BETA

10.05.2018

12:12

 אנריקה איגלסיאס לפני ואחרי
אנריקה איגלסיאס לפני ואחרי,
אינסטגרם

אנריקה איגלסיאס בן 43: ואלו הניתוחים המטורפים שעשה

לפני ואחרי: המלך הלטיני שמגיע בסוף החודש לישראל, עבר שינוי די רציני במהלך השנים החל מניתוח להסרת שומה ועד הזרקות בוטוקס ותיקון אף. קבלו את הרשימה המלאה

המוסיקה הלטינית הפכה בתקופה האחרונה לז'אנר אהוב על הקהל הישראלי, ולגל הכוכבים הלטיניים שמגיעים לארץ ישנו אורח חשוב ומיוחד-  אנריקה איגלסיאס, שחוגג השנה גם 43 אביבים. 


מעבר לחגיגה הכפולה, רק בשנה האחרונה הוא הפך להורה טרי יחד עם אשתו הטניסאית העבר אנה קורניקובה - ניקולס ולוסי התאומים, אך הם לא מנעו מכוכב הענק לוותר על הופעה באביב הקרוב בישראל.

 

במהלך ההופעה, עתיד לשחרר אנריקה את הלהיט החדש עם הזמר פיטבול  ובנוסף לארח את הזמר רותם כהן שבעבר כבר שיתפו פעולה. חוץ מהעשייה המבורכת והאקשן שבחייו המקצועיים והאישיים, איגלסיאס ידוע כחובב ניתוחים וטיפולים. אחרת איך תסבירו את היעלמות השומה המפורסמת למשל?

 

ד"ר רונן גלזינגר, מומחה לכירורגיה פלסטית, וחבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, מסביר אילו טיפולים אסתטיים ככל הנראה ניתן להניח שכוכב העל כבר ביצע  על מנת לשמר את המראה הזוהר והצעיר.

 

אנריקה אגלסיאס

אנריקה אגלסיאס( באדיבות בלוסטון גרופ לייב ניישן)

 

 

הסרת שומה

 

השומה, שהייתה סימן היכר שלו נעלמה ביום בהיר באורח פלא. ניתן להניח שהוא עבר טיפול להסרת שומה, באחת מהשיטות המקובלות כיום: הסרת שומה כירורגית – מתבצעת על ידי חיתוך הנגע המצוי מעל פני העור, או לחילופין באמצעות מכשור מבוסס גלי רדיו. השיטה הנבחרת לטיפול בשומות, על פי רוב תלויה בסוג השומה ובגודלה.

 

הזרקת בוטולינום טוקסין

 

הגברבר הלטיני עבר ככל הנראה טיפול בקמטים בשליש העליון של הפנים באמצעות הזרקת בוטולינום טוקסין (בוטוקס/ דיספורט), נועד לקמטים במצח, בין הגבות ובצידי העיניים. הבוטולינום  גורם להחלשה זמנית של השרירים אשר יוצרים את הקמט, עם התכווצותם. מסיבה זו, מומלץ להתחיל לטפל בקמטים הללו עוד בשלבים הראשונים של היווצרותם, בין גילאי 30-40.

 

תיקון אסתטי של האף

 

למבנה האף חשיבות אסתטית גבוהה במיוחד, שכן, הוא ממוקם במרכז הפנים, וביכולתו לשנות משמעותית את מראה הפנים. על פי התמונות, ניתן להבחין בשינוי  מראה האף של אנריקה איגלסיאס לאורך השנים, כך שכיום הוא נהנה ממראה אף מעודן והרמוני עם מבנה הפנים.  נראה כי הוא עבר ניתוח פלסטי לתיקון אף, שנחשב לאחד הניתוחים הפופולריים ביותר. יחד עם זאת, מורכבותו והיותו חלק ממערכת הנשימה, מחייבים הבנה מעמיקה וידיים מנוסות.  תוצאת ניתוח אף נשמרת לכל החיים.

 

מילוי נפח פנים ועצמות הלחיים 

 

עם השנים, חלה ירידה בנפח השומן ושינוי במיקומו, מה שיוצר מראה צר ומוארך יותר. חומרי המילוי הסמיכים המוצעים כיום, מאפשרים הרמה של הרקמה, והחזרת הנפח אל מרכז הפנים ואל החלק העליון של הלחי, במטרה להשיב את המראה הצעיר וההרמוני.

 

ניתן לראות על פי התמונות שמראה הפנים והלחיים עבר שינוי ומילוי נפח. מה שמשווה לו מראה צעיר ורענן, ואף השפיע על קמטי הנזולביאל (בין האף לפה), והם פחות מודגשים בעקבות ההזרקה. הטיפול מתבצע במרפאה עם / בלי אלחוש מקומי, לאחריו ניתן לחזור לשגרת חיים מלאה ומידית. הזרקת חומרי מילוי במרכז הפנים נשמרת ברוב המקרים למשך כשנה.