BETA

21.03.2018

07:27

 לפני ואחרי
לפני ואחרי,
פרטי

שירה השילה 36 ק"ג ממשקלה בזכות השיטה המיוחדת הזו

אחרי ששירה ניסתה כמעט כל תפריט דיאטה אפשרי, היא הבינה שיש דרך אחרת לרדת במשקל. איך היא עשתה את זה? ויש גם 7 טיפים מעשיים מהשיטה שפיתחה
 שירה לפני ואחרי

שירה לפני ואחרי( פרטי)

 

יש אינספור דיאטות המציעות לנו חוקים ותפריטים ברורים בהם יש מותר ואסור. שירה גבאי, הייתה מאלו שניסו את כל הדיאטות שלא צלחו מבחינתה, לפחות לא כאלו שהחזיקו מעמד בטווח הארוך. "הייתי אישה מלאה והכל סבב סביב האוכל. השנוי הגדול הגיע שבמסגרתו השלתי מעל 30 ק"ג". 

 

גבאי הבינה שהיא עושה משהו נכון כשהמשקל צנח לו ונשאר כך לאורך זמן, אז היא הלכה ללמוד תזונה במכללת NCS ולימודי מאסטר ב- NLP , תוך שילוב שתי השיטות, ואז פיתחה שיטה ייחודית המתמקדת באיך לנטרל את החשקים למתוקים ומלוחים, איך להגביר את מנגנון שריפת השומן באופן אוטומטי ובצורה טבעית, ואיך אפשר לחזק את השליטה על אכילת היתר שלנו. להבדיל מדיאטות אחרות, זו לא תכנית שמתמקדת רק במה לאכול, אלא באיך ליישם את הכלים.

 

 שירה מינוס 36 קילו

שירה מינוס 36 קילו( פרטי)

 

 

למי מתאימה השיטה שלך? "לנשים וגברים בגילאי 6-80, שרוצים לעשות שינוי אמיתי, תודעתי ולקבל כלים פרקטיים ליישום קל וכייפי".

 

למי לא? "לכל מי שמחפש דיאטות קסם מהירות".

 

מה אוכלים בתפריט? "הכל".

 

וממה נמנעים? "אין אסור, אך יש ממה מומלץ להמנע כדי לקדם ירידה במשקל. בעיקר קמח לבן ומאכלים מעובדים".

 

איפה עושים את זה? "מכל מקום בארץ, בקבוצות פרונטליות או שיחות אישיות טלפוניות על בסיס שבועי".

 

 

כמה זה עולה? "תלוי בתכנית שבוחרים. חודש: 143 ש"ח עד 590 ש"ח, חודשיים: 286 ש"ח עד 979 ש"ח, 3 חודשים: 429 ש"ח עד 1190 ש"ח".

 

 שירה לפני ואחרי

שירה לפני ואחרי( פרטי)

 

 

7 הטיפים של שירה להרזיה בשיטת התת מודע

 

1. אין דיאטה ואין ספירה מתישה של קלוריות. לחץ מעלה את רמת הקורטיזול בגוף, מה שעלול לגרום לתוצאה הפוכה.

 

2. כשעולה ה"בא לי", שאלו את עצמכן בקול רם: האם אני באמת רעב? כמה אני רעב מ-1 עד 10? ומה אני הולך לעשות שיקדם אותי? כשהדחף למתוק ומלוח עולה – שאלו את עצמכם: מה הרגש / צורך / תחושה שאתם מרגישים כעת? למשל – שעמום, מתח, חרדה, עייפות, כל אלו אינם קשורים לאוכ, והם גורמים לנו להיות עייפים עוד יותר. עלינו להתמודד עם הבעיות עצמן בדרכנו, ולא דרך אוכל.

 

3. האמינו שאתם יכולים, ואין דבר העומד בפני הרצון. אמונה שאלפי אנשים עשו זאת לפניכם ואלפים אחריכם, הופך אתכם למצליחים כמוהם ואף יותר.

 

4. צרו לכם דמות עתידית. ממש תבנו אותה במוח שלכם: איך הדמות שלכם תיראה בעוד בשלושה חודשים? מה היא תלבש? איך בכללי היא תראה? מה היא תרגיש?

 

5. כשאתם "סתם" פותחים את המקרר, או "סתם חוטפים" ללא קשר לרעב אמיתי, תגידו לעצמכם במונולוג בקול רם: סתם זה ראשי תיבות של סם תאוות מזון. התאווה היא אבסטרקטית. אתם האמיתיים כאן, המוחשיים, בעלי המהות, אז מי יותר חזק כאן?

 

6. הכירו את אפקט 10 הדקות: כשהיד נשלחת לחטיף הקרוב, שאלו את עצמכם – איך תרצו להרגיש בעוד כעשר דקות? אם תאכלו את מה שתרצו, מה שיוביל לאכילת יתר וחוזר חלילה – קרוב לוודאי שתרגישו אשמה, תסכול, תחושה שזה היה מיותר. עדיף למצוא תחליף  - מאכל שכן יקדם אתכם, שדומה ועונה על החשק, ולתזכר את עצמכם בקול – אני מצליח, אני יכול, מגיע לי להרגיש הכי טוב שיש.

 

7. לפני כל דחף כבד – נשמו שלוש נשימות עמוקות, ושתו 2 כוסות מים.