BETA

30.08.2018

09:50

גרילי הגז המומלצים
גרילי הגז המומלצים,
שאטרסטוק

חקרנו וטעמנו: חמשת גרילי הגז המומלצים של קיץ 2018

הקיץ הישראלי הבלתי נגמר מזמין אותנו לבלות זמן בחללים החיצוניים של הבית וליהנות מהשמש הבוהקת ומהשמים הכחולים.

אך ליותר ויותר אנשים, החוויה הזו לא מספיקה כשלעצמה, לא בלי אוכל טעים וטרי שנצלה על הגריל כך הפכו גרילי הגז למוצרים פופולריים ונפוצים כמעט בכל בית בישראל, כשהם יכולים לספק לא רק אוכל טעים ואיכותי, אלא גם חווית בישול וצלייה מהנה.

 

כדי ליהנות מהתוצרים שלו לאורך זמן, צריך לבחור בגריל גז איכותי שמתאים במאפיינים שלו לצרכים שלנו ולמרפסת או לחצר שלנו.

יחד עם מוטי חורב, מנהל מערך המכירות בחברת כרמל דיירקט, יבואנית מותגים של גרילי גז לבית ולגינה, גילינו את חמשת גרילי הגז המומלצים ביותר של הקיץ, כל אחד מהם אוצר בתוכו יתרונות ייחודיים אשר הופכים אותו לפתרון הנכון ביותר בשבילכם.

 

 

גריל גז T2 מבית גרנדהול

 

ככל הנראה מדובר בגריל הגז העצמתי ביותר ביחס לקומפקטיות המושלמת שלו.

דגם T2 של גרנדהול הפך פופולרי במיוחד בזכות הגודל הנוח שלו והניידות שלו – הוא תופס רק מעט יותר מחצי מטר רבוע, מיכל הגז חבוי בגומחה ייעודית ומדפי הצד שלו ניתנים לקיפול בקלות.

באופן הזה, ניתן לשלב את גריל הגז בכל מרפסת או חצר ובכל גודל, ועדיין ליהנות ממוצר יעיל ועצמתי אשר מספק צלייה איכותית במיוחד.

 

היתרונות:

 • קומפקטיות: המיימדים הייחודיים של דגם T2 מאפשרים שילוב שלו גם בחללים קטנים במיוחד ובכך מאפשרים לכל אחד לשלב בביתו או בחצרו גריל גז איכותי.
 • עוצמתיות: הדגם הוא עצמתי למדי על אף גודלו הקטן, וארבעת מבערי הנירוסטה שלו מספקים עוצמת חום בגובה 40 אלף BTU והוא מגיע גם עם 5 שנות אחריות.
 בגריל הגז העצמתי ביותר ביחס לקומפקטיות המושלמת שלו.

בגריל הגז העצמתי ביותר ביחס לקומפקטיות המושלמת שלו. (שאטרסטוק)

 

 

גריל גז GTI3 מבית גרנדהול

 

גריל הגז שמבצע מהפכה בתחום ומשלב את טכנולוגיית הצלייה הבלעדית INTEGRILL להפחתת בעירות ועשן בזמן הצלייה ולכן מתאים כל כך לשימוש במרפסות ובמקומות מאוכלסים.

כמו דגמים אחרים של סדרת גרנדהול, גם דגם GTI3 מתהדר בקומפקטיות עדינה שמאפשרת שילוב די גמיש שלו בחללים שונים ואף שינוע פשוט ונוח.

אך היתרון המשמעותי ביותר של הדגם בא לידי ביטוי בטכנולוגיית הצלייה שלו, אשר משתלבת באופן יעיל במבערים וברשתות הצלייה, ומונעים טפטוף לא רצוי של השמן אל המבערים .

באופן הזה, ההתלקחויות הנגרמות כתוצאה מהשומן נחסכותוכן גם העשן הנלווה, ונותרת חווית צלייה מדויקת וקפדנית במיוחד, אשר יכולה להביא לתוצאות קולינריות חסרות תחרות.

