BETA
אנג'לינה ג'ולי
אנג'לינה ג'ולי
,אימג`בנק / Getty Images

אנג'לינה ג'ולי בת 40: כך היא נראית טוב

ב-40 שנות חייה הספיקה אנג'לינה ג'ולי לעבור תהפוכות רבות, ביניהן: לגדול מילדה חמודה עם שפתיים בולטות לאחת הנשים היפות בעולם, לגנוב את בראד פיט מידיה החסונות של ג'ניפר אניסטון ולהפוך מהבחורה הרעה והמקועקעת של הוליווד ל"אמא תרזה" העוסקת בפעילות הומניטרית ענפה תוך גידול שישה ילדים. לטענתה, הדבר היחיד שלא עבר מהפך קיצוני הוא הגוף שלה, כיוון שלא נגעה בה סכין מנתחים. מזל שיש תמונות מהילדות שמוכיחות אחרת

אנג'לינה ג'ולי, אולי שחקנית הקולנוע ההוליוודית המוכרת ביותר בעולם.  זכתה בשלושה פרסי גלובס הזהב ובפרס האוסקר הנחשק לשחקנית המשנה הטובה ביותר על תפקידה בסרט "נערה בהפרעה". ג'ולי, שחוגגת היום את יום הולדתה ה 40  היא סמל סקס, שהולך לכל מקום עם סמל של האו"ם.

 

מצד אחד, היא יודעת איך להשתמש במיניות שלה כדי למשוך צופים, ליצור הכנסות ולייצר את הבאזז הדרוש ומצד שני יודעת איך להשתמש בסלבריטאות ההוליוודית לה היא זוכה, כדי לעורר את המודעות לצד הפחות זוהר של עולמנו.

 

סיפור חייה בקצרה כולל נטישה בגיל צעיר על ידי אביה מה שהוביל אותה לגדול כמעט ללא משפחה ולמספר ניסיונות התאבדות אותם לא חששה לחשוף בראיונותיה. היא עזבה את לימודיה בתיכון כבר בגיל 14 ואת הבית בגיל 17 כדי להיות דוגמנית ושחקנית, הוכתרה כילדה הפרועה של הוליווד לאורך כל שנות ה- 90, הספיקה לצבור הון של 120 מיליון דולר בכוחות עצמה ובת זוגתו של בראד פיט האגדי, להם משפחה גדולה של 6 ילדים.

 

יפה לנצח

מלבד הצלחותיה הקולנועיות נודעה ג'ולי גם ביופיה והוכתרה לא פעם כאחת מהשחקניות היפות ביותר בעולם הבידור. היא נחשבת כבר כמה עשורים טובים לאחת הנשים היפות בעולם ובצדק, לעתים נדמה שללא ספק מדובר באשה הקרובה ביותר לשלמות. אך גם האשה היפה ביותר בעולם זקוקה מדי פעם לקצת עזרה. מאחר וג'ולי לא מתראיינת כלל בנושא זה, הרמנו כמה גבות ותהינו מהם השינויים האסתטיים שעברה במשך השנים?

 

אנו בטוחים כי גם האישה הסקסית ביותר על הפלנטה, כמו כל כוכבות הוליווד טורחת לאמץ לעצמה את שיטות הטיפוח השונות ועוברת באופן תדיר טיפולי יופי ואסתטיקה כאלה ואחרים ואולי אף כמה התערבויות כירורגיות למיניהן.

 

גייסנו למשימה את ד"ר רונן גלזינגר, מומחה לכירורגיה פלסטית כדי שיענה עבורנו על החידה, אילו טיפולים היא ביצעה, אבל לא סיפרה:

 

מבט מפתה למצלמה בגיל 20
 

מבט מפתה למצלמה בגיל 20(Splashnews)

 

הרמת גבות ומצח

ניתן לראות בתמונות מוקדמות יותר מעברה כי החלק החיצוני של הגבות שלה פונות כלפי מטה ובתמונות מאוחרות יותר הגבות נוטות כלפי מעלה. ישנן מספר אפשריות לבצע ניתוח זה בכל מקרה מבצעים הפרדה של הרקמות הרכות ומותחים את הרקמה התומכת של העור. ניתן לבצע בעזרת חתכים המוסתרים בתוך השיער וכן בצורה אנדוסקופיה בחתכים מינימליים בקו השיער.

 

הרמת גבות קלה ניתנת לביצוע גם על ידי זריקות בוטוקס.

 

 

 

(Getty Images / אימאג'בנק)

 

ניתוח אף

אפה של ג'ולי היה בעבר בעל מבנה עבה יותר ובעל סחוס גדול יותר אשר השווה לו מראה תפוח ושמנמן. ההנחה היא כי ג'ולי עברה ניתוח אף יחסית מינימאלי, במטרה לעדן את מבנה הסחוס ולהצר מעט את גשר האף מה שיצר מראה מעודן יותר של האף ושל הפנים בכלל.

 

 

 

ניתוח אף?
 

ניתוח אף?(Getty Images / אימאג'בנק)

 

הזרקות

נראה כי ג'ולי מתחזקת את עורה הצעיר ופניה החלקות מקמטים בעזרת הזרקות מילוי כגון חומצה הילארונית באזור העיניים, האף והפה על מנת לשמר את המראה הנערי והצעיר שלה ובהזרקת בוטוקס באזור המצח המשווה לו מראה מתוח וחלק אך גם נטול הבעה. בנוסף, נראה כי עם השנים מבנה עצמות הלחיים של ג'ולי נהיה יותר דומיננטי וגבוה. יתכן שירידה דרסטית במשקל הובילה למראה הזה אך נראה כי ג'ולי גם נעזרה בחומצה הילארונית או שתלים להדגשת עצמות הלחיים.

 

  

 

בגיל 36
 

בגיל 36(getty)

 

סנטר

בהצצה חטופה בתמונות העבר שלה ניתן לראות שפניה של ג'ולי היו בעל מבנה מעוגל יותר ופחות חד. ההנחה היא כי ג'ולי נעזרה בחומרי מילוי או אף בשתל בסנטרה על מנת ליצור מראה פנים מוארך וחד יותר, מה שמשווה מראה יותר אלגנטי ונשי.

 

 

חומרי מילוי בסנטר
 

חומרי מילוי בסנטר(Getty Images)