תחרות: מצלמים אהבה

מחפשים אהבה? - אולי תמצאו אותה במרחב הוירטואלי. שלחו לנו תמונות יצירתיות ומקוריות של המקומות בהם אפשר להכיר בני זוג פוטנציאליים ואולי תוכלו לזכות במנוי לאתר ההיכרויות LOVE ME

בעידן של היום, יום האהבה הוא לא רק חגיגה לזוגות שהכירו בפאבים ובחוף הים, אלא גם לזוגות רבים שהכירו במרחב הוירטואלי. בואו להכיר מקרוב שלושה זוגות עם סיפורי היכרות מרגשים שמצאו את החצי השני באתר ההיכרויות LOVE ME.

 

 

ניר ושלי: הציפייה לשאלה המיוחלת "התנשאי לי?"

 

שנתיים וחצי חיכתה שלי (25) לרגע המרגש ומהרגע שהכירו באתר ההיכרויות לא נפרדו. ניר (29) היה בחור ביישן וסגור ולקח לו שבוע שלם עד שאזר אומץ והזמין אותה לדייט. "אחרי 5-6 פגישות כבר הבנתי שהוא האחד שלי", אומרת שלי אבל רק אחרי חודשיים הם הפכו לזוג. לפני כשבועיים, על ספסל בפארק "ארבע העונות", כרע ניר ברך ואמר לה שהוא רוצה להיות איתה "בכל אחת מעונות השנה".

 

ליעד ומיכאל: "לידת בננו הבכור הוא הרגע המשמעותי בחיי"

 

ליעד הייתה בחורה תוססת ועירונית שנרשמה לאתר ההיכרויות אחרי פרידה קשה וכואבת. "אמא שלי אמרה לי שעל מנת לעבור הלאה, אני חייבת בחור חדש". בין פאב למסיבה, החליטה להירשם לlove me, למרות ש"הייתי סקפטית לגמרי בכל הקשור להיכרויות אונליין, קיבלתי למעלה מ120 פניות ממגוון רחב של בחורים, אבל עניתי רק לפנייה אחת: של מיכאל." בניגוד לליעד, מיכאל הוא מושבניק מבוסתן הגליל, בזמנו גרוש שחיפש להתחיל פרק ב' בחיים. "התאהבנו מיד, ממש מהפגישה הראשונה. תוך חודשיים כבר עברנו לגור יחד ותוך שנה התחתנו". לפני חודש חבקו השניים בן ראשון העונה לשם ליאל-ישראל.

 

נצחייה ומיקי: האינטרנט לא שייך רק לצעירים

 

נצחייה (62), אם לארבעה ילדים וסבתא לחמישה, התגרשה מבעלה וייחלה לזוגיות חדשה. היא נרשמה לאתר ההיכרויות LOVE ME והחלה לחוות מחדש את עולם ההיכרויות. "יצאתי לכמה וכמה פגישות אך לא פגשתי באחד. היום שפגשתי את מיקי היה יום סגרירי וגשום אך בכל זאת החלטנו להיפגש בחוף הים. בסוף הערב ישבנו באוטו, הסתכלנו אחת לשני בעיניים ומשם נסענו לביתו של מיקי. רקדנו סלואו בסלון ומאז לא נפרדנו". מיקי (63), אלמן ואב לשלושה מספר: "חיבור כזה הוא לא מובן מאליו בגיל שלנו, אנחנו מלאי חיים. ליום האהבה אני מאחל לה שרק נמשיך לחגוג ימים מאושרים כאלה, בחברת הילדים והנכדים".

להשתתפות בתחרות >>>

 

גם אתם מחפשים אהבה? שלחו אלינו לכתובת - lifestyle@nana10.tv  תמונות יצירתיות, מקוריות ומיוחדות של המקומות בהם אתם נוהגים להכיר בני זוג פוטנציאליים ואולי תוכלו לזכות במנוי לאתר ההיכרויות LOVE ME

לתקנון התחרות<<<