איך תדעי אם הוא בנוי לקשר רציני

בהנחה שכבר חווית, טעמת וחיפשת. כעת את מרגישה מוכנה לקשר רציני ומשמעותי שיכיל את כל מה שאת זקוקה לו, איך תדעי שגם הגבר שהכרת מעוניין במחויבות ולא רק להכניס אותך למיטה? כל התשובות כאן

כשמדובר במערכת יחסים, נשים בדרך כלל יותר מפוכחות מגברים. הן יודעות מה הן רוצות ויותר מזה, הן יודעות בדיוק מה הן לא רוצות. אף אחת מאתנו לא מעוניינת באשליות. אילו סימנים מעידים כי הגבר שהכרת לא בעניין של קשר רציני? מה יעיד על כך שהוא נושא עמו שק של אשליות למכור לך ומה אמור להדליק לך נורה אדומה? שימי לב.

 

 

ההיכרות

 

ההיכרות הינה האלמנט הראשון. זה לא כיצד הוא התחיל איתך, או את איתו, זה גם היכן! אם הוא התחיל איתך בפאב כשהוא מתנדנד על חצי רגל וגוף מלא אלכוהול, אפילו אם הוא ידקלם לך את שייקספיר, אל תיקחי את זה ברצינות. גבר שמכבד את עצמו לא קוטף בחורה בפאב. ההכרות עצמה הינה גורם מכריע ברצינות הקשר. גבר רציני יפתח כרטיס הכרות באתר היכרויות לגיטימי. יכתוב על עצמו באופן מפורט ויצמיד תמונה עדכנית. הוא יכתוב בפירוט מה הוא מחפש באשה שלו ובקשר עצמו, ככל שיפרט יותר כך האינדיקציה לרצינותו עולה בהתאם. אם נתקלת באתר הכרויות בגבר שכותב שני משפטים ומצרף תמונה שלו מהתיכון, אל תתפתי.

 

התכתבויות

 

בהנחה שהחלפתם כבר טלפונים ואתם בשלב ההתכתבויות (כי בימינו מי מנהל שיחות ווקאליות?) יש כמה טיזרים שכדאי לשים אליהם לב. אם הוא מחמיא לך על היותך סקסית, אם הוא שואל שאלות אינטימיות כבר בהתכתבויות הראשונות, אם הוא מדבר על סקס בכל הקשר שהוא ובכלל, אם השורש ס.ק.ס עלה בשיחות האלו, חבל על זמנך. אף גבר מכוון מטרה מוצהרת שכזו כבר בהתחלה, לא יתקדם לשום מקום רציני. אנשים המריירים על המבורגר עסיסי ונוטף לא יתפשרו על סושי. לכן אם זיהית סימני חבלה במוקשי פרובוקטיביות יתר, תוותרי מראש.

 

הפגישה הראשונה

 

אם בפגישה הראשונה שלכם המבט שלו תקוע טיפה יותר נמוך מגובה העיניים, גם יותר נמוך מהצוואר, זה צריך להדליק אצלך נורה אדומה. ככל הנראה גם אצלו נדלק משהו ואין לזה קשר לתאורה רומנטית. אם לאורך כל הפגישה הוא לוטש בך עיניים חרמניות ועל שאלות ההיכרות שלך הוא משיב במתכונת לקונית בסגנון כן/לא, אם להצעתך ללכת בהמשך הערב לסרט, הוא מציע כאלטרנטיבה את הבית שלו - יוסטון, ווי  הב  אה  פרובלם.

 

אינטימיות

 

אם כבר החלטתם להיות אינטימיים בגבולות מוסכמים מראש ואחד מכם (נחשי מי?) מנסה באופן עקבי לחצות אותם, זהו בהחלט סממן לחוסר רצינות. אם הוא מנסה לשכנע אותך בכל גורם שכנוע אפשרי, כולל המשפט הבנאלי שמי יודע אם בכלל נחיה מחר, להיכנס איתו למיטה, זה בהחלט סממן. אם בכל זאת נכנסת איתו למיטה למרות כל סימני האזהרה, קבלי את הספוילר למחר: אתם אכן תחיו! הוא באופוריה על סימון ה V  הנוסף בחגורה שלו ואת בתחושת אכזבה על כך שהוא לא התקשר.

 

 

 

תירוצים

 

קיים יחס לינארי הפוך, בין כמות התירוצים שגבר משמיע לבין מידת הרצינות שלו בקשר ואת לא תאמיני באילו תירוצים הזויים תתקלי. התירוצים לכך שהוא לא התקשר כל השבוע שאחריי המפגש האינטימי מתחילים מ "הסבתא היתה חולה", ו"לחץ מטורף בעבודה" ויכולים להגיע עד לנאס"א שהזניקו אותו למשימה חללית. אלו רק חלקן של השטויות שהוא ינסה למכור לך. אל תקני! אפילו שהוא מאוד ינסה לשכנע. הוא אפילו יוריד את המחיר למינימום עבורך, גם את מידת הזילות. גבר רציני מתקשר ביום שאחריי ואינו זקוק לתירוצים. גבר אמיתי, שבנוי לקשר רציני, יעריך את מידת האינטימיות שהגעתם אליה ולא יראה בה יעד כיבוש מלחמתי, כי בקרב כמו בקרבות יש רק מנצח אחד. גבר רציני לעומת זאת, יודע, שצריך שניים לטנגו וגם לאהבה.