BETA

03.06.2018

10:17

מה ללבוש לאירוע?
מה ללבוש לאירוע?,
אינסטגרם מור סילבר

מה ללבוש לעונת החתונות והפרום? תלמדו מהמפורסמות

עונת החתונות כבר בעיצומה וגם הפרום תיכף מגיע. אז מה לובשים כדי לדפוק הופעה שאי אפשר להתעלם ממך? מצאנו 10 לוקים ששווה לקחת השראה מהכוכבות

מי: קיארה פראני

מה למדנו: נקודות, סרט בשיער, שסע מכובד ונעלי שפיץ = שילוב מנצח!

 

 

Parisian for the day #TheBlondeSaladGoesToParis

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

 

 

מי: נטלי דדון

מה למדנו: את לא צריכה לחשוף יותר מדי כדי להיראות מליון דולר, אהבנו את השיער - נסיכתי ואצילי ועם זאת מלא גלאם.

 

 

@blazerofficial night!!! by @factory54 !!! Style @michellesegev !

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon) on

 

מי: ג'ניפר לופז

מה למדנו: שמלה כסופה עם חיתוכים מיד תאיר כל אישה בלי קשר לגילה

 

 

מי: נטע אלחמיסטר

מה למדנו: אלחמיסטר הגיעה לחתונה של קורל סימנוביץ' והראתה לכולם איך גונבים לכלה את תשומת הלב, אז אם אתן חברות אמיתיות, אל תעשו את זה בבית - אבל מדובר בשמלה מושלמת לפרום או כל אירוע שאת רוצה להיות הכוכבת.

 

 

.

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on

 

מי: ג'יג'י חדיד

מה למדנו: שלא חייבים ללבוש שמלה כדי לדפוק הופעה ואת לגמרי יכולה להפגיז בסניקרס גם בפרום! לאמיצות בלבד.

 

 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

 

מי: מור סילבר

מה למדנו: צהוב זה הצבע של הקיץ הזה

 

 

מי: גל גדות

מה למדנו: אדום זה סקסי, אדום יהפוך אותך לנשית וזוהרת, אדום מנצנת יהפוך אותך לוונדר וומן.

 

 

מי: שביט ויזל

מה למדנו: שאת לא צריכה להתאמץ יותר מדי. פשוט זה הכי!

 

 

#coralandsergi #Mazaltov

A post shared by שביט ויזל Shavit Wiesel (@shavitwiesel) on

 

מי: מורן אטיאס

מה למדנו: כשאת לובשת שמלה ממש סטייל, לכי על שטוח

 

Leaving the heart of Tel Aviv ... it was magical and see you back in June

A post shared by Moran Atias (@moranatias) on