BETA
כולנו דוגמניות
כולנו דוגמניות
,אינסטגרם

פרוייקט "כולנו דוגמניות" של נענע10 שבר את האינסטגרם: "אני מהממת כמו שאני, למישהו יש בעיה עם זה"?

אנחנו עדות לאחרונה להמון אלימות ומלחמות ברשתות החברתיות כנגד מעמדן של נשים ובעיקר כנגד המראה החיצוני שלהן. בנענע 10 החלטנו להרים את הכפפה לפרוייקט דימוי גוף מיוחד שנולד לשם שינוי מאהבה ולא ממלחמה; קמפיין אינסטגרם של נשים שונות, ממקומות שונים בארץ, בגילאים שונים ובמידות שונות שמוכיחות שיש יופי בצורות שונות. פרוייקט #כולנו_דוגמניות כבש את האינסטגרם בשבועיים האחרונים בו נשים רבות העלו תמונות של עצמן בבגדי-ים עם מסר ברור - 'זאת אני, וככה אני אוהבת את עצמי, למישהו יש בעיה עם זה'?


ביקור קצר בחוף הים מביא תמונה קשה; נשים רבות מתביישות בגופן וישובות על החוף עם מכנסיים וחולצה רחבה מעל בגד הים. בחום הלוהט של הקיץ אין הנאה גדולה יותר מאשר לשכשך רגלינו וגופינו במים קרירים.

 

אך נשים בכל הגילאים, שמנות ורזות, גבוהות ונמוכות, בלונדיניות ושחורות שיער, לא מעיזות להוריד את החולצה הרחבה והמכנסיים מהחשש של תגובות הסביבה.

 

 

גאלה רחמילביץ' בבגד-ים של MEEDOT
 

גאלה רחמילביץ' בבגד-ים של MEEDOT(אינסטגרם)

 

בתמונה: גאלה רחמילביץ', סטייליסטית ויזמית אופנה. "מאמינה שלכל אישה, בכל מידה, יש את הזכות לנשום, לחיות וליהנות מבלי להתבייש במי ובמה שהיא. יש בנו יותר מרק מעטפת חיצונית".

 

החלטנו להרים את הכפפה ולהוכיח שהים והבריכה שייכים לכולן. לא חשוב איפה את גרה, כמה כסף יש לך בעו"ש או מה המידה שלך. לכל אחת יש את הזכות ליהנות וללבוש בגד ים. פרוייקט דימוי הגוף שלנו יצא לדרך לפני שבועיים באינסטוש תחת הכותרת 'כולנו דוגמניות'.


כן, כולנו דוגמניות של החיים. כולן יפות, כולן מיוחדות, כולן מצליחות וכולן ראויות, ולא אין כל סיבה שמישהי לא תוכל ליהנות מבגד הים או תשמע הערות נבזיות כאלה ואחרות כלפי המראה שלה. אהבתם? שתפו!

 

 

שחף סגל, בגד-ים של יפו תל אביב
 

שחף סגל, בגד-ים של יפו תל אביב(אינסטגרם)

 

בתמונה: שחף סגל, אשת יחסי ציבור המתמחה בתחום האופנה. "אני גאה לקחת חלק בפרויקט הזה, שמטרתו לעורר את נושא דימוי הגוף ולהרחיב את מודלי היופי הקיימים משום שהוא בא ממקום של אהבה, העצמה וקבלה ולא ממקום של קורבנות, של שנאה, של שיימינג. רק אהבה תביא אהבה".

 

נשים מרחבי הארץ בחרו להצטלם בבגדי ים במקומות שונים עם מסר של אהבה וקבלה. זה הזמן להילחם בבריונות האלימה של אנשים כלפי המראה החיצוני של נשים- דרך אהבה והמון סבלנות וסובלנות. אז קבלו אותן באהבה והצטרפו אלינו לקמפיין, העלו תמונה שלכן לאינסטוש, תייגו #NANA10 #כולנו_דוגמניות, וביחד נזכיר לכולן שכל אישה היא יפה וחזקה כמו שהיא.

 

 

עפרי רבן, בגד-ים ASOS
 

עפרי רבן, בגד-ים ASOS(אינסטגרם)

 

בתמונה: עפרי רבן, סטודנטית ובלוגרית אופנה. "אישה שבטוחה בעצמה ובמידות הגוף שלה לעולם תיראה טוב יותר! תאהבי את מי שאת ומה שאת. הגוף, הזה הוא שלך"!

 

 

ניצן קרביץ, בגד-ים של בננה
 

ניצן קרביץ, בגד-ים של בננה(אינסטגרם)

 

בתמונה: ניצן קרביץ, שחקנית ודוגמנית. "מאמינה שהכל מתחיל מאהבה וקבלה עצמית".

 

 

נטע כספי, בגד-ים של גדעון אוברזון
 

נטע כספי, בגד-ים של גדעון אוברזון(אינסטגרם)

 

בתמונה: נטע כספי, סטודנטית לרו"ח. "מאמינה שלכל אישה מגיע לאהוב ולהיות נאהבת, ואהבה מתחילה מאיתנו".

 

 

הילה פורמוזה רפאל, בגד-ים של אמריקן איגל
 

הילה פורמוזה רפאל, בגד-ים של אמריקן איגל(אינסטגרם)

 

בתמונה: הילה פורמוזה רפאל, אשת לילה מובילה והיחצנית שמצהירה באינסטוש "אני מהממת כמו שאני".


 

טנץ' בולוטניקוב, לובשת בגד ים של H&M
 

טנץ' בולוטניקוב, לובשת בגד ים של H&M(אינסטגרם)

 

בתמונה: טנץ' בולוטניקוב, סייעת רופא שיניים ואושיית רשתות חברתיות. "אני מהממת כמו שאני - למישהו יש בעיה עם זה?"


 

דיאנה סוסנר, לובשת בגד ים של בוניטה דה מאס
 

דיאנה סוסנר, לובשת בגד ים של בוניטה דה מאס(אינסטגרם)

 

בתמונה: דיאנה סוסנר, הבלוגרית המובילה STREETEYE מצהירה: "זה אף פעם לא הבגד שעושה את האישה, האישה עושה את הבגד. אם היא אוהבת את מה שהיא רואה במראה אז היא תמיד תראה מיליון דולר"!

 

 

קורין אברהם, בגד-ים של אלקין
 

קורין אברהם, בגד-ים של אלקין(אינסטגרם)

 

בתמונה: קורין אברהם, בלוגרית אופנה ושגרירת מותגים שואבת השראה מקוקו שאנל: Beauty begins themoment you decide to be yourself.


 

עינת ויינבוים, לובשת בגד ים של H&M
 

עינת ויינבוים, לובשת בגד ים של H&M(אינסטגרם)

 

בתמונה: עינת ויינבוים, יוצרת. "יש שלל דרכים לשנות תפיסות מיושנות בתרבות. התחלה לא רעה בעיניי היא לפרגן לעצמך שאת מהממת בלי להתנצל ובלי להתבייש. זה צעד קטן וחיוני לכל אשה".


 

לין לאור, לובשת בגד ים של בננה
 

לין לאור, לובשת בגד ים של בננה(אינסטגרם)

 

בתמונה: לין לאור, שחקנית ודוגמנית מידה+: "הסביבה אומרת שאני מידה+, אני חושבת שאני אשה".