BETA

24.06.2018

07:54

הדברים שלא ידעתם על ירידה במשקל
הדברים שלא ידעתם על ירידה במשקל,
אינסטגרם

10 דברים מפתיעים שמרחיקים אתכם מהחיטובים

לא ישנים בלילה, אוכלים ארוחה אחת ביום ומתאמנים ללא הפסקה, ואתם לא מבינים למה השרירים מתרחקים מכם יותר ויותר? 10 הטעויות הגדולות

אוהבים את מראה הגוף השרירי? חשבתם פעם איך זה מרגיש להיראות כמו השריריים מהתמונות? אם גם אתם מאלו שבמשך שנים מנסים להגיע למראה המפוסל ללא הצלחה, ככל הנראה שיש לזה סיבה, או עשר. ערכנו עבורכם רשימה של עשרת הטעויות העיקריות שבגללם אתם לא מתחטבים.

 

ראשית, חשוב לציין שניתן להתחטב ולהגיע למראה השרירי ללא כל תוספים. לגברים אולי יותר קל להתחטב מנשים, אבל בשני המקרים צריך להשתדל, לסגל אורח חיים קפדני עם המון משמעת ונכונות לשינוי. אז מה אתם עושים לא נכון?

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים, חטובים ובריאים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

 

1. לא ישנים

אחד הדברים הכי חשובים לבוני השרירים הוא שינה. מדוע? כשאתם מרימים משקלים כבדים, אתם קורעים את סיבי השריר שלכם, ועל מנת לבנות אותו מחדש ולהעלות את המסה, הגוף חייב שינה ומנוחה. ברגע שאתם לא נותנים לו את זה, הוא לא מצליח להתחדש.

 

2. מרימים משקלים קלים מדי

אם אתם מרימים משקולות במשך תקופה, ושום דבר לא קורה - תשאלו את עצמיכם אם קל לכם, וכמה חזרות אתם מבצעים בכל סט. אולי שווה לכם להקטין את מספר החזרות ולקצר את הסטים.

 

3. לא עושים אירובי

לא מספיק להרים משקולות ולחזק את השרירים, בכדי שזה יראה טוב, צריך להוריד את אחוזי השומן, עם מאזן קלורי שלילי, שכולל גם פעילות אירובית.

 

4. מתאמנים יותר מדי

מי אמר שבשביל לראות תוצאות צריך לשרוץ במכון הכושר כל יום? הגוף צריך מנוחה, על מנת לבנות את השרירים. לאחר כל אימון הוא זקוק ל-24 שעות מנוחה לפחות.

 

 השמנה

תישנו יותר( פוטוליה)

 

 

5. מחפפים

אם אתם מתאמנים פעם בשבוע - לא תראו תוצאות. תהיו רצינים, ותראו תוצאות. לא תתמידו, לא תראו את השרירים.

 

6. אוכלים שטויות

כל ממתק יעלה לכם ביוקר! שום ספורט בלי תזונה נכונה ומתאימה לא יחטב לכם את הגוף. התזונה היא חלק בלתי נפרד מהאימון שלכם.

 

7. אין הכוונה

בין אם אתם מתאמנים טריים או ותיקים, אתם חייבים להיעזר באיש מקצוע שיבנה לכם תוכנית אימונים מסודרת, יראה אתכם מתאמנים, יבדוק את טווחי התנועה שלכם ומנחי הגוף תקינים.

 

8. לא מגוונים

כמה אפשר לעשות את אותו האימון? הגוף שלנו משתעמם הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים, השרירים מפסיקים להתגרות הם מתרגלים לסוג האימון, ואין את השינוי המיוחל.

 

 מה ינפח את הבטן?

אוכלים ארוחה אחת?( אינסטגרם)

 

 

9. אוכלים ארוחה אחת ביום

ומה קורה בשאר היום? אנשים שמתאמנים ורוצים לראות שרירים יפים וחטובים, צריכים לאכול בכל 3-4 שעות לכל היותר ארוחה קטנה. ארוחות גדולות רק מעמיסות על הגוף, וגורמות לגוף לאגור יותר שומן. ברגע שהגוף לא מקבל את הארוחה שלו בכל כמה שעות, הוא נכנס לסטרס, ובארוחה הבאה, הוא יאגור שומן. מעבר לזה, שבזמן צום או זמן רב בו הגוף לא קיבל מזון, הגוף מתחיל לפרק את השרירים.

 

10. מרמים

הרמאות בסופו של דבר מתנקמת בכם. יש כמה אופציות לרמאויות: 1. לא מסיימים סט כי קשה. 2. עושים חצי תנועה, ומתעצלים לבצע טווח תנועה מלא, 3. להגביר קצב ולוותר על טכניקה. ובכל המקרים - אתם יוצאים המפסידים. עדיף שתגיעו לאימון רעננים ומלאי אנרגיה לעשות את מה שנדרש, או שתישארו בבית לנוח עד לאימון הבא.