,צילום מסך - blog.stormmodels.com

הצצה: כמה מרוויחים דוגמנים?

דוגמני על מרוויחים פחות מדוגמניות, אבל זה לא עושה אותם פחות שווים. מגזין "פורבס" דירג את הדוגמנים המרוויחים וזה הזמן להציץ מקרוב על המובילים ברשימה ולהזיל ריר על השרירים וחשבון הבנק

בואו נודה באמת - תעשיית הדוגמנות נשלטת בידי נשים. למעשה, מדובר באחת התעשיות היחידות בהן נשים מרוויחות יותר מגברים. ועדיין, לגברים המובילים בתחום יש משכורות לא רעות בכלל. מגזין "פורבס" פרסם רשימה של הדוגמנים המכניסים ביותר בתחום - ומה המסקנות? הדוגמן המרוויח ביותר מכניס רק מיליון וחצי דולר (מעט מאוד בהשוואה ל-42 מיליון של ג'יזל), אבל הוא נראה מעולה, וכך גם שאר החבר'ה. תעיפו מבט על החמישה שתפסו את המקומות הראשונים ברשימה.

 

 

במקום הראשון: שון או'פרי

מרוויח בשנה: 1.5 מיליון דולר.

ארץ מוצא: ארצות הברית.

גיל: 24.

הישגים אופנתיים ל-2013: או'פרי כיכב השנה, בין היתר, בקמפיינים לארמאני, ויקטור וראלף, קנזו, וזארה. על שערי המגזינים אפשר היה למצוא אותו במגזין GQ הרוסי והקוריאני, כמו גם על שער L'Officiel הקוריאני והסיני.

 

 

 

או'פרי שהתגלה בגיל 17 בזכות תמונות נשף הסיום שלו בבית הספר ללא ספק התקדם מאז. הוא דיגמן לכל החברות הגדולות, בין אם מדובר בעבודות מסחריות או באופנה עילית. כיום הוא מוביל את הקמפיין של זארה. ואולי הכי חשוב - או'פרי הופיע בקליפ של מדונה לשיר Girl gone wild:

 

 <iframe width="450" height="315" src="//www.youtube.com/embed/tYkwziTrv5o" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

 

 

במקום השני: דיוויד גנדי

מרוויח בשנה: 1.4 מיליון דולר.

ארץ מוצא: בריטניה.

גיל: 33.

הישגים אופנתיים ל-2013: השנה גנדי הספיק להופיע בקמפיינים לדולצ'ה וגבאנה ולמרקס אנד ספנסרס. בתחום השערים, ראינו אותו בווג לגבר ועל שער מגזין Amica.

 

גנדי התחיל את דרכו בתחרות דוגמנות טלוויזיונית ומאז מצליח בגדול. הוא נחשב שרירי במיוחד, בתעשייה שאידיאל היופי השולט בה הוא רזון קיצוני (כן, גם אצל הגברים) ולמרות זאת גורף דולרים על ימין ועל שמאל.

 

 

 

 

 

(צילום מסך - .blog.mallzee.com)

 

במקום השלישי: סימון נסמן

מרוויח בשנה: מיליון דולר.

ארץ מוצא: קנדה.

גיל: 23.

הישגים אופנתיים ל-2013: השנה יכולתם למצוא את נסמן בקמפיינים למייקל קורס, ארמאני ו-H&M, כמו גם על שער מגזין Harper's Bazaar התאילנדי.

 

היום נסמן הוא מוביל הקמפיין של ג'ורגיו ארמאני, אך בעברו יש קמפיינים לכל בתי האופנה הגדולים, ביניהם: ורסצ'ה, קלווין קליין, איב סאן לורן ועוד ועוד. גם הוא הופיע בקליפ של מדונה לשיר Girl gone wild.

 

 

 

 

 

(צילום מסך - .blog.mallzee.com)

 

במקום הרביעי: ארתור קולקוב

מרוויח בשנה: 905 אלף דולר.

ארץ מוצא: רוסיה.

גיל: 30.  

הישגים אופנתיים ל-2013: קולקוב כיכב השנה בקמפיינים לרוברטו קוואלי, טומי הילפיגר, Gap, H&M ובננה ריפבליק.

 

קולקוב שנולד בסיביר בהחלט הצליח להתרחק מהבית, אך לא בהכרח בזכות הדוגמנות. הדוגמן הגיע לארצות הברית דווקא למטרה אקדמאית, וסיים תואר ראשון במנהל עסקים (גם יופי וגם מוח - חשוב). הוא התגלה במהלך משחק כדוררגל עם חברים מהקולג'. פעם ראשונה בחיינו שאנחנו שמחים מאוד שהומצא משחק הכדורגל.

 

 

 

 

 

 

(צילום מסך - .blog.mallzee.com)

 

במקום החמישי: נוח מילס

מרוויח בשנה: 740 אלף דולר.

ארץ מוצא: קנדה.

גיל: 30.

הישגים אופנתיים ל-2013: השנה יש למילס קמפיין גדול לדולצ'ה וגבאנה ושער ב-GQ המקסיקני. בין דפי המגזינים יכולתם למצוא אותו בהפקה של הארפר'ז באזאר.

 

מילס החל לדגמן בשנת 2003, כלומר יש מאחוריו כבר עשר שנים מוצלחות בתעשייה. בין היתר הוא כיכב בקמפיינים לג'וצ'י ולאיב סאן לורן. אך מילס לא מסתפק בדוגמנות ומתנסה גם במשחק - הוא הופיע בסרט "סקס והעיר הגדולה 2", כמו גם בסדרת הלטוויזיה "מרוששות" ואפילו בקליפ של טיילור סוויפט לשיר "We are Never Ever Getting Back Together".

 

<iframe width="450" height="315" src="//www.youtube.com/embed/WA4iX5D9Z64" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>