 

היתרונות:

 • טכנולוגיית INTEGRILL: טכנולוגיה  ייחודית בה השומנים בעת הצלייה אינם מטפטפים על גבי המבער ובכך יש פחות בעירות ופחות עשן בעת הצלייה.
 • עוצמתיות: בין גרילי הגז העצמתיים ביותר ביחס לגודל שלהם, כאשר שלושת המבערים של הגריל עשויים נירוסטה איכותית ומספקים עוצמת חום של 43 אלף BTU.
 • קומפקטיות: בדומה לדגמים נוספים מסדרת גרנדהול, גם דגם GTI3 הוא בעל מימדים ייחודיים אשר מאפשרים שינוע נוח והשמה בחללים קטנים וכן שני מדפי הצד שלו ניתנים לקיפול.
 גריל הגז שמבצע מהפכה בתחום ומשלב את טכנולוגיית הצלייה הבלעדית

גריל הגז שמבצע מהפכה בתחום ומשלב את טכנולוגיית הצלייה הבלעדית ( שאטרסטוק)

 

 

 

גריל גז TRIUMPH 410 מבית נפוליאון

 

גריל הגז דגם TRIUMPH 410 מבית נפוליאון הפך לגריל גז רב מכר כה אהוב בזכות המחשבה הקפדנית שהוקדשה כדי ליצור אותו נוח לשימוש ככל האפשר.

זה מתחיל ממדפים מתקפלים ומעוצמת חום גבוהה למדי, אשר מאפשרים גמישות גבוהה באופן הפעולה של הגריל, וממשיך אל כירת צד איכותית ואל רשתות צלייה מיוחדות וייעודיות העשויות יציקת ברזל עם ציפוי פורצלן בעיצוב גלי ייחודי לחברת נפוליאון אשר מאפשרות צלייה נוחה.

עוד תכונות חשובות שקיימות בגריל זה הן מכסה ייחודי עם ציפוי פורצלן לאגירת חום אופטימאלית, וכן צידי המכסה עשויים יציקת אלומיניום עמידה במיוחד.

 

היתרונות:

 • עוצמת חום גבוהה: עוצמת החום הכוללת עומדת על 44,700 BTU, אך היתרון האמיתי טמון בביזור של החום הזה – מדובר בשלושה מבערים בעוצמה של 12 אלף וחצי BTU האחד, ונוספת להם כירת צד בעצמה של 7200 BTU נוספים לבישול סימולטני לצד הצלייה.
 • רשתות צלייה איכותיות: רשתות צלייה חדשניות עשויות ברזל יצוק בציפוי פורצלן, אשר מיוצרות בעיצוב גלי ייחודי לנפוליאון, תנאים אלו מושלמים לצלייה איכותית ולתוצרים מדהימים.
 • אגירת חום גבוהה: מכסה ייחודי המצופה פורצלן אשר תוכנן באופן קפדני לאגירת חום גבוהה במיוחד, ומאפשר צלייה איכותית ושמירה על הטמפ' לאורך זמן.
 • אחריות: לגריל זה אחריות נשיאותית מקיפה ל- 10 שנים של נפוליאון בכפוף לתנאים ולהגבלות של היצרן.
 גמישות גבוהה באופן הפעולה של הגרי

גמישות גבוהה באופן הפעולה של הגרי ( שאטרסטוק)

 

 

 

מטבח חוץ מודולארי CAESAR GRILL

 

גריל הגז שיכול לשמש לכם כמטבח חוץ שלם ומאובזר באופן מלא, עם כל היתרונות שרק אפשר לבקש.

דגמים JULIUS 4 או דגם JULIUS 6 רוכבים על המגמה הגואה של מטבחי החוץ כאשר הם מציעים חוויית בישול ייחודית למשתמשים – זאת בזכות אבזור מלא של הגריל בשלל תוספים חיוניים אשר הופכים אותו למטבח חוץ של ממש בכמה חיבורים פשוטים.

בנוסף לרשת צלייה ענקית, הגריל משלב בתוכו גם מבער אחורי אינפרא אדום וכן כירת צד עוצמתית לבישול סימולטני. ליחידות הגריל (4 או 6 מבערים) ניתן להוסיף גם יחידת כיור איכותי המגיעה עם מדפים לאחסון והשמה של ציוד המטבח, וניתן לשלב בו אף מקרר ומקפיא ייעודיים.

באופן הזה, ניתן להשיג מטבח חוץ איכותי של ממש העשוי נירוסטה 304  ללא צורך בבנייה ובקבלת אישורים אדריכליים.

