BETA

21.05.2018

14:15

 פולה והלקוחות המרוצות
פולה והלקוחות המרוצות,
אינסטגרם פולה בליק

בדקנו את הטיפול המסקרן של פולה בליק

פולה בליק היא היחידה שגורמת לסלבס להעלות סלפי ללא איפור ופילטרים, אחרי שהן בטיפול אצלה. הלכנו לבדוק מה היא עושה להן שם שגורם להן להתמכר

בין המתייגות בקביעות את פולה בליק, גורו הטיפוח של הסלבס, תוכלו למצוא את בר רפאלי, שמופיעה אצלה באדיקות כמו שעון ומספקת לקהל העוקבים שלה תמונות של איך סופר מודל אמיתית נראית בלי איפור, ציפי רפאלי שהיא גם חברתה הטובה ביותר, יעל בר זוהר, שמכנה אותה "אגדית", נועה תשבי, שמעלה תמונה עם הכיתוב: "בחיים לא צריך פילטר, צריך פולה", דנה פרידר, לירון וייצמן, שי מיקה, מירי מסיקה, קורין גדעון וגם כאלו שלא מתייגות אבל לקוחות קבועות כבר שנים כמו הגברת שרה נתניהו ומירי רגב. אז מה יש לה שאין לאחרות? חיכינו מספר חודשים בשקט בתור והגענו לבדוק.

 

 

בעוד 4 חודשים בדיוק, תעתיק בליק את האימפריה שלה לקליניקה גדולה ומפונפנת יותר ברחוב איינשטיין, רמת אביב, אבל עד אז, וב-7 השנים האחרונות, היא מטפלת בקהל הלקוחות היוקרתי שלה בחדרים צנועים יותר ברחוב זריצקי, רמת אביב החדשה. בכניסה הצפופה לקליניקה מקבלת את קהל הלקוחות הנאמנים, הילה, אחותה של פולה, ותהיו בטוחים שלא תפספסו את הדמיון בין השתיים.

 

פולה היא המנצחת על התזמורת, כשהיא מג'נגלת בין החדרים השונים, בזמן שהיא מחלקת פקודות לאסיסטנטיות שלה כמו "לחדר 1 מים לשטיפה בבקשה" ו"לחדר 3 פנינים". כן, זה לא כמו שאתן הולכות לטיפול פנים של 45 דקות, בו הקוסמטיקאית לא זזה ממך כל הטיפול. בשביל להגיע לטיפול אצל בליק, אתן צריכות לפנות מינימום 3 שעות מהלו"ז פיזית ומנטלית, כי להיות יפות בעיניה, זה לא מספיק רק למרוח חומרים וחומצות.

 

 

למעשה, אצל פולה אין בכלל חומצות וחומרים פעילים, שאמנם יגרמו לנו להיות זוהרות לתקופה, אבל אז העור מתרגל אליהם ומתחיל לפתח תלות. היא מסבירה שכשאנחנו משתמשות בחומרים הפעילים האלו, פלוס השמש החזקה שיש לנו בארץ, אנחנו למעשה הורסות לאט לאט את העור שלנו וגורמות לו דווקא להזדקן מהר יותר. אז מה כן עושים אצלה במשך 3 שעות? הזמן טס בקליניקה, אבל זה מה שהתרחש שם: הדבר היחיד שדומה איכשהו לטיפול פנים, אם משווים אותה לאחרות, הוא ההתחלה - כששוטפים את הפנים. מכאן אפשר להפסיק להשוות.

 

במסכת פנינים של פולה

במסכת פנינים של פולה(פרטי )

 

 

אחרי הניקוי שכולל סבון פנים בניחוח מרענן ופילינג, פולה נכנסת לאבחן את העור. אובחנתי שהעור שלי עייף מאוד, מנומש ושעלי להיזהר מהשמש, ואחרי שהיא הטיחה בי את האמת, היא דקרה אותי בכל הפנים וזה כאב. אם חשבתם שהכל פאן בטיפול החביב על סלבס - אז ממש לא. בדרך לזוהר נטול פילטר צריך גם לסבול לא מעט, אבל לא ברמה בלתי נסבלת. הדיקור בפנים אמור לגרום לעור להתחדש בעצמו, זה בעצם המוטו של פולה, שלפני הקוסמטיקה הטבעית, עסקה בתחום הרפואה הסינית והנטורופתיה.

