלה. כולם היו מוקסמים מהישבן המעוצב והחצוף שלה ואף אחד לא יכול היה להתעלם מהאומץ שהפגינה האחות הצעירה כשלבשה שמלה, שנצמדה לכל קימור אפשרי בגוף  - וכל זאת לעיניי שני מילארד בני אדם שכנראה עקבו והעבירו ביקורת על כל תנועה שלה.

 

שלוש שנים עברו מאז ועדיין מרבית האנשים אובססיבים לגבי הישבן של פיפה. מגזין גרציה, למשל,  טוען שהחלק האחורי של פיפה יכל בקלות לקחת חלק (ולנצח) במגמה ההולכת וגוברת של צילומי בלפי belfie, שזה למי שעוד לא מעודכן סלפי של הישבן (הלו? קים קרדשיאן). אבל, מדווחים לנו במזין גרציה ובכל מגזין ואתר כמעט בבריטניה, החדשות החמות הן שהסוד לגבי איך משיגה מידלטון ישבן כל כך מוצק וחטוב התגלה. שימו לב, פיפה שומרת על מצב האחוריים שלה בעזרת כושר קרבי.

 

 

 

 

מטפסים, זוחלים, מקיפים

בטור האחרון שכתבה מידלטון במגזין Waitroe היא תיארה את עצמה כאובססבית לכושר קרבי. בטור היא כתבה שבשעת בוקר מוקדמת מידי ,אפילו עבור מכורה לכושר קרבי כמוה, היא מצאה עצמה במטבח תת קרקעי יושבת עם צרפתי מהמם במכנסיים קצרים. מוזר? לא כל כך - מהדורת פברואר של המגזין כוללת בישול פודינג צרפתי לוולנטיין ביחד עם השף בעל כוכבי מישלן אריק צ'בוט. המטלה הוטלה כמובן על מידלטון מה שבטוח המתיק לה את האימונים.


אבל בחזרה לישבן. שעורי כושר קשוחים במתכונת אימונים צבאיים הם הטרנד הלוהט כרגע בבריטניה ומסתבר שמידלטון שומרת על גוף בריא וחטוב בעזרתם. היא משתתפת באופן קבוע בשעורים של גורו הפילאטיס מרגוט קמפבל -  "זו עבודה טובה" היא אומרת, "אם כי ממש לא לבעלי לב חלש".

 

האימונים נערכים בפארקים ציבוריים, במשטר שנועד לשכפל את האתגרים המפרכים שאיתם מתמודדים חיילים בצבא. לרוב, הם מתקיימים עם עלות השחר. אתר הכושר הצבאי בברטניה התגאה שהמתאמנים דוחפים עצמם ומושכים איתם את חבריהם לקבוצה לבצע את הפעילות הגופנית והתרגילים שהופכים את האימון למעניין וממריץ יותר. ואם תהיתם לגבי התרגילים אז כן, בדיוק כמו בצבא - מטפסים מעל מכשולים, זוחלים ומקיפים עצים - אפילו כאלו שרק המאמן רואה אבל פוקד עליכם להקיף אותם בכל זאת. אחרי הכל כל המדריכים הם מדריכי כושר קרבי צבאיים לשעבר.

 

 

 

 

 

קשה באימונים קל בקרב. פיפה עם חבר לאימונים
 

קשה באימונים קל בקרב. פיפה עם חבר לאימונים(אימג' בנק / Getty Images)

 

ישבן חצוף? גם אתם יכולים

רק רצינו להזכיר לכם שאימוני כושר קרביים זה מעולה ותמיד אפשר לחפש מדריך כושר קרבי שמעביר שיעורים, או להצטרף לאחת הקבוצות של נערים לפני גיוס שמתאמנים לפני הצבא. אבל, יש עוד דרכים ותרגילים להשיג ישבן קטן, חצוף ומוצק בדיוק כמו של פיפה, את המידע לכך תוכלו למצוא ממש כאן.

 

כדי להעניק לכם עידוד ווהשראה פירגנו לכם תמונות נבחרות של הישבן המושלם של פיפה מידלטון. לגזור , לשמור ולהסתכל לפני שאתם מטפסים מעל מכשול. משוחררים.

 

 

 

 

בלתי נשכח. בחתונה של קייט וויליאם
 

בלתי נשכח. בחתונה של קייט וויליאם(אימג' בנק / Getty Images)

 

 

 

(Splashnews)

 

 

 

(Getty Images / אימאג'בנק)

 

 

 

(Getty Images / אימאג'בנק)

 

 

 

(Getty Images / אימאג'בנק)

 

 

 

(Splashnews)

 

 

 

(Splashnews)

 

 

 

(Getty Images / אימאג'בנק)

 

 

 

(Splashnews)