 

היתרונות:

 • עוצמה גבוהה במיוחד: מדובר באחד מגרילי הגז העוצמתיים ביותר, והוא מגיע עד לכדי 72 אלף BTU בעצמת החום הכוללת – הדבר מתקבל מארבעה מבערי נירוסטה אשר מספקים 12 אלף BTU האחד, כירת צד בעצמה של 12 אלף BTU נוספים ואף מבער אינפרא אדום אחורי עבור עוד 12 אלף BTU.
 • בדגם JULIUS 6 ישנם שישה מבערי נירוסטה המספקים 96,000 BTU וכן כירת צד בעוצמת חום של 12,000 BTU ומבער אינפרא אדום אחורי עוצמתי בעוצמת חום של 12,000 BTU.
 • רשת צלייה ענקית: רשת צלייה בין הגדולות שניתן למצוא בשוק הפרטי, אשר מתפרסת על רוחב של 66 ס"מ ועומק של 44 ס"מ.
 • אלמנטים נלווים: כיור נירוסטה מובנה, ארונות אחסון נוחים, מקרר ומקפיא לגישה מהירה וידידותית – כל אלה ועוד הופכים את גריל הגז העצמתי לבעל פוטנציאל להפוך למטבח חוץ מאובזר באופן מלא.
 • אחריות: הגריל מגיע עם 5 שנות אחריות מבית היבואן.
 גריל הגז שיכול לשמש לכם כמטבח חוץ שלם

גריל הגז שיכול לשמש לכם כמטבח חוץ שלם ( שאטרסטוק)

 

 

 

גריל גז ROGUE 425 SIB מבית נפוליאון

 • גריל גז איכותי מאוד המתאים גם לשימוש במרפסות המשלב בתוכו מאפיינים מתוחכמים ומתקדמים אשר הופכים אותו לידידותי במיוחד לשימוש משולב ביציקת אלומיניום וכירת צד אינפרא אדום ייחודית.
 • דגם ROGUE 425 SIB יוצר תחת הבנה פשוטה אודות מלאכת הצלייה אשר עבורה צריך מקור חום איכותי המיוצר מחומרים איכותיים.
 • דגם זה שם דגש על איכויות המוצר וניתן לראות זאת במיוחד באמבטיית הגריל אשר עשויה יציקת אלומיניום מלאה אשר מתוכננת הן לשמירה מיטבית של החום בגריל והן לניקוי ישיר וקל של הגריל.
 • נפוליאון מצליחה לייצר את כל היתרונות הנדרשים באמצעות שימוש נדיב ביציקות אלומיניום ובנירוסטה איכותית למרבית חלקי הגריל, ובכך מעניקה להם את הסגולות האיכותיות ביותר לצלייה איכותית ולמוצר שילווה אתכם זמן רב.
 • עוד במוצר זה מצויה כירת צד אינפרא אדום עוצמתית במיוחד SIZZLE ZONE המספקת עוצמת חום של 9,000 B.T.U. ומגיע לעד 900 מעלות! כך ניתן לצלות באיכות הגבוהה ביותר. מדפי הצד ניתנים לקיפול ולכן דגם זה גם אידיאלי עבור מרפסות ואזורים קטנים.

 

היתרונות:

 • עוצמה גבוהה במיוחד: עצמת חום כוללת של 45 אלף BTU אשר מחולקת לשלושה מבערי נירוסטה בעצמת 12 אלף BTU האחד וכירת צד SIZZLE ZONE אינפרא אדום בעצמה של 9000 המגיעה לעד 900 מעלות!
 • אמבטיית גריל ייחודית: אמבטיית גריל עשויה יציקת אלומיניום אשר מאפשרת שמירה מיטבית של החום, גם בצלייה בטמפרטורות נמוכות בנוסף לכך, התצורה של אמבטיית הגריל מאפשרת ניקוי עצמי בצורה יעילה.
 • אחריות: אחריות נשיאותית של נפוליאון ל-15 שנים בכפוף לתנאים והגבלות של היצרן.
גריל גז איכותי מאוד המתאים גם לשימוש במרפסות

גריל גז איכותי מאוד המתאים גם לשימוש במרפסות ( שאטרסטוק)

 

 

 

אז איך לבחור את גריל הגז הטוב ביותר?

 

חמשת גרילי הגז המומלצים של הקיץ הם דגמים בעלי יתרונות מובהקים שיכולים להיות שימושיים לכל אחד ובכל מקום – גג/גינה/מרפסת.

הבחירה הסופית של גריל הגז הנכון עבורכם צריכה להיעשות מתוך התאמה מיטבית של המאפיינים של הגריל לסגנון הצלייה והאירוח  שלכם ולגודל המרפסת או החצר שלכם.

בין אם אתם מעדיפים צלייה ארוכה ומתונה או צלייה ישירה ומהירה, ובין אם אתם יכולים לשלב בחצר מטבח חוץ מאובזר או שהמרפסת מאפשרת רק גריל גז קטן – תוכלו למצוא את גריל הגז הטוב ביותר עבורכם וליהנות מחוויית צלייה חדשנית ואיכותית לאורך זמן.