BETA
למה היא הייתה צריכה את זה?
למה היא הייתה צריכה את זה?
,NG

הזריקה חומרים כימיים לירכיים ונותרה משותקת

אנדרסה אורח, דוגמנית ברזילאית ומלכת יופי מפורסמת בארצה לא הסתפקה באיך שהיא נראית ועברה אינספור ניתוחים קוסמטיים. האחרון אך הדרמטי היה הזרקות חומרים כימיים בירכיים, שגרם לה לשיתוק

לסיפור הזה לא תוכלו להישאר אדישים. זהו סיפורה של אנרסה אורח הברזילאית, סגנית מלכת היופי של ברזיל ומנחת טלוויזיה מוכרת, שהסתכלה למוות בפנים והכל בגלל טיפולים אסתטיים.

 

אנדרסה אורח, בת 27, דוגמנית ברזילאית ומנחת ריאליטי, תמיד חשבה שהגוף שלה לא מספיק יפה. היא הייתה מוכנה לעשות הכול רק שתראה טוב יותר ומטרתה הייתה ברורה: להיות מפורסמת. בגיל 21 החלה לדגמן, זכתה במקום השני בתחרות מלכת היופי של ברזיל ואז החלה קריירה טלוויזיונית. יש הקושרים אותה גם לפרשיית אהבים עם כוכב הכדורגל האגדי כריסטיאנו רונלדו. בכל מקרה - המטרה הושגה והחלום התגשם. אבל זה כנראה לא הספיק לאנדרסה אורח.

 

בשש השנים האחרונות היא החלה לבקר תכופות אצל מנתחים פלסטיים בערך כמו ביקור בסופרמרקט. "שופינג קוסמטי" ממש: היא עברה ניתוח אף, שאיבות שומן, תיקונים קוסמטיים בפנים, פעמיים ניתוחי חזה, ניתוח הצרת נרתיק והאחרון אך הדרמטי: הזרקות חומרים כימיים בירכיים.

  

ד"ר נמרוד פרידמן, מומחה בכירורגיה פלסטית וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית מגיב: "המקרה של פיתוח אובססיות לגבי המראה החיצוני, מוכר ובעיקר אצל מפורסמים. האחריות הראשונית היא בידי הרופא: רופא המזהה כי הרצון לניתוחים או טיפולים הוא אובססיבי ואין לו אחיזה במציאות, צריך לעצור את זה. לעתים אף לשלוח את המטופל לטיפול פסיכולוגי. בטח לא להיענות לכל גחמה".

 

אנדרסה בימי הזוהר
 

אנדרסה בימי הזוהר(NG)

 

"פגשתי את המוות"

הטיפול האחרון אותו ביצעה אנדרס אורח, הוא הזרקות של חומרים כימיים לירכיים. כמויות אדירות של חומרים הוזרקו לירכיה וגרמו לה לנזק בלתי הפיך. אורח: "כאשר אתה פוגש את המוות כלום כבר לא חשוב לך. אני עשיתי את טעות חיי, עברתי הזרקות של חומרים מסוכנים, ואני בתוך סיוט. הרקמות בגופי לאחר ההזרקות החלו להירקב. אני כרגע מרותקת לכיסא גלגלים עם חורים ברגליים וצלקות איומות ואני מתביישת. מתביישת שנתתי לעצמי להגיע למצב הזה" והיא מודה: " "לא חשבתי מספיק ולא בדקתי את המרפאה בה עברתי את הטיפולים. לא הבנתי את ההשלכות, אני אפילו לא יודעת אם הייתה זו מרפאה חוקית".

 

ד"ר נמרוד פרידמן, מציין כי, "אנדרס לא הייתה מגיעה למצב הזה אם הייתה בוחרת רופא מקצועי, מיומן, מוכר בתחומו ומנוסה. הזרקת חומרים כימיים לגוף עלולה להיות כרטיס לכיוון אחד. הזרקות מבצעים עם חומרי מילוי זמניים, המבוססים על חומרים טבעיים הנמצאים בגופנו כגון החומצה ההילארונית, שהסיכוי שהגוף ייפתח אליהם אלרגיות או יידחה אותן הוא נדיר ביותר. את חומרי המילוי הזמניים ניתן להמיס במידה והמטופל לא מרוצה. החומרים הכימיים עלולים לגרום לגופנו לדחייה, בדיוק כמו שקרה לאנדרס".

 

לאחר הזרקות חומרי המילוי הכימיים לירכיים, החלה אורח להרגיש כאבים וזיהתה נפיחויות. היא ניגשה לשני רופאים פלסטיקאים שסירבו לטפל בה כי פחדו "להתעסק" עם טיפול שרופא אחר ביצע.

 

 

נפיחויות וצלקות ברגליים
 

נפיחויות וצלקות ברגליים(NG)

 

ב - 29 בנובמבר התעוררה אנדרס עם כאבי תופת, הקאות וירידת לחץ דם. היא הובהלה לבית החולים ואושפזה במחלקת טיפול נמרץ עם קריסת מערכות. הזיהום גרם לאיברים חיוניים כמו הריאות והכליות לקרוס. היא הייתה מחוברת למכונת הנשמה ונכנסה לשני ניתוחים בהולים.

 

אורח: "למה לחפש אחרי שלמות? במקום להפוך את גופי ליפה, הפכתי אותו מכוער ודוחה. אני משלמת את מחיר היוהרה ונענשת עד סוף ימי חיי ואני מתחייבת לעסוק מהיום והלאה בהסברה. אני רוצה שכולם יקשיבו למקרה שלי וילמדו ממנו".

 

 

אנדרסה בבית החולים
 

אנדרסה בבית החולים(NG)

 

עוד בערוץ הלייפסטייל:

10 דברים שחייבים לדעת על קיווי

אימון מוט קצר וקורע לחיטוב מהיר

מי השכנים החדשים של בר רפאלי?