בייבי לאב: תינוקות של סלבס על שערי מגזין

הן חושפות את בטן ההריון שלהן על מגזינים נחשבים ואחר כך מאפשרות הצצה בלעדית של הרך הנולד. קורטני קרדשיאן, אנג'לינה ג'ולי וכריסטינה אגילרה: חלק מהמפורסמות שהצטלמו עם הפעוט

אחרי שהן הצטלמו על שערי מגזינים ועיתונים עם בטן הריון חשופה או מכוסה, לאחר הלידה הגיע הזמן להציג את הרך הנולד. בדרך כלל בוחרים המפורסמים והמפורסמות של הוליווד, לחשוף את היורש החדש על גבי שערים של מגזינים גדולים כמו people, Ok או וניטי פייר, שמוכנים לשלם גם מיליון דולר תמורת תצלום ראשון ובלעדי.

 

למה לשלוח צלמי פאפרצ'י אם אפשר להביא את הסלבס והפעוט החדש לאולפן ולצלם הפקה, שתתגרום לכמה שיותר אנשים לרכוש את העיתון, על מנת לקבל הצצה? הנה כמה מפורסמות שהסכימו לחשוף את הדבר הכי יקר שלהן. 

 

קורטני קרדשיאן

"שום דבר לא יכול להכין אותי לכמה קשה התאהבתי בה, סיפרה קורטני למגזין Us weekly לשערו הצטלמה עם בתה הקטנה פנלופה ובנה מייסון. יש לנו רומן אהבה גדול, שאף פעם לא הרגשתי כמותו וזו הרגשה כל כך קסומה".

 

טורי ספלינג

טורי ספלינג ובעלה דין מקדרמוט התאספו עם ילדיהם ליאם, סטלה, הטה ובנם החדש פין, בביתם הכפרי שבקליפורניה והצטלמו לשער המגזין Us weekly. זה קרה קצת אחרי הלידה של טורי בספטמבר השנה. טרוי ספרה על ההריון הקשה במהלכו התברר, שהשלייה כסתה את צוואר הרחם, גרמה לדימום והרופאים אף שקלו להפסיק את ההריון, להסיר את הרחם ולהציל את חייה. בסוף הכל הסתדר על הצד הטוב ביותר.

 

ג'סיקה סימפסון

בתם המשותפת של הזמרת עם בן זוגה מקסוול דרו ג'ונסון, כסתה את שער המגזין PEOPLE, בחודש יוני השנה, חודש לאחר הולדת הקטנה. זו הייתה הפעם הראשונה, שסימפסון חשפה את בהתינוקת לתקשורת ולציבור הרחב. כאשר הייתה בהריון הצטלמה בעירום לאל האמריקני. כמה היא קבלה על הצילום הבלעדי של הפעוטה? 800,000 דולר.

 

 

בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי

הזוג המלכותי של הוליווד הציג את התאומים נוקס וויויאן, במגזין PEOPLE, כאשר היו בני שלושה חודשים. בראיון בלעדי וצילומים, מציעים בראד ואנג'לינה, מבט אינטימי על המשפחה שלהם. "זהו תוהו ובוהו, אבל אנחנו יכולים לנהל אותו ונהנים מכל רגע," סיפרה ג'ולי.

 

ג'ניפר לופז

זו הייתה הצצה ראשונה לתאומים של ג'ניפר, מקס ואמה שנולדו בפברואר 2008 בלונג איילנד. גיליון מרס של המגזין PEOPLE ובו הצילום של האם ושני ילדיה, כלל 12 עמודים של הזמרת, בעלה בזמנו, מארק אנטוני והתאומים בני החודש, בתוך ביתם בלונג איילנד. ההורים החדשים המאושרים דברו בגילוי לב על ההריון, העלייה במשקל של ג'ניפר ועד לשמועות על בעיות פוריות.

 

כריסטינה אגילרה

כריסטינה אגילרה, הציגה לראשונה את בנה הראשון מקס לירון בן הארבעה שבועות, בגיליון פברואר 2008. בצילומים השתתף פעלה בזמנו ג'ורדן בראטמן וכריסטינה סיפרה בראיון, "שבנה שינה את חייה לחלוטין". הזמרת קיבלה כמה הצעות ממגזין להצטלם עם בנה תמורת מיליון דולר, אך בחרה במגזין זה, כאשר סכום הכסף אותו קיבלה נשאר חסוי עד היום.

 

טום קרוז וקייט הולמס

עוד לפני הגירושין, כאשר הזוג היפה חי ב"הפי הפי", הצטלמו השניים עם בתם סורי על שער המגזין הנחשב וניטי פייר. זו הייתה החשיפה הראשונה של התינוקת היפה, עם השיער השחור והעיניים הכחולות, בגיל 3 חודשים. התמונה צולמה על ידי הצלמת הידועה אנני לייבוביץ בביתו של קרוז בקולוראדו.

 

ניקול ריצ'י

שישה שבועות אחרי, שנולד בנם הראשון של ניקול ובעלה ג'ואל מודן, הצטלמה יחד המשפחה הכוללת גם את הבת הארלו בת השנתיים למגזין PEOPLE. "לא יכולתי להיות מאושרת יותר", סיפרה ריצ'י למגזין. הדבר היחיד שאתה רוצה זה שהילדים שלך יהיו בריאים ומאושרים".

 

ג'סיקה אלבה

ג'סיקה אלבה קיבלה מיליון וחצי דולר, תמורת צילומים בלעדיים וראשונים של בתה הראשונה מארי עם בעלה קאש וורן בשנת 2008. היא סיפרה על לידה קלה, בלי צעקות וזה מכיוון שעסקה ביוגה ומדיטציה כל ההריון. הצילומים צולמו על ידי צלמת שמומחית לתמונות של תינוקות והסטיילינג מסביב היה לבן וטהור.

 

סנדרה בולוק

בשנת 2010 שלושה חודשים לאחר שאמצה תינוק כהת עור ושמרה זאת בסוד, חשפה אותה בולוק בת ה-47לתקשורת על השער של PEOPLE. זה היה כמה חודשים לאחר הגירושין המתוקשרים שלה. במגזין היא סיפרה על פתיחת דף חדש, האימוץ של לואיס המתוק וגבר חדש בחייה.

 

 

צילומי הריון של סלבס

סלבריטאיות הריוניות בשנת 2012

כל הדרכים להרדים תינוק

היתרונות של שאיבת חלב אם לבקבוק

שילוב של הנקה והאכלה מבקבוק

בקבוק המשלב הנקה והאכלה