 

את כל החומרים שהיא מרחה לי לאחר מכן על הפנים - וזה היה לא מעט, בשלבים שונים - פולה רוקחת בעצמה או שרוקחים עבורה, והם טבעיים לגמרי. במסכת החימר שלה למשל, יש גם יוגורט; יש מסכות עם בננות, דבש, ויש גם פנינים. לאחר הדיקור, שהמריץ לי את העור, זכיתי לפילינג ויטמין סי לא נעים במיוחד, שגרם לי להרגיש שהעור שלי תוסס. פולה קרצפה לי את הפנים במשך דקה שלמה, עד שכבר לא נשאר שם זכר לתאים מתים או לטינופת זיהום האוויר שלנו.

 

 הדברים הקטנים שמשמחים כל אישה באמצע טיפול

הדברים הקטנים שמשמחים כל אישה באמצע טיפול(פרטי )

 

בדיוק שעייפתי מדיקורים וקרצופים, נכנסה אל החדר הילה וגומות החן שלה, החליפה לי מצעים, כי בכל זאת מלכלך להיות אצל פולה, והציעה לי תה ירוק. כמה שזה היה נחוץ. אם יש משהו שהבנתי אחרי שהתה הגיע בתוספת חטיף אנרגיה ויוגורט, זה שהמטרה שלה היא לגרום לך להרגיש בנוח, ולשכוח מהצרות שממתינות בחוץ.

 

"זה החדר שלך", אמרה לי אחת האסיסטנטיות שלה כששאלתי אותה אם אפשר לכבות את המזגן. "תעשי בו מה שאת רוצה בזמן הזה, השלט אצלך ביד". לא זוכרת באיזה טיפול נתנו לי אי פעם להרגיש ככה, ועברתי לא מעט כעורכת לייפסטייל וטיפוח. וכמי שמתנסה בלא מעט טיפולים, זכור לי שקפאתי מקור לא פעם, אבל למטפלת היה חשוב יותר לא להזיע, ובאמצע הטיפול לא עצרתי לשתות מים, בטח לא תה וחטיף. 

 

 הייתי חייבת סלפי נטול פילטר

הייתי חייבת סלפי נטול פילטר(אינסטגרם )

 

 

יצאתי בתחושה שפולה היא לא קוסמטיקאית, היא קוסמת. אחרת אני לא יכולה להסביר את זה שהיא הצליחה לגרום לי -הקפיץ הכי גדול במזרח התיכון - לשכב במשך 3 שעות ולא לקטר על זה. חוץ מזה, שנכנסתי אליה עם עור אפרפר ויצאתי עם עור ורדרד וזוהר וכמו העדר, הייתי חייבת לעשות סלפי ללא פילטר כדי שתאמינו. 

 

אם אתם קוראים את הכתבה הזו וכבר מתים להזמין טיפול כדי לנסות גם, אז עצרו. בשנה וחצי הקרובות פולה לא מקבלת לקוחות חדשים ולא כי היא לא רוצה אתכם או את הכסף שלכם, בגלל שהיא פשוט אחת, ואין לה מקום. מי שכבר כן זכה והבטיח את מקומו אצלה, משלם על טיפול כזה של 3 שעות 1,500 שקלים, אותו עושים פעם ב-4 חודשים, ויש גם טיפולי "בוסט לפני אירוע" ב-350 שקלים או טיפולים קצרים יותר של 800 שקלים.

 

אז מה יש בה בפולה שהפך אותה לאימפריה בלי שום יחצ? טוב נו, עם קצת פירגון מבר רפאלי וחברותיה, פולה טוענת שזה קארמה, ואחרי שיצאתי משם, אני חושבת שיש משהו בדבריה אבל לא רק. בעידן לחוץ ומטורף של היום, בו הפנים שלנו סופגים כל כך הרבה מתח, זיהום, תזונה לקויה ומצבים הורמונלים שונים, מה אנחנו צריכים יותר מ-3 שעות של שקט, של מישהו שיחזק אותנו, יראה אותנו מבפנים, יכיל, יעניק חום וזוהר? כנראה שהרבה אנשים מוכנים לשלם בשביל זה.

 

אז התבדתי, פולה בליק היא לא רק קוסמטיקאיות שהסלבס אוהבות לתייג ולפרגן לה, היא אישה חמה ומכילה, שמטפלת באנשים עם סבלנות, אמפתיה ורוך. אז נכון שיוצאים ממנה גלאם, אבל זה ממש לא רק בגלל מה שהיא מורחת שם.